[Ankieta] Ulubiona postać z filmów Resident Evil

Awatar użytkownika
Bravo Team
Posty: 20
Rejestracja: sob 09 sie, 2008
Lokalizacja: Stankowice

Post autor: Bravo Team »

Moim zdaniem żadna postać z filmu nie zasługuje na uwagę. Wszystkie filmy RE to dno i sto metrów mułu.

NEMESIS US: Kiedy przedstawiasz w treści swoich postów jakieś stwierdzenie, zawsze staraj się zawrzeć uzasadnienie, czemu tak uważasz. Mała rada na przyszłość.

[ Dodano: 19 Sie 2008 20:06 ]
Sorry .Chodziło o to że po prostu nie pasują (a Alice to już najmniej).Gdyby nie tytuł to nigdy bym tego filmu z Residentem nie skojarzył.
Ostatnio zmieniony pn 18 sie, 2008 przez Bravo Team, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Moją ulubioną postacią z tych filmów jest Jill Valentine! Piękna jest akcja gdy wchodzi do komisariatu i:
-bum! jeden zombiak zabity
- bum! drugi
- bum! trzeci

Robiła to jak by się urodziła do zabijania zombiich. Ta akcja jest jedną z najlepszych w tym filmie (moim skromnym zdaniem ;D)
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
Awatar użytkownika
xBlazex
Posty: 120
Rejestracja: śr 10 gru, 2008
Lokalizacja: Sztum

Post autor: xBlazex »

A moja ulubioną postacią jest L.J.:) bo wprowadza w dobrej proporcji trochę humoru do filmu
A beautiful way to become infected, alone or with others
Awatar użytkownika
Chris_BSAA
Posty: 214
Rejestracja: śr 25 mar, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Chris_BSAA »

Moją ulubioną postacią z filmu RE jest Carlos
Awatar użytkownika
zombikmichal
Posty: 21
Rejestracja: ndz 12 kwie, 2009
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zombikmichal »

Wszystkie postacie są fajne tylko reŻyser głupi :okulary3:

AT: Dość. Dostałeś dwa upomnienia od Barry'ego, ode mnie już nie otrzymasz. OST. Naucz się, że jeśli chcesz wypowiedzieć się na forum, to niech to będzie treściwe oraz wnoszące coś do dyskusji - a nie jednozdaniowe, mało przemyślane i chaotyczne posty, typu: "byle nabić".
Ostatnio zmieniony pn 13 kwie, 2009 przez zombikmichal, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Moją ulubioną postacią z filmów RE jest Carlos,moim zdaniem jego jedynego zrobili dobrze i ładnie dopracowali jego charakter tylko szkoda że tak mało żartował :rad2: ,i osobiście żałuje że ginie w RE zagłada :rad12: .
Ps3Centerbloog.pl
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

Moją ulubioną postacią z filmów jest Rain.

Twarda kobieta,władcza,pewna siebie.Inaczej mówiąc kobieta z "jajami".

Oraz wiadomo Claire Redfield,uczuciowa,pewna siebie,wytrzymała.
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Odkopię stary temat ;) . Tak się zastanawiam i stawiam na postać Matta z Resident Evil Genesis. Postać ta została dość fajnie przedstawiona i nie wiem czemu ale jak oglądałem dawno temu ten film to Matt przypominał mi Chris'a :smiech3: . Szkoda, że skończył jako Nemesis :p .
Awatar użytkownika
be-was
Posty: 24
Rejestracja: śr 23 wrz, 2009
Lokalizacja: Toruń

Post autor: be-was »

Luther West- za to, że był b. dobrym zakończeniem filmu, nie skończył schematycznie (jak każda poboczna postać) i przypominał Jordana.
Ostatnio zmieniony ndz 26 wrz, 2010 przez be-was, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

nie wiem czemu ale jak oglądałem dawno temu ten film to Matt przypominał mi Chris'a
Również nie wiem czemu, ale miałem idealnie takie same odczucie gdy widziałem na ekranie Matta :rad1:
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Leon. KennedY pisze: Również nie wiem czemu, ale miałem idealnie takie same odczucie gdy widziałem na ekranie Matta :rad1:
Przeglądając wywiady i ciekawostki z filmu wyczytałem, że Matt był wzorowany na postaci Chris'a, a Alice na postaci Jill ;) Jak by nie było Alice jest nawet dość fajną postacią, ale tylko w pierwszej części (w każdej następnej części moje obrzydzenie do niej narastało :smiech2: ) i rywalizowała z Matt'em o miano mojej ulubionej postaci :P
Ostatnio zmieniony pn 27 wrz, 2010 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jedu Alomar
Posty: 192
Rejestracja: czw 01 sty, 2009
Lokalizacja: Toronto

Post autor: Jedu Alomar »

Moją ulubioną postacią jest Jill oczywiście, ale mogło by być jeszcze lepiej i bym był zupełnie zakochany w filmowej Jill gdyby zagrała ją Julia Voth , panienka która użyczyła twarzy Jill w grze, a która sama jest modelką i zagrała w kilku filmach. Jeżeli ktoś nie wiedziałby jak wygląda ta pani w rzeczywistości (w co wątpię, gdyż każdy fan powinien to wiedzieć) zamieszczam trailer jednego z jej filmów, a zarazem jednego z moich ulubionych w ogóle "B*tch Slap" Nasz "Jill" to ta Panienka w złotej kiecce :D

http://www.youtube.com/watch?v=0izJ6KrqpQk

Myślę że to by był strzał w 10 zatrudnić Julie do roli Jill, fan gry poczułby rzeczywisty fragment gry na ekranie kin :D By krzyknął - To Jill z mojej konsoli :D XD
Ostatnio zmieniony wt 02 lis, 2010 przez Jedu Alomar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ari
Posty: 45
Rejestracja: pn 10 sty, 2011
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Ari »

Moje ulubione postacie w każdej części to tak:
W pierwszej części Alice. :smiech1:
W drugiej Matt czyli Nemesis oraz Carlos Oliviera (dawał czadu jak spuszczał się na linie z helokoptera w pomocy tamtej kobiecie :okulary2: ).
W trzeciej także Alice.
W czwartej Wesker i Chris Redfield (ponieważ gram teraz w RE 5 i tak jakoś do gustu mi te postacie przypadły... :smiech3: )
Computer Graphic
RE Fan
Awatar użytkownika
re_fan2000
Posty: 34
Rejestracja: czw 26 sie, 2010
Lokalizacja: Lublin

Post autor: re_fan2000 »

Pierwsza część-Alice
Druga część-Carlos Oliviera
Trzecia część-Carlos Oliviera
Czwarta część-Albert Wesker
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Czwarta część-Albert Wesker
To mi się podoba :P.W czwartej Wesker góruje ale ogólnie to chyba tak teraz z przymrużeniem oka dałbym głos Na L.J.I ze względu na to,że film jest kiepski,przynajmniej 3 pierwsze części to L.J troszkę dodaje humoru to tej komedii...
Ps3Centerbloog.pl
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

A ja najbardziej polubiłem Valentynkę. W dwójce bardzo fajne wejście i genialny strój, no a pod koniec Afterlife wyglądała moim zdaniem całkiem sexy, na pierwszy rzut oka nie poznałem Sienny G., myślałem że to inna aktorka. Claire taka sobie, już ładniejsza była K-Mart, no a Alice litościwie przemyślę. W czwórce jeszcze Wesker dawał radę, taki sam zimny facet jak w grze...
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Maestro pisze:no a pod koniec Afterlife wyglądała moim zdaniem całkiem sexy,
No i po co się tak rozpisywałeś jak po tym zdaniu wszyscy wiemy dlaczego Jill najbardziej przypadła ci do gustu ;P.Ogólnie to właśnie z poprzednich części zastanawiałem się na Jill czy L.J ale jednak tak jak napisałem,dlaczego L.J wygrywa.I swoją drogą chyba najlepiej odwzorowana w sensie z wyglądu jest Jill.
Ps3Centerbloog.pl
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Wybierając pod względem seksapilu między Jill a L.J., wybrałbym Jill, Arku :D ;)

No wszyscy wiemy, że faceci są wzrokowcami, a nie chciałem tak brzydko napisać "wybieram Jill bo ma fajny tyłek" :D. To sie nazywa wyrażanie myśli w zaowalowany sposób :)
Ostatnio zmieniony pn 16 maja, 2011 przez Maestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Wybierając pod względem seksapilu między Jill a L.J., wybrałbym Jill, Arku :D ;)
Ha Ha Ha ;P.Spokojnie,ja też bym ją wybrał :smiech3: .Nie wiem czy można ale może niech każdy napiszę najładniejszą postać z filmowego RE.Bo taki temat już jest tylko,że z gry to teraz z filmu.W takim wypadku wybieram Jill :).
Ostatnio zmieniony pn 16 maja, 2011 przez Arek, łącznie zmieniany 2 razy.
Ps3Centerbloog.pl
Awatar użytkownika
MysticscoR
Posty: 209
Rejestracja: sob 08 maja, 2010
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: MysticscoR »

Arek pisze:Nie wiem czy można ale może niech każdy napiszę najładniejszą postać z filmowego RE.Bo taki temat już jest tylko,że z gry to teraz z filmu.W takim wypadku wybieram Jill :).
Chciałbym zapytać, którą Jill. Tą z apocalipsy, odwzorowaną z trzeciej części gry NEMESIS? Czy może z afterlife, odwzorowaną z RE5? Różne odzwierciedlenia choć aktorka ta sama Sienna Guillory. Ja stawiam na Jill z Resident Evil Apocalipse
Ostatnio zmieniony śr 25 maja, 2011 przez MysticscoR, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”