Brak Barry'ego w podziemiach

Także o Resident Evil: Director's Cut
sasuke12345
Posty: 4
Rejestracja: pt 02 sty, 2015
Lokalizacja: Polska

Brak Barry'ego w podziemiach

Post autor: sasuke12345 »

Witam

Wyczytałem, że na mapie undeground, lokacja lub dwie przed Enrico, na rozdrożu powinien pojawić się Barry i razem z nim powinienem zwiedzić kilka miejsc oraz udać się do rannego Enrico. Mimo starań, powrotów do rezydencji w celu dalszego penetrowania jej i odblokowywania wszystkiego co się da, to on się u mnie podczas gry nie pojawia. Dodam, że sprawdzam internet od wczoraj i nie mogę niczego znaleźć na ten temat. Proszę o pomoc, bo zatrzymałem się i nie wiem co dalej robić. :pff2:

Wersja gry: PSX, Director's cut, Arrange, scenariusz Jill
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Gra ma różne drogi do celu i istnieje opcja, że Barry w podziemiach się nie pojawia. Tutaj solucja z pojawiającym się Barrym, ale może jak poczytasz to zaświata Ci co robić dalej:
http://www.mwrc.pl/RE_Serie/RE1/RE1.php?n=Opis1
sasuke12345
Posty: 4
Rejestracja: pt 02 sty, 2015
Lokalizacja: Polska

Post autor: sasuke12345 »

Właśnie kierowałem się też tą solucją w poszukiwaniu odpowiedzi. Wielkiego węża zabiłem, co się dało w bibliotece pozabierałem...nie mam pomysłu co jeszcze mógłbym zrobić, aby się pojawił.
sasuke12345
Posty: 4
Rejestracja: pt 02 sty, 2015
Lokalizacja: Polska

Post autor: sasuke12345 »

Przeczytałem skrypty, wygląda na to, że...
Spoiler!
Wygląda na to, że dokonałem pewnego wyboru i Barry u mnie się już nie pojawi :pff3:
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Tutaj rozpiska z wyborami scenariusza Jill. Wygląda na to, że Barry pojawi się u Ciebie dopiero pod koniec gry.
http://img909.imageshack.us/img909/8396/7WAjVW.png
Ostatnio zmieniony pt 02 sty, 2015 przez Diadem, łącznie zmieniany 2 razy.
sasuke12345
Posty: 4
Rejestracja: pt 02 sty, 2015
Lokalizacja: Polska

Post autor: sasuke12345 »

Właśnie w pewnym momencie gdzieś na forum znalazłem te skrypty, ale nie mogłem je rozczytać, bo linki wygasły, musiałem szukać dalej. Dzięki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil”