Ciekawostka - inny atak zombie w jadalni

Także o Resident Evil: Director's Cut
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Ciekawostka - inny atak zombie w jadalni

Post autor: Paul »

Witam. Postanowiłem podzielić się z wami zagadką, o której istnieniu wiedzą nie wszyscy...

Dotyczy ona innej sceny ataku w jadalni, ale tylko wtedy, gdy gramy Jill... Dzieje się to, gdy po wejściu do jadalni, zamiast do klęczącego Barry'ego, udajemy się ponownie do Głównego Hallu (tam, gdzie został Wesker)... Oczywiście, Wesker odeśle nas do jadalni z powrotem...

Wtedy Barry powie do nas:

- Lost courage already? It's not like you..."

Wówczas dochodzimy do klęczącego Barry'ego i włącza się dialog o tej kałuży krwi... Teraz idziemy z powrotem do hallu, od strony starego zegara... Gdy tam pójdziemy, już przy zegarze załączy się scenka, w której zombie sam wejdzie do jadalni i zaatakuje Jill... Dialog Barry'ego najlepszy xD

- Hey, you, stop! <a po chwili> Run, Jill! He's insane!

No i wali mu 3 kulki (niezłe oko, nawet z tej odległości trafia w głowę xD)

Swoją drogą, to ja nie wiem, co on ma za magnuma, skoro w Remake jest on mocniejszym od Coltha Pythona (w końcu to Colt Anaconda), a w RE 1 musi 3 krotnie strzelać do zombie, by go zabić, zaś do Huntera 2 razy... Ten magnum nadaje się tylko do ogłuszania Weskera w lab xD

Nic dziwnego, że Jill przy otrzymaniu Bazooki tak się zamartwiła o uzbrojenie Barry'ego...

Jakieś pytania odnośnie tej alternatywnej sceny? Sam na nią wpadłem przez przypadek dosłownie, czasami się tak bawię...
Ostatnio zmieniony pt 27 sie, 2010 przez Paul, łącznie zmieniany 5 razy.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Dodam, że jak ten zombie do nas wyjdzie (tzn. do jadalni) to nie znajdziemy amunicji przy ciele Kenneth'a ;). Spotkanie pierwszego zombiego w jadalni zabiera nam dwa magazynki do pistoletu, ale nie musimy z nim walczyć bo Barry go zabija. Scenka całkiem fajna, sam byłem bardzo zdziwiony jak ją zobaczyłem parę lat temu.
Ostatnio zmieniony pt 27 sie, 2010 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Ba - możesz nawet wyjść przez drzwi jeszcze przed dialogiem o krwi. Mamy wtedy dodatkową scenkę z Weskerem, który mówi coś Jill. Nie mam jak tego sprawdzić (nie posiadam swojego RE, zawieruszył się pewnie u kogoś...), a jednak kojarzę, że coś takiego ma miejsce. Może ktoś potwierdzić?
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 330
Rejestracja: ndz 22 sie, 2010
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Paul »

Powie, powie, chociaż zawsze tak samo xD

"Investigate, if you hear any gunfire"
Awatar użytkownika
Wladius666
Posty: 20
Rejestracja: sob 04 gru, 2010
Lokalizacja: CZ-ewa

Post autor: Wladius666 »

W remaku da się zrobić to samo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil”