[Ankieta] Ulubiona postać z filmów Resident Evil

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

A Wcale nie bo Leon również prowadzi w sondarzach ;) i Claire
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

w 1 czesci ten informatyk z UBCS (nie wiem jak sie nazywal) a w RE:A L.J czy jak on tam mial :rad4:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Odświezyłeś temat no nie powiem :smiech3: Skorzystam z tego i napisze: Rain Ocampo :smile:
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

Cos sie musi dziac przeciez bo z nudow pomrzemy :rad11:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

No ja też się tu nie wypowiadałem. Tamat się trochę "przykurzył" :smiech7:

Moja ulubiona postać z pierwszej części to też ten informatyk o którym wspominał adaM555. Nazywał się Chad Kaplan.
Natomiast najgorzej swoją rolę moim zdaniem zagrał Eric Mabius, odtwórca Matt'a Addisona.

Jeżeli chodzi o Apokalipsę to:
Ulubiona postać: Carlos Oliveira
Zrąbana postać to Angie Ashford. Początkowo miałem nadzieję, że będzie jak Sherry z gry, ale nawet nie dorasta jej do pięt...
Awatar użytkownika
AdaM555
Posty: 708
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: AdaM555 »

No Carlos tez byl niczego sobie i w sumie dobrze ze zagral go Oded Fehr(czy jak to sie tam pisze :rad11: ) bo nie wiem kto by mogl jeszcze go grac chyba ze Chuck Norris :smiech5:
Przepraszam za swoje opowiadania. Młody byłem :)
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Witam w klubie, chłopaki :supz:

Też bardzo polubiłam tego aktora! Chociaż Oded Fehr z racji nie przypomina z wyglądu Carlosa Oliveirę, to i tak zagrał go nieźle. Jak jeszcze obejrzałam z tym aktorem dwie części mumii bardzo przypadł mi do gustu. Ale i tak moim ulubionym aktorem jest Hugh Jeckman (a może zgodzi się zagrac Garradora?)
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1511
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

W pierwszej części praktycznie każdy zagrał świetnie swoją rolę, ale jeśli mam wybierać, to pierwsze miejsce zajmuje Alice. Milla Jovovich idealnie wczuła się w tą postać. Spodobała mi się również postać Matta Addisona taka ekranowa wersja Chrisa, swoją drogą to ten aktor jest wręcz stworzony do zagrania tej postaci... Szkoda, że jest już spalony. No i została jeszcze jedna postać Spencer Parks. W każdej części mamy jakąś osobę, która jest zła do szpiku kości, tutaj takową zagrał James Purefoy i świetnie to pokazał na dużym ekranie. W drugiej części dobrze zaprezentował się Oded Fehr jako Carlos. Ta postać bardziej spodobała mi się w filmie niż w grze. Jill co prawda jakoś świetnie nie został ukazana, ale było na czym oko zawiesić :rad8:. No i ten kostium :smiech6:. Pozostał jeszcze Major Cain postać tak zła, że aż strach się mu sprzeciwić.... Wspaniały. W trzeciej części na podium ponownie pojawia się Alice. W RE Apokalipsa co prawda Milla tak sobie ją zagrała, ale w najnowszej produkcji wręcz powala swoją grą. Obok Alice najlepiej zostali pokazani Carlos i Dr Isaacs. Jeszce coś o Claire. No cóż, postać zaraz obok trójki którą podałem najbardziej przebija się na ekran. Ale szkoda, że nie ma nic wspólnego z tą Claire z gry. Mogła chociaż wspomnieć Chrisa. Wtedy inaczej bym na to patrzył. Podsumowując było całkiem nieźle, ale mogło być o wiele lepiej.
Awatar użytkownika
nemesis155
Posty: 3
Rejestracja: pt 23 lis, 2007
Lokalizacja: Legnica

Post autor: nemesis155 »

Hmm... NEMESIS!! :rad2:
AvE NeMeSiS!!
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Problem z filmami jest taki, ze sa prawie jak gry. PRAWIE robi WIELKA roznice. Postacie widocznie wzorowane, ale skopane po calosci. Lokacje, potworki i cala reszta - to samo. Poszli na efektciarstwo. Jedynka jeszcze byla w miare i myslalem, ze ja wyciagna do poziomu bardzo dobrego (ostatnia scena - Alice ze strzelba w opustoszalym miescie). Wyszedl Matrix. Zgadzam sie z innymi uzytkownikami, ze pojedynek Alice z Nemesisem to byla niezamierzona smiesznosc. Poczawszy od jej pionowym biegu (Xena? Matrix?) az do samego konca. Zapowiadalo sie niezle. Zmarnowali potencjal i pozostaje mi tylko miec nadzieje, ze jakis nowy tworca sie za to wezmie i przywroci tytulowi honor i swietnosc (historia zna takie przypadki - Batman Forever i Batman & Robin skopaly reputacje serii po burtonowskich swietnosciach a teraz mamy BATMAN BEGINS Nolana, ktory zaczal od nowa i wyszedl na prosta).

Szef komandosow z jedynki oraz Carlos w dwojce jakos sie bronia. Reszta to postacie papierowe. Dopakowanej Alice nie licze. Przynajmniej byl Wesker w trojce - nawet podobny. Ale to wstyd, zebym takimi rzeczami sie musial jarac. Taka seria, taki POTENCJAL. Nic tylko butem rzucic w TFUrcow i mokra szmata zdzielic.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Saladyn pisze:Przynajmniej byl Wesker w trojce - nawet podobny.
Dla mnie Wesker nie był zbyt podobny, za duże okulary i jakiś taki grubszy mi się wydawał od tego z gry. I gadkę miał jakąś taką mdłą. Próbował aktor udawać cynicznego Weskera pragmatyka ale mu za bardzo nie wyszło. Ale to tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Bankowo koles bedzie sie klepal z Alice w kolejnej czesci. Pewnie tez jest przypakiem i bedzie Matrix na calego.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
StPaul
Posty: 493
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Post autor: StPaul »

Alice w pierwszej częsci była wporządku i Rain. Ta pierwsza była taka - normalna? A Rain potrafiła skopać tyłki.
Stay Punk
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

Troche za bardzo... macho byla, nie sadzisz ;)
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
Adx
Posty: 24
Rejestracja: pt 18 sty, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Adx »

Moją ulubioną postacią jest Jill Valentine, jeszcze podoba mi się Alice w 3 części, ale straciła przez tą armie klonów i jej dziwaczne sztuczki :szok2:
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

A co takiego jest fajnego w Alice w trzeciej czesci? Ze sobie z nozami do ryzu zombie-sianokosy urzadzila? W czwartej czesci planety bedzie z orbity wybijac ciosem "z banki". Powiadam wam...
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Zdecydowanie najfajniejsza była Rain, a zaraz za nią Jill Valentine :D
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
Awatar użytkownika
Jill_1995
Posty: 158
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jill_1995 »

Z całej serii ogólnie najfajniejsza była Jill i Rain.
"From yesterday, it’s coming!
From yesterday, the fear!
From yesterday, it calls him
But he doesn't want to read the message here"
Awatar użytkownika
Adx
Posty: 24
Rejestracja: pt 18 sty, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Adx »

Saladyn pisze:A co takiego jest fajnego w Alice w trzeciej czesci?
A co w tym złego? Podaba mi się jej styl posługiwania bronią białą. I uważam że w tej części jej osoba jest najciekawsza (Pomijając te inne nadprzyrodzone sztuczki"
Awatar użytkownika
Saladyn
Posty: 962
Rejestracja: pt 15 lut, 2008
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Post autor: Saladyn »

OK. To jest odpowiedz na moje pytanie.

Dzizas - mam nadzieje ze w kolejnej czesci (zadyma na Alasce zapewne plus sciganie Weskera) przywala jakas fajna postacia.
If there are any questions, direct them to that brick wall over there
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”