[Pomoc] Emulacja

Także o Resident Evil: Director's Cut
Piterosss
Posty: 17
Rejestracja: ndz 05 wrz, 2010
Lokalizacja: ja jestem :)

[Pomoc] Emulacja

Post autor: Piterosss »

Witam. Jestem tutaj nowy :rad13: Chciałbym się was doradzić, odnośnie jak ustawić w programie ePSX, żeby normalnie chodziła gra, bez żadnych przyspieszeń. Grając w wersję na PC mam również to samo. Nie pomagają te programy zwalniające. Czytałem,że lepiej załatwić sobie wersję na PSX i emulować w programie ePSX. Ale tam tak samo za szybko wszystko chodzi. Jedynie co pomagało, to włączenie nagrywania przez FRAPS,ale przecież nie będę cały czas nagrywał, bo mi miejsca na dysku zabraknie :rad1: Jeśli wstawiłem ten temat w złym dziale, to przepraszam.
Ostatnio zmieniony sob 13 paź, 2012 przez Piterosss, łącznie zmieniany 2 razy.
REfan
Posty: 234
Rejestracja: ndz 08 sie, 2010
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: REfan »

A próbowałeś przestawić przyspieszenie sprzętowe z pełnego na brak przyspieszenia... Ja też tak miałem i pomogło... Co do ustawień ePSX to poszukam i dam edita...

http://forum.programosy.pl/jak-skonfigu ... t9237.html
Ostatnio zmieniony ndz 05 wrz, 2010 przez REfan, łącznie zmieniany 3 razy.
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

A masz włączoną opcję "Use FPS limit"? Zazwyczaj jeszcze ustawiałem "Auto-detect FPS". Jak dalej gry chodziły za szybko to poniżej jest "FPS limit". Wpisywałem 60 i po problemie.

FRAPS+ePSXe, mam z tym złe wspomnienia ;)
Ostatnio zmieniony ndz 05 wrz, 2010 przez Salvin, łącznie zmieniany 1 raz.
Piterosss
Posty: 17
Rejestracja: ndz 05 wrz, 2010
Lokalizacja: ja jestem :)

Post autor: Piterosss »

Dzięki wam :rad11: Właśnie przed chwilą wpadłem na to,żeby ustawić na 60 FPS i dopiero to pomogło :) Wcześniej miałem na 30 FPS ale było za mało :) Jeszcze raz wam dziękuje :rad2:
Piterosss
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil”