Ulubiona postać

Także o Resident Evil: Director's Cut

Kogo najbardziej lubicie w RE1 ?

Chris Redfield
9
21%
Jill Valentine
16
37%
Rebecca Chambers
3
7%
Barry Burton
8
19%
Albert Wesker
5
12%
Richard Aiken
1
2%
Brad Vickers
1
2%
Enrico Marini
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 43

Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Ulubiona postać

Post autor: Chris93 »

Temat znany lecz teraz jest on dostępny tutaj :smiech6: Najbardziej oczywiście lubię Chris'a Redfield'a ze względu na charakter i odwagę jaką się wykazał podczas incydentu w posiadłości. Najbardziej podoba mi się też jego mundur S.T.A.R.S i owiele trudniej grało mi się(wtedy :rad5: ) nim niż Jill.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Chris93, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

No to dwa głosy na Chrisa ;) Typowy amerykański bohater, a w serii RE nie potrzebuję nikogo więcej, żeby przyjemnie rozwalało się zastępy zombie.
Obrazek
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Jednak Jill Valentine - pierwsza dama serii, dwa dodatkowe miejsca w ekwipunku to spory jej atut, ponadto dość przyjemnie gra się nią mimo że różnice w kwestii "obsługi" postaci właściwie nie występują, ot jest milsza dla oka poza tym po prostu milej mi się gra jako Jill i bardziej się wczuwam w granie, nie wiem jak to inaczej określić :)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ciężki wybór, pomimo, że jestem Fanem Wesker'a w tej części zbytnio sie nie wyróznia od typowego Bad Guy'a więc mój głos padnie na jedną z głównych postaci z oddziału Alpha Team. A będzie nim Chris Redfield, w zasadzie nie uzasadnie dlaczego, po prostu zawsze wolałem nim grać, nawet pomimo mniejszej "kieszeni". W scenariuszu Jill Valentine pojawia się Barry, nie trawię go, wole zdecydowanie młoda sanitariuszkę Rebeccę Chambers. W werrsji na konsole Nintendo DS również częściej grałem Chrisem ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Mr.Kennedy
Posty: 40
Rejestracja: sob 22 sie, 2009
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: Mr.Kennedy »

Głos oddałem na Jill. Pewnie dlatego, że była pierwszą postacią z którą zaczynałem swoją przygodę z RE mianowicie Resident Evil 3 Nemesis. Ogólnie jakaś taka fajna postać, przyjemnie się gra. No poprostu niewiem jak to dokładniej uzasadnić. W RE1 ma fajny scenariusz no i ogólnie jest jedną z ciekawszych postaci. Napewno wolę ją bardziej od Chrisa jakoś tak po prostu. Wogóle za bardzo to za nim nie przepadam.
Awatar użytkownika
Rebecca95
Posty: 46
Rejestracja: pn 23 lis, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Rebecca95 »

Zdecydowanie Rebecca
Hehe dlaczego??
Bardzo podziwiam jej charakter, ma coś w sobie, jest odważna i mądra :D
Według mnie spoko się ubiera i ma fajną fryzurkę :P
Hm co jeszcze...
Wiele specjalizacji:
-medycyna
-jest członkiem S.T.A.R.S
-i pracuje jako Rear Security (Tylne Bezpieczeństwo)
My first mission and I've already disobeyed orders. So much for my great law enforcement career.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Rebecca95 pisze: Według mnie spoko się ubiera
hmm? To chyba nie od niej ubiór zależy ;) chyba, że chodzi ci o dodatkowe ;)
Rebecca95 pisze: Wiele specjalizacji:
-medycyna
No tu ma u Mnie baaaardzo duży plus ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
MrREVILPL
Posty: 280
Rejestracja: pt 02 lis, 2007

Post autor: MrREVILPL »

A ja oddaje głos na Jill (jaki oryginalny jestem :smiech3: ) chociaż bym wybrał Weskera bo ja lubię czarne podstępne charaktery :smiech6: lecz nie dziś Wesker. W scenariuszu Jill występuje Barry i podzielam zdanie WESKERA-DL też go nie lubię. :okulary1: Ale dobrze mi się grało Jill, a poznałem ją i zaczynałem swą karierę fana od Resident Evil 3 Nemesis więc mam pozytywne nastawienie.

Więc co lubię w niej z pierwszej części:

-2 sloty robi swoje :smiech6:
-Stroje(szczególnie w Remake)
-Charakter

No, a Chris to dla mnie leszczyk (zaraz posypią się na mnie gromy z nieba :rad5: )
Ostatnio zmieniony śr 06 sty, 2010 przez MrREVILPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Claire93
Posty: 171
Rejestracja: sob 26 wrz, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Claire93 »

revil92 pisze:a poznałem ją i zaczynałem swą karierę fana od Resident Evil 3 Nemesis więc mam pozytywne nastawienie
Tak samo rozpoczęła się moja przygoda z serią RE.
Oddałam głos na Jill bo to sympatczna postać i to nią odkryłam świat RE.
Shut up! Make one wrong move and I'll shoot!
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Mnie w tej części spodobał się Barry. Najbardziej chyba za "trafne" odzywki ;)
Jill: Oh, Barry!

Barry: That was too close. You were almost a Jill sandwich.

Jill: (giggles) You're right! Barry, thanks for saving my life. (pause)
lub też:
Jill: But how about you, Barry?

Barry: (raises his Colt Python) I have THIS!

Jill: Thank you. I'll take this then.
Ogólnie przypadł mi do gustu. Ustatkowany facio. Szkoda, że oprócz epizodu w RE3 i niezaliczanym do fabuły Gaiden już się nie pojawił.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Głos oddałam na Jill. Mam sentyment do tej postaci z tego samego powodu co Mr.Kennedy - swoją przygodę z tą serią rozpoczęłam od RE3 :rad10:
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Pietra$
Posty: 29
Rejestracja: śr 20 sie, 2008
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Pietra$ »

Barry - za udane teksty i pomoc dla Jill
Awatar użytkownika
ARIKAR
Posty: 36
Rejestracja: pt 18 wrz, 2009
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: ARIKAR »

Głos oddany na Chrisa :rad12:

Jill wprawdzie dużo ładniejsza i łatwiej się nią gra. Ale cóż nie lubię iść na łatwiznę, a granie Chrisem to nie była już bułka z masłem.



Jill- prawie jak komandos. Prawie robi wielką różnicę :rad12: .
Ostatnio zmieniony sob 09 sty, 2010 przez ARIKAR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adam
Posty: 33
Rejestracja: pt 06 cze, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Adam »

Albert Weskar - Zawsze miałem słabość do czarnych charakterów... :rad2:
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi. Szaleństwo jest źródłem rozkoszy, znanym jedynie szaleńcom.
Awatar użytkownika
LiDeR
Posty: 19
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009
Lokalizacja: Katowice

Post autor: LiDeR »

Ja swój głos oddałem na Jill ponieważ tak jak u większości moja przygoda z Resident Evil rozpoczęła się od Resident Evil 3 Nemesis i jakoś tak przyzwyczaiłem się do Jill :rad13:
S.T.A.R.S.
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Mój nick chyba mówi sam sobą, że moją ulubioną postacią jest Barry? A dlaczego? Podobała mi się jego postać w scenariuszu Jill, właściwie poza Weskerem tylko on miał jakoś pogłębioną psychikę w tej grze. Dylemat przyjaciele z oddziału-rodzina został całkiem trafnie nakreślony. No i scena jego śmierci była dość wzruszająca.
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Bogus
Posty: 30
Rejestracja: wt 10 lis, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Bogus »

Chyba jako jedyny oddalem glos na Richarda :P Moim zdaniem strasznie niedoceniona postac, dzieki jego poswieceniu nasi bohaterowie przezyli w dodatku jest to jedna z bardziej pozytywnych postaci serii.
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 189
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Angela »

Ja oddałam głos na Weskera ze względu na jego ubiór, według mnie całkiem stylowy, pasuje to do jego okularów, spodobały mi się jego teksty w grze, ma nawet dobry akcent, ale to tylko moja opinia, nie wiem jak inni.
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Post autor: Łasy »

Chris jest kozacki ;] ( kto grał w RE5 wie o czym mówię ) . Twardziel, nawet na intrze z RE1 po jego "minie" widać że jest kozak :>
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Bogus pisze:Chyba jako jedyny oddalem glos na Richarda :P Moim zdaniem strasznie niedoceniona postac, dzieki jego poswieceniu nasi bohaterowie przezyli w dodatku jest to jedna z bardziej pozytywnych postaci serii.
Ale mówisz chyba o REmake... W jedynce jego rola ogranicza się do leżenia w stanie agonalnym, chlapania krwią na prawo i lewo i błagania o serum...
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil”