Bonusy po przejściu gry

Także o Resident Evil: Director's Cut
Awatar użytkownika
Lestat
Posty: 35
Rejestracja: śr 07 gru, 2016
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lestat »

Wersja PC, wydanie USA, kolorowe intro, brak możliwości wyboru poziomu trudności.

Wikipedia nie podaje niczego na temat różnych wersji PC jak w przypadku PSXa. Tak jakby wyszła tylko jedna wersja, oczywiście ze zmienionym językiem w zależności od regionu...
The Windows version featured the uncensored footage from the Japanese version, but the opening intro is in full color rather than black and white. Support for 3D accelerator cards was added as well, allowing for much sharper graphics. Two new unlockable weapons were added, a MAC-10 for Jill and an FN Minimi for Chris. New unlockable outfits for Chris and Jill were added as well.
Tak samo gamefaqs nie podaje niczego na temat rozbieżności między wersjami EU, USA, JAP na PC, a więc niczym nie powinny się różnić poza językiem. Według tego co jest zawarte na tych stronach powinienem mieć już wszystko odblokowane:
Get the MAC11 or the INGRAM

Beat the game in under 3 hours and you should get

an MAC11 Machine Gun with Chris
and
an INGRAM Pistol with Jill

You'll have Infinite Ammo for these weapons in your new saved game.
Change Clothes Beat the game & save your partners to get the "Special Key" for the room w/ the large mirror in the house that was locked before.
Rocket launcher Finish the game w/o using any saves
Zgadza się tylko Rocket launcher...
Awatar użytkownika
Lestat
Posty: 35
Rejestracja: śr 07 gru, 2016
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lestat »

Ja mam pytanie odnośnie ciuchów dla Jill. Podobno można zdobyć dwa stroje. Pierwszy: czarna bluzka i dżinsowe spodnie, drugi: czerwona bluzka i dżinsowe szorty. Ja nigdy nie otrzymałem tego drugiego (moim zdaniem fajniejszego) stroju (wersja PC), a przechodzę grę Jill zazwyczaj w czasie 2h, bez używania Sprayów i bez zapisów. Po przejściu standardowo dostaję klucz i udaje się do garderoby, a tu zawsze to samo rozczarowanie :(
Czy komuś udało się zdobyć ten strój?
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: Bonusy po przejściu gry

Post autor: Patriota_1988 »

Należy po niżej 3 h skończyć , a później jest jeszcze jeden warunek czyli trzeba grę ukończyć na poziomie normal , a nie easy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil”