Bonusy po przejściu gry

Także o Resident Evil: Director's Cut
Awatar użytkownika
kubabuba
Posty: 40
Rejestracja: wt 20 lis, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kubabuba »

Ja miałem 10h i mam kluczyk :smiech1:
http://pl.youtube.com/user/susa456987
zaglądajcie codziennie;)
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Pędziłem Chrisem jak szalony... 3 godziny 12 minut... mialem ochotę kompa rozwalić, bo oczywiście dostałem tylko klucz... A nie mam pojęcia jak te 12 minut nadrobić...
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
matheo
Posty: 49
Rejestracja: ndz 22 lip, 2007
Lokalizacja: Klin

Post autor: matheo »

jak chcesz przejsc Chrisem ponizej 3h to napewno nie ratuj dziewczyn i nie zbieraj mo disców!!! A tak wogule to w jakiego re grasz normalnego czy DC?? Bo w DC jak uratujesz obie panie to dostaniesz magnum z nielimitowana amunicja i wtedy zaden problem rozpykac ponizej 3h
matheo
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Gram w normalnego na Sedze Saturn. A fakt, Jill nie muszę ratować, a Rebecca sama się ratuje (nie mialem sceny, w której trzeba ją ratować). Mam save'a w Courtyard, może dam radę zejść poniżej 3 h
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
Grave_Digger
Posty: 16
Rejestracja: pn 18 sie, 2008
Lokalizacja: Siedliska

Dlaczego nie dostaję?

Post autor: Grave_Digger »

Barry: Post przyklejony z innego tematu.

Przechodzę jedynkę Jill już rok. Mam różne wyniki czasowe (2h, 1,5h itd.). Jednak nigdy nie dostałem Ingrama, tylko wyrzutnie rakiet. Gdzieś czytałem że jeśli chce się dostać Ingrama, to trzeba przejść grę nie w czasie poniżej 3h, a 4h. No to dobra. Przeszedłem grę w 3h 20min i dostałem....klucz i wyrzutnię rakiet. Co mam zrobić :zmiesz9: żeby dostać Ingrama?
Ostatnio zmieniony pn 18 sie, 2008 przez Grave_Digger, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kuba Pajączek
Posty: 203
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: Kuba Pajączek »

Ingram jest tylko w wersji PC-towej
http://www.byond.com/games/DarkerEmerald/TLC
Nowa wersja Resident Evil Online 2(zmieniona nazwa, wiadomo: kopyrajt-orajt).

"You can't spell "slaughter" without "laughter"!! Hahahahahaha!!!"
Awatar użytkownika
Grave_Digger
Posty: 16
Rejestracja: pn 18 sie, 2008
Lokalizacja: Siedliska

Post autor: Grave_Digger »

A no może bo ja mam residenta na PlayStation . Dzięki
''W życiu jest jak w tańcu...Każdy krok jest ważny...''
piotrlomiej
Posty: 4
Rejestracja: pt 12 wrz, 2008
Lokalizacja: Głogów

Post autor: piotrlomiej »

Przeszedlem jill w3h20min 7save i dostalem ingrama za to klucza nie. Dzis przeszedlem Jill 1h24min 1save dostalem ingrama klucza nie. Oba razy jakos tak sie potoczylo ze Barry zginal no i nie bylo ostatniej walki na heliport. Gralem na PC. Doszedlem do wniosku ze wszystko zalezy jak potocza sie sprawy z Barrym czy zginie czy nie.
Nemzis
Posty: 3
Rejestracja: sob 24 paź, 2009
Lokalizacja: Mysłowice

[Pomoc] Problem z bonusową bronią

Post autor: Nemzis »

Witam. Mam problem co do ingrama. Przeszedłem resident evil grając Jill i uzyskałem czas mniejszy niż 3 godziny. Dostałem klucz do garderoby ale ani śladu ingrama. Nie mam go ani w ekwipunku, ani w skrzyni. Zaznaczę, że mam wersję na PC. Wie ktoś czemu tak jest?
Ostatnio zmieniony pn 08 paź, 2012 przez Nemzis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dinool
Posty: 90
Rejestracja: ndz 11 paź, 2009
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Dinool »

A miałeś jakiś wybór trudności?
Ja się spotkałem z wersja gdzie jest easy i nic nie odblokowuje po przejściu poniżej 3 godzin.
Let's split up.
Nemzis
Posty: 3
Rejestracja: sob 24 paź, 2009
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Nemzis »

Nie, nie miałem opcji wyboru trudności.
Awatar użytkownika
Dinool
Posty: 90
Rejestracja: ndz 11 paź, 2009
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Dinool »

Przewertowałem swoje książeczki typu tipsomaniaki w których są opisy przejścia RE 1 i w jednym nic nie pisze o bonusowych broniach ale jest zaznaczone, że redaktor grał w wersję z chin. Może w tym tkwi klucz?
Let's split up.
Nemzis
Posty: 3
Rejestracja: sob 24 paź, 2009
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Nemzis »

A wiesz może jak to sprawdzić jaką mam wersje? Dialogi i napisy mam po angielsku. W folderze z grą mam folder "USA" w którym mam wszystkie pliki gry ale nie wiem czy to ma jakiś związek co do wersji gry.

Diadem: Proponuje przeczytać napisy na opakowaniu gry i już będziesz wiedział jaka to wersja...
Ostatnio zmieniony sob 24 paź, 2009 przez Nemzis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LiDeR
Posty: 19
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009
Lokalizacja: Katowice

Post autor: LiDeR »

Nemzis proponuje po prostu ukończyć grę drugi raz.Po jednym przejściu gry nie odblokujesz wszystkich dodatkowych rzeczy.
Ostatnio zmieniony ndz 25 paź, 2009 przez LiDeR, łącznie zmieniany 1 raz.
S.T.A.R.S.
Awatar użytkownika
Łasy
Posty: 127
Rejestracja: śr 03 lut, 2010
Lokalizacja: TROLL

Pytanie co do bonusów RE:DC

Post autor: Łasy »

Witam, to ja Łasy ;p
Mam problem. Wróciłem do RE:DC po latach, gram na Arrange/Advanced(trudnym tym) i odblokowałem colta z unlimited ammo. Czy używanie go ma jakiś wpływ na to, czy w następnej rozgrywce odblokuję RL? Czyli pokrótce mówiąc czy colt bonusowy przeszkadza w zdobyciu RL . Z góry dzięki .
TROLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Awatar użytkownika
ARIKAR
Posty: 36
Rejestracja: pt 18 wrz, 2009
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: ARIKAR »

Z tą bonusową bronią tyż jest coś nie tak :rad12: , skończyłem scenariusz Chrisem w 3:25:38 na najlepszym zakończeniu wykonując raptem 10 sawów i nie używając żadnych sprajów co najwyżej kilka zmiksowanych roślinek, jakie było moje zdziwienie gdy po odczytaniu gry z sawe w ekwipunku mam MINIMI i kluczyk do szafy.


Więc może już ktoś wie jak to jest z tą bonusową bronią jak jest przydzielana??

Ps: Mam wersje PC :rad12:
Ostatnio zmieniony ndz 22 sie, 2010 przez ARIKAR, łącznie zmieniany 1 raz.
TesseracT
Posty: 9
Rejestracja: śr 12 lis, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TesseracT »

Właśnie ukończyłem RE1 Chrisem (6h) i Jill ( 2,5h) - z najlepszym zakończeniem (3 uratowanych). W sumie z Jill miałem trochę przebojów, bo raz nie poczekałem na linę, a raz źle mu odpowiedziałem w podziemiach ogrodu :) Co ciekawe przy dobrym zakończeniu dwa razy myślałem, że pozamiatane, bo przy weskerze odszedł mi z opuszczoną głową i znowu pomyślałem, że coś zwaliłem, a potem jak dostał od Tyranta to wyglądało na to, że trup na miejscu ;D Z tego co kiedyś wyczytałem to ocena końcowa jest zależna od ilości saves (nie jestem pewien czy to nie dotyczyło RE2, ale ogólnie chodziło o to, że jak zrobi się 3 saves to jest super, jak powyżej 6 to można zapomnieć o bonusach...) Chrisem zrobiłem chyba 4 saves, a Jill 2. W obu przypadkach dostałem turbo key od przebieralni - myślę, że jest to zależne od tego jakie zakończenie robimy. Ważne też, żeby sprayu nie zbierać i nie używać. Co do Jill dostałem jednocześnie Key i Rakietnice ;] Przegięta broń. Dopowiem jeszcze, że przechodzenie gry Jill jest banalne, od opuszczenia posiadłości przestałem używać pistoletu, dodatkowo nie zbierałem połowy ammo i roślinek. A od podziemi to właściwie do wszystkiego waliłem z magnum. W lab granatnikiem wyżywałem się na zombi, żeby szybciej się przemieszczać ;) ot Jill to taki easy mode w RE ;) Gl w zbieraniu robieniu bonusów.
Awatar użytkownika
Lestat
Posty: 35
Rejestracja: śr 07 gru, 2016
Lokalizacja: Kraków

Brak bonusów w wersji PC

Post autor: Lestat »

Witam.

Ukończyłem grę wiele razy zarówno Jill jak i Chrisem schodząc poniżej 3h, zawsze z najlepszym zakończeniem ratując Barryego&Chrisa/Jill&Rebecę i jedyne bonusy jakie dostałem to po jednym stroju dla każdej postaci oraz wyrzutnię rakiet za przejście bez zapisywania. Dlaczego nie otrzymałem drugiego stroju Jill (tego z czerwoną bluzką) Ingrama oraz Minimi? Przecież spełniłem wszystkie warunki.
PSKING
Posty: 1286
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

A czy coś takiego w ogóle było w tej wersji?I jakiej wersji PC?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Powinieneś dostać ingrama po przejściu gry Jill ale tak jak w tym temacie piszą, musisz sprawdzić swoją wersję gry, czy to nie czasem Directors Cut?
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil”