[Pomoc] Shotgun

Także o Resident Evil: Director's Cut
etom
Posty: 2
Rejestracja: ndz 11 lip, 2010
Lokalizacja: Ruda Śląska

[Pomoc] Shotgun

Post autor: etom »

czy ktoś mi powie jak zdobyć shotguna? Gdy zdejmuje go z tych uchwytów i wychodze z pokoju to w następnym zjezdza na mnie sufit i mnie zabija, moge sie tylko wrócić. zeby grac dalej musze odstawic go na miejsce i wtedy moge wysc i grac dalej. na poczatku myslalem ze pewnie bedzie trzeba wlozyc cos w jego miejsce jakas rzecz, ktora znajde w trakcie gry, ale mam juz z 60 naboi do shutguna i dalej nie wiem jak go sciagnac z tych uchwytow i grac dalej
ktos mi wyjasni jak to zrobic bo zaczynaja sie lepsze stworki i lepiej miec na nie cos mocniejszego niz handgun i noz :rad10:

Recoil: Jeszcze tylko używaj proszę polskich znaków i dużych liter i w ogóle będzie cacy.
Ostatnio zmieniony ndz 11 lip, 2010 przez etom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Po pierwsze gratuluję wytrwałości. Ja sam bym nie ważyl opuszczać posiadłości bez shotguna.

Przejdźmy może do sedna. Musisz wejść do pomieszczenia numer 3 (armor key się przyda). Weź zepsutego shotguna i podmień go z działającym. Powodzenia!

http://www.mwrc.pl/RE_Serie/RE1/Okno.ph ... Map_01.gif
Awatar użytkownika
Patriko6b
Posty: 82
Rejestracja: czw 03 cze, 2010
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Patriko6b »

A jak grasz Jill to nie powinien ciebie z tej pułapki uratować Barry? Zacznij grę, i idź odrazu do pomieszczenia z shotgunem, zdejmij go, sufit zacznie opadać, i powinien z pomocą przyjść Barry (mnie tak uratował :rad11: )

PS: Nie możesz przedtem spotkać Barrego na tarasie przy Forest'cie, bo wtedy barry nie przyjdzie i sufit zrobi "Jill's Sandwich"

PS2: Jak grasz jako Chris to musisz zrobić tak, jak pisał DoubleFace (chyba).
- Ty kupilem sobie wlasnie monitor, i na kartonie jest taki znaczek ze szklanka, co on oznacza?
- Że zakup trzeba opić !
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Jeśli nie chce bawić ci się z mapką, podpowiem, że pokój nr 3 znajduje się w korytarzu, gdzie pierwszy raz spotkałeś Rebeccę... Po prostu idz wzdłuż pokoju ze skrzynią, a dojdziesz do drzwi prowadzących do następnego korytarzu. Pokój nr 3 znajduje się na prawo od tych drzwi. Warto zabrać ze sobą jeden "small key"...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil”