[Ranking] Wasze rekordy czasowe w przechodzeniu gry

Także o Resident Evil: Director's Cut
Awatar użytkownika
Patriko6b
Posty: 82
Rejestracja: czw 03 cze, 2010
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Patriko6b »

Ostatnio sobie tryb begginer odpaliłem i wyszło 4 godz. Jill :) Postaram się przejść na orginalu Chrisem :okulary3: (tryb begginer taki prosty, że lepiej nie wspominać)
- Ty kupilem sobie wlasnie monitor, i na kartonie jest taki znaczek ze szklanka, co on oznacza?
- Że zakup trzeba opić !
Awatar użytkownika
ARIKAR
Posty: 36
Rejestracja: pt 18 wrz, 2009
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: ARIKAR »

Dziś zakończony scenariusz Chrisem i czas to 3:25:38 i cała ekipa czyli Chris JiL i Rebeca wracają do domu :rad12:
Ostatnio zmieniony ndz 22 sie, 2010 przez ARIKAR, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Eternal
Posty: 50
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: Eternal »

hmm o dziwo pamiętam jedynie grę z czasem 3:24, aczkolwiek dam czyjąś łapę uciąć, iż bywało lepiej. Inna sprawa, że ani razu nie podchodziłem do typowego speedruna a co najważniejsze Chrisowi nie przypaliło się dupsko :P
Revi
Posty: 3
Rejestracja: czw 25 lis, 2010
Lokalizacja: Radom

Post autor: Revi »

2,42 na averangu chrisem,0 save,dostałem wtedy colta Pythona (0 save....lecz i z lekka to bzdura bo grałem na emulatorze psx na xboxie,i były tam szybkie sejwy)
Awatar użytkownika
piotr
Posty: 5
Rejestracja: śr 02 maja, 2012
Lokalizacja: chorzów

Czas

Post autor: piotr »

Mój najlepszy czas to 2.godz 12.min
Wiem że jest prawdziwy bo grę ukończyłem po raz nie wiem już który przed chwilą :smiech5: :smiech5: :rad6:

Recoil: Nie używaj kolorów bez wyraźnej potrzeby.
Ostatnio zmieniony śr 02 maja, 2012 przez piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przem723
Posty: 39
Rejestracja: wt 07 sie, 2012
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Przem723 »

Dzisiaj około godziny 21:13 ukończyłem pierwszy raz Residenta jedynkę (wiem , trochę za późno jak na fun'a , którym jestem już od dziecka) Ale i tak jestem z siebie dumny jako przeciętny chłopak z rocznika 98. Dodam , że nie zabrałem Magnum'a podczas gry :pff2:
-Czas 03:13'38
-Save'y 05
-Tryb Original
-Zakończenie-chyba to najgorsze (Chris'a nie uratowałem , Barry ginie , brak walki z Tyrantem na lotnisku)

Moje drugie przejście 2 dni później:
-Czas 02:01'35
-Save'y 01 (!!!)
-Tryb Original
-Zakończenie-Chris nie uratowany , za to Barry żyje!
Nagroda: Rocket Launcher

Moje trzecie przejście:
-Czas 01:50'25
-Save'y 03
-Tryb Original
-Zakończenie- Najlepsze (Jill, Barry i Chris idą na melanżyk :rad12: )
Nagroda: Klucz do ciuchów
Ostatnio zmieniony pn 08 lip, 2013 przez Przem723, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
2n01z
Posty: 102
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: 2n01z »

Zobaczyłem że temat odświeżony to i odpaliłem ps3 i zagrałem w poczciwą starą jedynke.
-czas 1:35:37
dowód:
http://imageshack.us/photo/my-images/534/a5iu.jpg/
Zdjęcie niewyraźne robione przez moją siostrę dosyć starym telefonem, przynajmniej czas jest czytelny.

Nikogo nie ratowałem, przechodziłem z za starych czasów odblokowanym Rocket luncherem.
Nie obyło się bez błędów więc może zanotuje te najbardziej zauważalne:
-Zabiłem pierwszego zombie (Barry i tak to robi za nas więc czas w plecy)
-Niestety dałem się ugryźć wężowi przy pierwszym spotkaniu (cofka do save roomu + cutscenes których nie da się wyłączyć -czas w plecy)
-podniosłem i użyłem 4 zielone roślinki
-Cutscenka z barrym na 2F, gdzie daje nam naboje do granatnika i wbrew mej woli zajmuje inventory śmieciami (nie pamiętam jak to ominąć)
-nie potrzebnie wybite zombie które wymiotują na gracza i prawie w ogóle nie robią damage.
-poszedłem se zapalić w trakcie gry
-otworzyłem 2-4 razy drzwi których w ogóle nie ma potrzeby otwierać w trakcie gry.
-Wracałem się po Red Book
Więcej grzechów nie pamiętam, ale z tego co możecie przeczytać powyżej to spokojnie można zejść poniżej 1:20:00.
Ha, tak offtopic to gdzieś kiedyś przeczytałem na internecie że rekord świata w RE1 to 59 minut!
TesseracT
Posty: 9
Rejestracja: śr 12 lis, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TesseracT »

Oglądałem jakiś czas temu, speed run na youtube 1h 16min, widze że na tym forum jest potencjał, żeby go pobić i pokazać amerykanom, ze są noobami ;]
Awatar użytkownika
2n01z
Posty: 102
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: 2n01z »

Speedruny które widziałeś są prawdopodobnie przechodzone na emulatorach. Gdzie save możesz zrobić w każdym momencie i po prostu w razie błędu cofnąć się kilka sekund wcześniej. Na emulatorze to i ja mam 1:16:xx albo 1:18:xx już nie pamiętam. Speedrun zrobiony Chrisem jeszcze do tego w trybie Advanced, mam zrobionego screena mogę ci pokazać.
TesseracT
Posty: 9
Rejestracja: śr 12 lis, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TesseracT »

Możliwe, że masz racje. Dlatego uważam, że powinieneś zgrać filmik z tego jak przechodzisz RE1 i wrzucić na YT, żeby pokazać, że polacy wymiatają w tą grę lepiej od tych nerdów z USA :)
Awatar użytkownika
2n01z
Posty: 102
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: 2n01z »

Może wrzuć swój na yt? Dla mnie te czasy na emulatorze nie mają znaczenia bo na nich łatwo o dobry czas. Wrzuć może swój czas tutaj zawsze będzie fajniej z kimś się pościgać :rad7:
Morricorne
Posty: 19
Rejestracja: śr 17 kwie, 2019
Lokalizacja: Łódź

Re: [Ranking] Wasze rekordy czasowe w przechodzeniu gry

Post autor: Morricorne »

Czas 01:56:05 w trybie Arranged grając Chrisem.
Zero zapisów. Chciałem sprawdzić jak mi pójdzie po dzisiejszym ukończeniu Remake na Nintendo Wii i pierwszy raz mam tak dobry czas grając na PSP. Z Remake męczyłem się ponad 5 godzin przechodząc pierwszy raz, dzieląc sobie grę na 3 dni.
A tu zaraz po wszystkim wziąłem się za przejście wersji z psx i taka niespodzianka. Grałem w wersję Director's Cut. Jedyne co mnie w wersji psx denerwowało to dziwne teleporty. Jestem sobie w rezydencji po pokonaniu roślinki. Schodzę po drabinie, uporałem się z rekinami. Wchodzę otwieram drzwi. A tu nagle teleportuje mnie do laboratorium. No nic gram dalej. Aż udało mi się skończyć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil”