[Ankieta] Największy łajdak w serii filmów o Resident Evil

Najwiekszy łajdak w filmach RE

Spence
4
8%
Cain
6
12%
dr Isaacs
18
37%
Albert Wesker
19
39%
Frederic Downing
2
4%
 
Liczba głosów: 49

Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

[Ankieta] Największy łajdak w serii filmów o Resident Evil

Post autor: Deus Ex »

Hej!

Chciałem zaprosić do udziału w ankiecie na największego łajdaka w serii filmów o RE :P.

Proszę o wybranie jednego spośród zaproponowanych i krótkie uzasadnienie.
Miałem wątpliwości co do umieszczenia Weskera ale jeśli ktoś jest zdecydowany oddać na niego głos, jestem ciekaw uzasadnienia ;).

Mój typ - dr Isaacs. Stawia nad ludzkie życie swoje badania, narażając na niebezpieczeństwo innych ludzi poluje na zombiaki w RE : Zagłada, w tej samej części zostawia swych kolegów z zombie'm w pomieszczeniu do badań, sam poprawiając tylko koszulę.
Drań pełną gębą :rad11: .
Ostatnio zmieniony wt 16 paź, 2012 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Mi najbardziej pasuje Cain. Wybija się na tle innych czarnych charakterów z filmowej trylogii RE. Został przedstawiony jako bezwzględny człowiek Umbrella Corp. Twarde spojrzenie, niezwykle poważny wyraz twarzy i determinacja w egzekwowaniu rozkazów. Number 0ne.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Dla mnie największym draniem jest dr Isaacs. Chociaż nie lubię osoby Alice, ale było mi jej szkoda, gdy zrobił nad ja jeszcze kolejne badania, albo w trzeciej części okazał się jeszcze większym złym typkiem :smiech1:
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Isaacs. Siedział w tym wszystkim od początku i raczej interesowało go wymyślanie ulepszonych zombie niż pracowanie nad przywróceniem Ziemi do poprzedniego stanu.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Każdy z tych kolesi jest mega łajdakiem. Jednak swój głos zdecydowałem oddać na Weskera, bo go najbardziej lubię, a na dodatek ta postać to wredny typ, który jest gotów zabić każdego, zniszczyć wszystko tylko po to aby osiągnąć zamierzony cel. Jednak patrząc na te postacie przez krótką chwilkę to okazuje się, że każdy z nich mógłby zająć należyte pierwsze miejsce w tej ankiecie :rad6:.

PS: Weskera oceniłem trochę bardziej patrząc na Grę :smiech7:
Ostatnio zmieniony ndz 26 kwie, 2009 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Myślę żę do ankiety można dodać niejakiego Frederic'a Downing'a RE Degeneration.

Necraria: Dodano.
Ostatnio zmieniony czw 23 kwie, 2009 przez bodek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Cain, zdecydowanie, był wzorowany na Wesker'a i mogli to tak zostawić a nie dawać Peter'a w Zagładzie. Njabrdziej mu odpowiadał, idealnie dowodził jednostkami Umbrelli (w kwesti serii RE), bezwzgledny a jednak z ideą, oddaje głos na niego. Isaac mimo tego że próbował za bardzo się pogrążył w swojej roli. a Wesker ehm szkoda gadać, aktor spaprał jego role totalnie, kiedy go zobaczyłem nie mogłem przestać się śmiać, zero wczucia się w swoją jakże poważną rolę głównej postaci serii RE, widać że nawet nie zainteresował się tematem gier i wyszło jak wyszło, czyli starał się udawać Albert'a ale to nie jest tylko zimne spojrzenie i praktycznie brak dialogów.
Ostatnio zmieniony czw 22 sty, 2009 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Chris_BSAA
Posty: 214
Rejestracja: śr 25 mar, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Chris_BSAA »

Ja zagłosowałem na Caina ponieważ o ile się nie mylę to pracował przy programie nemesis W którym był wykorzystany Matt
Awatar użytkownika
zombikmichal
Posty: 21
Rejestracja: ndz 12 kwie, 2009
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zombikmichal »

PO prostu nie lubie Weskera :smiech5:

Barry: Postaraj się trochę bardziej rozwijać swoje wypowiedzi.
Ostatnio zmieniony pn 13 kwie, 2009 przez zombikmichal, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Hehe wszyscy z nich to nie grzeczni chłopcy xD :smiech5: .Głosuję na Cain'a ponieważ był bez względny twardy i okrutny :rad12: .
Ps3Centerbloog.pl
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

Zdecydowanie Dr Isacs.

Nie dba o innych tylko o siebie i swoje badania.
Zabijając wszystkich w laboratorium stał się nr 1.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Mój poprzedni post trochę źle się odnosił, bo wziąłem pod uwagę grę, a tego nie powinienem robić... Zatem jeśli idzie tylko i wyłącznie o filmy... to tym najgorszym był Cain, który poświęcił całe miasto i był przy tym wredny i okrutny do samego końca. Isaacs to również niezły łajdak chodź by za to co robił Alice, bo to, że klony to nie usprawiedliwia... Oraz Downing i Spence za próbę zarobienia na czymś co mogło zniszczyć cały świat i w przypadku tego drugie tak się właśnie stało. Zatem tak ogólnie to każdy z nich to mega drań :smiech5:

by Deus Ex: "Na forum nie przeklinamy,
choćby bluzg był kropkowany"
:/
Ostatnio zmieniony czw 15 paź, 2009 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Carlos Olivera
Posty: 16
Rejestracja: wt 20 paź, 2009
Lokalizacja: Umbrella Inc Paris

Post autor: Carlos Olivera »

Dr Issac, poniewarz jest tyranem, i dobrze że Alice go rozwaliła
UMBARELLA Inc - Our buisnes is Your life...
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

A ja oddałem głos na Spence'a - ten facet był gotów zabić wszystkich w Ulu tylko po to, by zarobić kupę szmalu sprzedając T-Virus na czarnym rynku. Nie znoszę materialistów, tak że głosik poszedł na jego konto.
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

Ja wybrałem Dr issaca :P

najwiekszy bad guy z filmowej serii :P zapatrzony w swoje experymenty , Juz jako tyrant zabijający swoich pracowników / sługusów :P
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

W sumie temat został założony przed Afterlife więc teraz stawiałbym na Wesker'a i Axeman'a :rad1:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Oczywiscie ze Albert. Czasami to mi az na nerwy dzialal... Jaki on jest pewny siebie... Grrr :okulary5:
kin1313
Posty: 9
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: kin1313 »

Też jestem za Weskerem. Bardziej mi odpowiadał ten z gry, ale filmowy odpowiednik też daje radę.
Ricardos
Posty: 77
Rejestracja: czw 28 kwie, 2011
Lokalizacja: Białogard

Post autor: Ricardos »

No a ja bym obstawiał na Alice, dlaczego ?? Ponieważ zawsze zjawia się tam gdzie nie trzeba i rozwala tych przemilusich zombiaków.
Gwiazdy świecą i migocą ale tylko późną nocą.
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Dr Isaacs oczywiście. Egoistyczny drań któremu wydaje się że on jedyny może przeżyć cały koszmar, patrząc swobodnie na umierających kolegów po fachu
All this blood shouldn't just be mine
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”