[Ankieta] Ulubiona postać z filmów Resident Evil

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No widać widać, kilka osób później przechodzi do komnaty królowej ale Sałatki z dowódcy nie widać
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
GOUKI
Posty: 32
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: GOUKI »

Postaram się znaleźć to ujęcie :rad10: i wrzucę snapa
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Hmmm... Najlepsza postać z filmów? Alice, ale ogólnie w ogólę nie podobają mi się filmy, bo w bardzo minimalnym stopniu nawiązują do RE.
Alice... Troszkę przesadzili z tą nadludzką mocą. Niby fajne, ale RE to to raczej nie jest...
Awatar użytkownika
GOUKI
Posty: 32
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: GOUKI »

Dobrze Serek mówi :smiech6:
Nie jest to taki Resident Evil jaki powinien być, czego się bać skoro nasz bohater ma nadludzką moc i rozwala (niby) Nemesisa w walce wręcz?
Co w tym strasznego że dopingujesz postać której nic nie jest w stanie wystraszyć- to bzdura.
Ja kocham jedynkę GRY bo tam są realne postacie, bardziej realne niż te pseudo postacie z filmu.
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

A jak Alice pokonywała Nemesisa w walce wręcz to myślałem, że parsknę w kinie śmiechem i ludzie mnie wyrzucą. To ma być poczucie strachu... I było! Ale chyba strach Nemesisa :P .
Awatar użytkownika
GOUKI
Posty: 32
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: GOUKI »

Zwykły widz zaciskał zęby trzymając kciuki za bohaterkę a ja czułem się obrażony całym tym pomysłem.
Szanuje siebie jako fana, ale reżyser nie uszanował fanów- to że gramy w gry nie oznacza że jesteśmy lamusami podniecającymi się mieczmi świtlnymi (mówię o sobie).
Mam dosyć bajek! chce za*******go filmu!!! Jak żadnego nie nakręcą to ja to zrobię
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

pomieszali fabułę re:cv,re3 i jeszcze dołożyli swoją alice......i wyszedł komercyjny gniot zwany RE:apokalipsa
ale jeśli miałbym wybierać to jill ,fajna niunia i taka z pazurem.... :diab9:
Ostatnio zmieniony ndz 04 mar, 2007 przez Tyrantx, łącznie zmieniany 1 raz.
STARSSss.......
Dark Prince
Posty: 436
Rejestracja: pt 02 mar, 2007
Lokalizacja: G d z i e ś

Post autor: Dark Prince »

Ciekawe co wymyślą w RE3. Alice urwie chu*a Tyrantowi :P??

A tak na serio to filmy są naprawdę do bani. Bardzo mało nawiązują do Biohazardu. I popieram GOUKI! My chcemy dobrych filmów. Filmów z sensem. W którym kilka razy podskoczysz z fotela! A nie bajeczek! :/ Nie ma po prostu najlepszej postaci :/

Głos z tostera: Twoje wypowiedzi naprawdę trzymają poziom:).
Ostatnio zmieniony wt 06 mar, 2007 przez Dark Prince, łącznie zmieniany 1 raz.
Dante
Posty: 29
Rejestracja: ndz 18 lut, 2007

Post autor: Dante »

Cóż nie powiem aby postać mi się podobała ale na pewno podobała mi się aktorka chodzi mi o Jill a raczej o Sienne Guillory ładna pani tylko z fajkami "przegli" i te dziwne teksty w stylu "F*ck me" >___>
1998 I'll never forget it ...
Awatar użytkownika
guru
Posty: 17
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: thrtu

Post autor: guru »

Jest oficjalne potwierdzenie, że w filmie jest Chris. Gra go aktor Darren Keefe

http://imdb.com/gallery/hh/1197438/HH/1 ... ,%20Darren

http://www.darrenkeefe.com/gallery.html
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Niezłe ciacho z tego filmowego Chris'a <ślini sie>

mniam!
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

guru pisze:Jest oficjalne potwierdzenie, że w filmie jest Chris. Gra go aktor Darren Keefe

http://imdb.com/gallery/hh/1197438/HH/1 ... ,%20Darren

http://www.darrenkeefe.com/gallery.html
Nawet podobny :rad10:

Co do poprzednich wypowiedzi jest jedna rada na film RE:Apocalipsa nie iść do ina, ja swoją drogą mimo tego iż oceniam go raczej słabo (gumowy i Lalusiowaty Nemesis) z miłą chęcią obejrzałem i wyłapywałem każdy smaczek z tej produkcji
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Dede
Posty: 69
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: Z tąd xD

Post autor: Dede »

Nom, bardzo podobny... :rad12:
Fajnie by było, gdyby zrobili film na podstawie jednej z części... Może dwójki... :rad13:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 60
Rejestracja: sob 24 mar, 2007
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Hien »

Bułowaty jakiś ten Chriss...
W ogóle nie wróże zbyt dobrze trzeciemu filmowi z serii RE.
Boje się ,ze to będzie efekciarstwo i nic więcej... a fabuła jest jakby zerżnieta z "The Land Of The Dead".
President Evil....
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

w dwóch odsłonach filmu najbardziej do gustu przypadł mi Carlos Olivera(w tej roli Oded Fehr).Jako żołnierz UBCS wypada naprawdę nieźle.Jak dla mnie lepiej niż Carlos z RE3 NEMESIS, ale to tylko moja opinia. :rad10:
Ostatnio zmieniony sob 05 maja, 2007 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

świetnie wypadła Michelle Rodriguez czyli Rain w residen evil,fajna wojownicza i sexy tak jak J. Vasquez z Aliens (ta z giwerą i zawiązaną czerwoną chustą na głowie)
STARSSss.......
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Michelle dobrze wczuła się w rolę szczególnie pod sam koniec filmu (scena "śmierci") druga sprawa ze nie jest to trudne. Rain czyli Michelle to średniej klasy aktorka, zauważalne w produkcji SWAT.

Mjr. Caine
Chciałem sie zapytać jak odbieracie tą postać z RE: Apocalypse, jako odpowiednik Weskera? Moim zdaniem został właśnie tak wykreowany przez Andersona. Z całego filmu jest to zdecydowanie jedna z głównych postaci Bad Guy posiadająca specyficzny charakter, z jednej strony postać raczej źle odbierana i bezwzględna jednak posiadająca wiarę w coś co daje Przeogromne możliwośći.

Jest w filmie taki Motyw kiedy Cane stojąc z żołnierzami nad wejściem do miasta rozkazuje zamknąć bramę co o tym sądzicie? Według mnie postąpił dobrze choć wiedział że poświęca tysiące ludzi nie mógł pozwolić na wydostanie się wirusa poza obrzeża Raccoon, niektórzy twierdzą inaczej ale gdyby tak się zastanowić, wkońcu zauważył co się dzieje z jednym z mieszkańców ( a z Outbreak'a możemy się domyśleć co taki jeden Zombiak może "zdziałać")

Podsumowując Postać ta wywarła na mnie wrażenie również w momencie kiedy zostały wypowiedziane słowa "What a Waste" (co za marnotractwo) które kojarzy mi się z moim charakterem a dokładniej z niektórymi ludźmi którzy marnują swój potencjał i nie zostaje to wykorzystane (trochę mi się skojarzyło z "Mein Kampf" Adolfa Hitlera choć wcale tego nie popieram)
Ostatnio zmieniony ndz 06 maja, 2007 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
kaspa
Posty: 337
Rejestracja: pt 16 mar, 2007
Lokalizacja: Brzączowice
Kontakt:

Post autor: kaspa »

Dla mnie film denny i postaci też, ale już jak na siłe mam to zombiaki z RE1 :) Fajnie wyglądały i psy :rad12:
Awatar użytkownika
Tyrantx
Posty: 663
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tyrantx »

Wesker - Dark Life pisze:Mjr. Caine
Chciałem sie zapytać jak odbieracie tą postać z RE: Apocalypse, jako odpowiednik Weskera?
może nie jako Weskera ale na pewno konkretnie postawionego "Kierowmnika" w Umbrelli,co do zamknięcia bram to niestety miał racje,jest opcja nr.1 przy epidemii czyli :kwarantanna przymusowe okresowe odosobnienie ludzi, zwierząt, roślin, dotkniętych jakąś epidemią .
w jego przypadku to tylko dbanie o interesy korporacji....,ale troszkę i może ma z weskera.. powiedzmy haryzmę i fizjonomię...
STARSSss.......
Awatar użytkownika
Auri_Genesis
Posty: 10
Rejestracja: pt 18 maja, 2007
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Auri_Genesis »

W 1cze.-Była to Alice,
W2cz.Tak jak prawie wszyscy Jill Valentine,ogólnie Jill jest chyba najbardziej rozpoznawaną postacią z Resident Evil.Tak sądze. :rad7:
Jill Valentine -> Carlos Olivera -> Nemesis -> Raccoon City!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje ogólne”