Beta (PSX)

Także o Resident Evil: Director's Cut
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

A można gdzieś jakoś dostać Resident Evil Beta ?? Albo ściągnąc ?? Bo mam smak zobaczyć pierwszą wersję na oczy już od paru miechów ale nie mogę jej nigdzie znaleźć !! :(
Nie znajdziesz, bo to była beta, która w świat nie poszła... chyba, że pojedziesz do siedziby Capcomu i wykradniesz ten jeden egzemplarz, co im się ostał.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

Bzdursky pisze:
A można gdzieś jakoś dostać Resident Evil Beta ?? Albo ściągnąc ?? Bo mam smak zobaczyć pierwszą wersję na oczy już od paru miechów ale nie mogę jej nigdzie znaleźć !! :(
Nie znajdziesz, bo to była beta, która w świat nie poszła... chyba, że pojedziesz do siedziby Capcomu i wykradniesz ten jeden egzemplarz, co im się ostał.
No prawda, prawda. Chociaż nie trzeba wykradać, jak jesteś bogaty chociaż mając kasy na wyjazd do japoni na tydzień i 3 tysiaki na zapas, to można pujść do siedziby capcomu i po prostu poprosić, czy można kupić od nich wersję beta za 3 tysiące(może uda się wynegocjować jeszcze betę 2 i 3). Ja bym wersję beta za tyle sprzedał gdybym był kimś z capcomu.
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

Kuba Pajączek pisze:No prawda, prawda. Chociaż nie trzeba wykradać, jak jesteś bogaty chociaż mając kasy na wyjazd do japoni na tydzień i 3 tysiaki na zapas, to można pujść do siedziby capcomu i po prostu poprosić, czy można kupić od nich wersję beta za 3 tysiące(może uda się wynegocjować jeszcze betę 2 i 3). Ja bym wersję beta za tyle sprzedał gdybym był kimś z capcomu.
Czy ja wiem... Firma ma na ten temat pewnie odmienne zdanie, bo gdyby to było takie proste, to betki już dawno wisiałyby na torrentach i warezach ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Fajny filmik podsumowujący Resident Evil beta. Świetne artworki, postacie i przedmioty, które w wersji ostatecznej nigdy się nie znalazły.
http://www.youtube.com/watch?v=_G0sy2onW2Y

W jednym z pomieszczeń możemy zauważyć zwłoki członka S.T.A.R.S. Podpisane są przez twórców filmu jako zwłoki Kennetha Sullivana, ale ja doszukałem się informacji, że mogą to być zwłoki Barrego. Wygląda więc na to, że Burton miał zginąć w rezydencji, a jego role miał przejąć... człowiek cyborg!! o pseudonimie Gezzler.
Biohaze podaje również wzmiankę o prawdopodobnym w becie TWO PLAYER MODE.
Ech, te wersje beta, niby nie dopracowane, a chętnie by się to zobaczyło...
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Diadem pisze:Fajny filmik podsumowujący Resident Evil beta. Świetne artworki, postacie i przedmioty, które w wersji ostatecznej nigdy się nie znalazły.
http://www.youtube.com/watch?v=_G0sy2onW2Y

W jednym z pomieszczeń możemy zauważyć zwłoki członka S.T.A.R.S. Podpisane są przez twórców filmu jako zwłoki Kennetha Sullivana, ale ja doszukałem się informacji, że mogą to być zwłoki Barrego. Wygląda więc na to, że Burton miał zginąć w rezydencji, a jego role miał przejąć... człowiek cyborg!! o pseudonimie Gezzler.
Biohaze podaje również wzmiankę o prawdopodobnym w becie TWO PLAYER MODE.
Ech, te wersje beta, niby nie dopracowane, a chętnie by się to zobaczyło...
Fajny filmik. W ogóle imacwesker jest dość znaną osobą w świadku światowego RE. Jedna wersja beta RE wyszła. Właściwie to jest demo bo mamy licznik który odlicza nam czas jaki możemy poświęcić grze. Ale i tak wersja ta różni się od wersji finalnej. Swego czasu nawet znałem taki serwis który udostępniał wersje beta gier na PSX i Saturna ale zabijcie mnie a sobie nie przypomnę jak ona się nazywała...
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Diadem pisze:Ech, te wersje beta, niby nie dopracowane, a chętnie by się to zobaczyło...
Prawda, aż mi się zebrało na nostalgię, naprawdę podobały mi się te koncepty backgroundów i potworów, czuć ten brud i mrok. Jednak jest kilka rzeczy z których dobrze że zrezygnowano - Dewey czyli po prostu rola komedianta albo Gezzler, kto wie czy wprowadzenie tych postaci, które są jakby przekombinowane nie zepsuło by całości, no i zwróćmy uwagę na jedno - Capcom już wtedy planował nas postraszyć Co-op'em - może i tylko z AI ale jednak ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil”