Save - prośby, groźby i inwokacje

Także o Resident Evil: Director's Cut
Awatar użytkownika
ARIKAR
Posty: 36
Rejestracja: pt 18 wrz, 2009
Lokalizacja: Jaworzno

Save - prośby, groźby i inwokacje

Post autor: ARIKAR »

Sprawa jest następująca.

Przeszłem sobie właśnie RE1 Jill i jako bonusa dostałem Colta z nieskończonym ammo oraz klucz do strojów, ale jak zwykle wylazł nieszczęsny problem po wczytaniu sawe z bonusami mało mnie szlak nie trafił gdy gra po raz enty zawiesza się w tym samym miejscu to znaczy zaraz na samym początku w jadalni gdy uciekając przed Zumbim ratuje nas Bary.



Prośba jest następująca ma może ktoś na zbyciu sawe wykonanego tuż po tym feralnym fragmencie np w holu lub innym miejscu na samym początku gry co by nie stracić za wiele z grania.

Ważne jest dla mnie aby Jill miała Colta z nie skończoną ilością ammo i klucz do strojów :)


Z góry dzięki za pomoc. :rad12:

Bzdursky: ale nie zakładaj tematu o nazwie "Prośba". Może komuś przyda się jeszcze save i na pewno nie będzie go szukał w tak nazwanym topicu. Proszę?
Ostatnio zmieniony pn 23 sie, 2010 przez ARIKAR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Saves - RE 1

Więcej pomóc nie jestem w stanie, gdyż nigdy z takowych saveów nie korzystałem, mój kolega się tym bawił, coś o pendrive gadał itd...
Awatar użytkownika
ARIKAR
Posty: 36
Rejestracja: pt 18 wrz, 2009
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: ARIKAR »

Heh tego linka już mam :rad12:


I niestety do niczego mi się nie przyda :zmiesz2: Bo tak czy tak jak wezmę sawe z bronią i kluczem w dalszym ciągu pozostaje sprawa laga w jadalni.

A co do sewa tuż po lagu też mi nic nie daje bo jest sam klucz a nie ma Colta.


Dla tego ponawiam pytanie czy jest mi ktoś w stanie pomóc z moim problemem
Degras
Posty: 99
Rejestracja: pn 18 lut, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Degras »

A próbowales naszego zielonego henia zabic ?? Albo najpierw wyjsc z jadalni pozniej znowu wejsc?? Moze jak zmienisz tok rozgrywki to bedzie dzialalo... np wroc do holu...
Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Nie ma takiej opcji. Po zabiciu zombie i tak potem wychodzi przez drzwi i ginie strzałem ze spluwy Barry'ego. A do holu nie wrócisz, bo Wesker wyśle Cię z kwitkiem i będziesz musiał wrócić. Swoją drogą miałem ten sam problem. Najlepsze wyjście - zagrać na konsoli.
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Może spróbuj uruchomić scenkę alternatywnego pojawienia się zombie, opisanej przeze mnie... Może to ci pomoże... Bo jak na razie, to ze znalezieniem save'a będzie kiepsko...
tyson941
Posty: 3
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Przystajń

Post autor: tyson941 »

Witam. Mam problem ponieważ chciałbym wgrać save-a ale nie wiem gdzie?
Czytałem wcześniej na forum że trzeba znaleźć plik "Appdata" ale nic takiego w wyszukiwarce nie znajduje :( POMOCY!!!
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Bo to folder jest. Śmigasz na Viscie? Ukryky jest cholera. Gdzieś juz o tym pisałem ale nie wiem gdzie.

EDIT:
Dobra mam ;D
bodek pisze:Masz Windows'a Viste? Jeśli tak to folder znajdziesz prawdopodobnie w AppData --> Local --> VirtualStore --> Program Files --> re2. Wyszukiwarka znajdzie ten folder. AppData jest folderem ukrytym który znajduje się tam gdzie foldery z muzyką, obrazami, dokumentami itp.
A wyszukiwarka go u Ciebie nie znalazła bo musisz mieć wgląd do wszystktiego - wiesz, że ukryte foldery też widzisz :P Tam się gdzieś w opcjach to zmienia.
Poszukaj i nie płakaj już :umarmen: xD
Ostatnio zmieniony ndz 06 lut, 2011 przez bodek, łącznie zmieniany 3 razy.
tyson941
Posty: 3
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Przystajń

Post autor: tyson941 »

Dziękuję za szybką odpowiedź ale chciałbym sprecyzować swoje pytanie ponieważ jest to
RE1 a system to xp.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

ścieżka - C:\Documents and Settings\{user}\Application Data

Identycznie jak w przypadku Visty - folder jest ukryty. Aby go wyszukać w wyszukiwarce musisz włączyć opcję aby widzieć wszystkie foldery.
tyson941
Posty: 3
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Przystajń

Post autor: tyson941 »

Szukałem dzisiaj z tą opcją ale nic nie wyszukało nie wiem brakuje mi pomysłów jak na razie. Mam jeszcze pytanie czy nie jest to folder o nazwie "Data" -\RESIDENT EVIL\USA\Data? Wielkie dzięki że chciało Ci się odpowiadać na moje głupie pytania:)
Awatar użytkownika
GameBoy
Posty: 115
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: GameBoy »

KLIK
Twój problem ma już rozwiązanie, patrz posty MiGoo, albo kindreda.

Rozwiązaniem idealnym będzie chyba nabycie wersji na psx i odpalenie jej na emulatorze.
Ostatnio zmieniony pt 11 lut, 2011 przez GameBoy, łącznie zmieniany 1 raz.
VictorBlack
Posty: 7
Rejestracja: pn 02 lip, 2012
Lokalizacja: Polska

Post autor: VictorBlack »

Nie wiem, czy w dobrym temacie piszę, ale ok, spróbujmy...

Potrzebuję save gry na wersję USA RE:DC, save powinien zawierać:

Chris Redfield - Colt Python (∞) [Advanced/Arrange]

Save najlepiej z początku gry, czyli odrazu po automatycznym zapisaniu po przejściu gry.

Potrzebuję tego save, ponieważ gdy takowe posiadałem musiałem je przypadkowo zamienić z "czystym" save.
Grę przechodziłem na emulatorze "ePSXe", więc miło by było, gdyby były "na ten emulator".

Z góry dzięki.

EDIT:
Już potrzebuję tylko Chris'a.
Ostatnio zmieniony sob 07 lip, 2012 przez VictorBlack, łącznie zmieniany 2 razy.
DjDboy
Posty: 1
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: DjDboy »

Witam

Znalazłem folder "Thinstall" gdzie są ukryte pliki z RE:R chodzi mi o PC XP i teraz pytanko gdzie jest save gry zwany dalej SAVEDATA proszę o pomoc :((
nighttrain
Posty: 1
Rejestracja: wt 24 mar, 2020

Re: Save - prośby, groźby i inwokacje

Post autor: nighttrain »

Czy ktoś może udostępnić save dla Jill (Resident evil 1 HD PC) w momencie pierwszej wiyzty w ogrodzie? Tryb hard
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil”