Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: Leon. KennedY »

Zaraz zacznie się płacz 🙃 Przedstawiam wam Leona Scotta Kennedy'iego. Sam nie oceniam, bo amm w zwyczaju robić to po seansie. Ewentualnie po oficjalnych fotkach. https://www.ppe.pl/news/151683/film-res ... dyego.html
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: Szakal »

Czemu płacz? Niech zgoli brodę, zafarbuje włosy i będzie git :) .
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: RVRE »

Płacz jest, bo biała postać odgrywa hindus. Jakby ktoś się spodziewał czegoś innego po Netflixie.

Pasuje bardziej do Carlosa ale tak wybrali i jojczenie nic nie da. Wyjdzie, obejrzy się, jak będzie dobry, to fajnie. Jak będzie słaby to się zapomni i tyle.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: PSKING »

W serii Andersona postaci potrafiły mieć bardzo zbliżony wygląd do swojej postaci. Co z tego jak ich charakter nijak miał się do tych z gier? Przypominam porażkę jaką był Leon, Barry, czy bardzo osobliwa Jill.
Zmieniłem zdanie i zamierzam dać temu filmowi szanse właśnie aby się przekonać czy chociaż ich charakter zrobią dobrze. No i tak...bedzie głośno i tym jak słaby jest to oleje.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: Leon. KennedY »

Szakal pisze: pt 13 lis, 2020 Czemu płacz? Niech zgoli brodę, zafarbuje włosy i będzie git :) .
Brudkę zdecydowanie mógłby zgolić i chociaż trochę rozjaśnić włosy.
Płacz jest, bo biała postać odgrywa hindus. Jakby ktoś się spodziewał czegoś innego po Netflixie.
Nie wiem czego się Ty spodziewasz po Netflixie, ale tutaj mowa o nowej kinowej serii, a nie serialu netflixa 👻
Przypominam porażkę jaką był Leon, Barry, czy bardzo osobliwa Jill.
Kurcze, Jill można było przynajmniej zapamiętać, a tych dwoje? W ogóle...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: PSKING »

Nie powiedział bym żeby z jego urodą jasne włosy miały dodać powagi, wręcz przeciwnie.

Jill była totalna idiotką. Jakiś czas temu oglądałem cała serię jako kolekcje Blu-Ray. Za nic nie pamiętałem jaką idiotką była Jill. Moja dziewczyna ją lubiła choć ona akurat nie zna gier. Jill tam była wulgarna, agresywna(to miało pokazać jaka to z niej twarda kobieta jak w grach??), ze wszystkim była na nie...no i scena z dziennikarką. Jill dała jej pistolet, ta odpowiedziała że nie potrafi strzelać.
,,To nic trudnego, strzelaj w głowę".
Choć jasno tego nie chciała to przez policjantkę się rozdzieliły, i co? I ją zjadły. Jak to się znalazło w filmie?
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: Leon. KennedY »

Ale przynajmniej była jakaś 😜
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: PSKING »

Czarna Jill też będzie jakaś. Ten Leon też będzie jakiś. Gdyby charakteryzacja, a w tym przypadku praktycznie cosplay tyle znaczyły, to Tekken z 2010 byłby super filmem...
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: Leon. KennedY »

Chodziło mi o to, że na tle niektórych kultowych postaci ja można było chociaż zapamiętać, do tego sama aktorka była niezła i przynajmniej mnie nie irytowała. A np. takiego Leona już praktycznie nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: Leon. KennedY »

Rezydencja 🤎Jesl nieźle, sami przyznacie, prawda? https://naekranie.pl/aktualnosci/reside ... 1606984699
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: Szakal »

Wygląda naprawdę dobrze :).
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: Diadem »

Poszperałem trochę w necie w poszukiwaniu jakiś informacji o tym filmie. Udało się znaleźć kilka ciekawych wiadomości nawet dotyczących fabuły. Oczywiście na tak wczesnym etapie można to traktować jak plotki, koncepcje mogą się pozmieniać, tym niemniej jest jakiś ogólny zarys jakby to miało wyglądać.

1. Główną bohaterką filmu będzie Claire Redfield i to wokół niej będzie się kręcić cała akcja.
2. Film będzie się opierał głownie na wydarzeniach z RE2, starając się rozwinąć, dopowiedzieć różne wątki.
3. Przykładem takiego dopowiedzianego wątku może być przedstawienie życie Claire i Chrisa jako dzieci (wychowywali się w sierocińcu w Raccoon)
4. Wydarzenia jakie spotkają ich w sierocińcu będą miały wpływ na ich dalsze życie (początki Umbrelli w mieście).
5. Kolejny przykład dopowiedzianego wątku to historia Leona, dowiemy się jak wyglądało jego życie przed jego pierwszym dniem pracy w policji Raccoon i dlaczego trafił właśnie do tego miasta (ponoć aniołkiem nie był i ma co nieco za uszami).
6. W filmie ma pojawić się Lisa Trevor (w retrospekcjach jako "potwór") choć twórcy filmu chcieli aby małe rodzeństwo Redfield znało się z normalną Lisą Trevor, co byłoby niezgodne z timeline, bo gdy oni byli dziećmi na Lisie już eksperymentowano.
7. Pojawi się Brian Irons oraz Ada Wong. Ich rola będzie podobna jak w grze.
8. Niestety zmartwię tych którzy liczyli na jakiś duży udział fabuły RE1 w filmie. Prawdopodobnie wydarzenia z RE1 będą przedstawiane tylko małymi fragmentami w retrospekcjach. Znaczącą rolę odegra w nich postać Richarda Aikena.
9. Film kręcony jest w Kanadzie, w mieście Sudbury, które ponoć słynie z tego, że było już tam kręcone kilka filmów.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: Deus Ex »

Te punkty 4 i 5 wyglądają obiecująco. Któż nie chciałby zobaczyć RC czy poznać losów bohaterów przed wybuchem epidemii. Oby nie było to zbyt wydumane :)

Seria prze do przodu, zmieniła się konwencja, pojawiają się nowi bohaterowie, ci starsi są coraz... starsi. A jest (czy może bardziej było ;) ) spore pole do popisu i wykorzystanie niezagospodarowanych dotąd wątków. Ale to tylko takie moje gadanie. Gadanie kogoś dla kogo ta seria się już dawno zakończyła ;)
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: Leon. KennedY »

Teaserek https://youtu.be/A80YaReEi3M Jutro trailer
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: Leon. KennedY »

Nie spać!!! Trailer jest, a z nim klimat i niezłe potworki!!! https://m.youtube.com/watch?v=4q6UGCyHZCI
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: RON!N »

Dla mnie bez zaskoczenia... no cienki jak sik komara.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: Diadem »

Gdy powstał pierwszy film z Millą, głowiłem się czemu wymyślają jakieś fikcyjne scenariusze zamiast zrobić film który odwzoruje w miarę dokładnie wydarzenia z gry. Może dlatego, że taki film się nie sprzeda. Nie będzie w nim żadnego zaskoczenia. Fani wiedzą jak się zacznie, jak akcja się potoczy i jaki będzie koniec. Mocno odtwórcze.
Teraz wygląda na to, że będziemy mieć taki film. Osobiście jestem pozytywnie do niego nastawiony. Zawsze chciałem zobaczyć fabułę z gry na dużym ekranie, taką prawdziwą, bez udziwnień i fantazji reżyserskich, a już najlepiej gdyby dopowiadała, pokazywała jakieś wątki które w grze pozostały bez odpowiedzi, żeby zbyt nudno nie było.
Na pierwszy rzut oka, trudno mi się przyzwyczaić do wyglądu Claire i innych postaci. Znacznie odbiegają od znanych wizerunków. Dobór aktorów to jedno, ale charakteryzacja w dzisiejszych czasach czyni cuda. Tutaj z jakiegoś powodu nie przyłożono do tego wagi. Widzę, że bardziej starano się odwzorować tło, pomieszczenia, miejsca i to się udaje. Wygląda nieźle, czuć klimat. Potworki też wyglądają fajnie, choć ten G-mutant taki sobie.

No zobaczymy itchy, tasty jak to będzie wyglądało.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: Szakal »

Może być, nabrałem ochoty aby obejrzeć :rad10: . Mam nadzieje, że nie pokazali w zwiastunie najlepszych momentów, tak jak to teraz często bywa.
Ale z obsadą to nie trafili ani trochę...
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: RON!N »

Pss... obczajcie jeszcze trailer na rynek rosyjski. Różni się od tego na resztę świata!
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Re: Resident Evil Reeboot - czyli nowa seria

Post autor: FurryPiter »

Ten rosyjski trailer bardziej mi się spodobał :zmiesz5: Ale tak ogólnie, to podczas oglądania obu cały czas miałem uśmiech na twarzy, bo to wygląda jak film o którym zawsze gdzieś tam marzyłem, ekranizujący to, w co wszyscy graliśmy. Pewnie nie będzie to idealna ekranizacja ale wiem, że będę się świetnie bawił oglądając ten film. Tylko trochę na aktora grającego Leona ciężko się patrzy, dopiero przed chwilą szukając szczegółów w internecie dowiedziałem się, że to serio jest Leon, a nie Carlos. Na Carlosa nadawałby się idealnie :okulary2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”