Wrażenia

Awatar użytkownika
Dede
Posty: 69
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: Z tąd xD

Post autor: Dede »

Huh... DS Lite już dawno w domu i mam problem... Nigdzie nie mogę dostać RE DS... Wesker - DL, skąd kupiłeś swój egzemplarz RE??
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Dede pisze:Huh... DS Lite już dawno w domu i mam problem... Nigdzie nie mogę dostać RE DS... Wesker - DL, skąd kupiłeś swój egzemplarz RE??
Ja kupiłem w premierę w sklepie Ultima no ale teraz masz ogromny wybór na allegro, choćby tu:

http://www.allegro.pl/search.php?string ... gory=11679
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Dede, trafny wybór, RE DS z pewnością cię nie zawiedzia, to zupełnie nowa jedynka, z nowym sterowaniem i zagadkami, świetna pozycja.
Awatar użytkownika
Dede
Posty: 69
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: Z tąd xD

Post autor: Dede »

NEMESIS US pisze:Dede, trafny wybór, RE DS z pewnością cię nie zawiedzia, to zupełnie nowa jedynka, z nowym sterowaniem i zagadkami, świetna pozycja.
Nom, już utknąłem na skrzyni w Save Roomie...
Kupiłem nagrywarkę R4 i gier mam w ... dużo :D
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

chwalenie piratami zostaw dla siebie ;) a W skrzynce życzę powodzenia, myślałem że już ukończyłeś
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Dede
Posty: 69
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: Z tąd xD

Post autor: Dede »

To, co było w skrzynce nie usatysfakcjonowało mnie, ale za to znalazłem Easter Egg'a :D
Otóż, gdy postać przybierze "myślącą" pozę, naciśnijcie stylusem w piersi lub w ... tyłek :D
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Oj stary motyw ;) spróbuj też z Chrisem i jego włoasami ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Dede
Posty: 69
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: Z tąd xD

Post autor: Dede »

Tryb Rebirth Chrisem ukończony, a zaraz dam link do filmu z reanimacji Richarda :D (film ma rozwinięcie .MOV)

EDIT http://rapidshare.com/files/50148187/PICT0163.MOV.html Bende suafny :D
Ostatnio zmieniony pn 20 sie, 2007 przez Dede, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No udało ci się ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Hunk74
Posty: 40
Rejestracja: sob 14 lut, 2009
Lokalizacja: Las Szopów

Post autor: Hunk74 »

Resident Evil na nds już dostępny dla pc :rad13: , jakim cudem? ano takim że pojawił się w końcu 100 % emulator tej konsolki http://www.emudreams.pl/news,No$gba_v2.6a,3232.html
Do emu warto zassać programik który to powiększa obraz na full screen , http://www.emudreams.pl/news,myZoom_v1.8.34,4793.html
rok 2009 to raj dla fanów residenta , najpierw gamecube emulowane a teraz nds :smiech1:
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Emulację starszych części nazywasz rajem dla fanów RE, w dodatku po kilku ładnych latach od premiery? Rajem jest rok 2009, ale pod względem RE Degeneration na Blu Ray oraz RE5. Wiem, że zszedłem z linii tematu, ale nie przesadzaj z takimi stwierdzeniami, jednakże rozumiem Twoją radość, ale to taka mała rada na przyszłość.

Po za tym witamy Cię na forum. :rad10:
Awatar użytkownika
Hunk74
Posty: 40
Rejestracja: sob 14 lut, 2009
Lokalizacja: Las Szopów

Post autor: Hunk74 »

NEMESIS US pisze:Emulację starszych części nazywasz rajem dla fanów RE, w dodatku po kilku ładnych latach od premiery? Rajem jest rok 2009, ale pod względem RE Degeneration na Blu Ray oraz RE5. Wiem, że zszedłem z linii tematu, ale nie przesadzaj z takimi stwierdzeniami, jednakże rozumiem Twoją radość, ale to taka mała rada na przyszłość.
Nemesis sprawa jest taka że nie oszukujmy się :
miałem nintendo ds jak i wielu innych ale realia zrobiły swoje:

- konwersja na pc nigdy się nie ukarze bo jest to dożywotni exluziw
- mój entuzjazm wynika z ogólnej emulacji czyli również re0,remake,umbrella ch.
- spora większość z nas to ludzie dorośli a nie każdy chce paradować z konsolką w autobusie
- wolę full screen niż mikro coś na nds
- w chwili obecnej zapytaj fanów re czy nie są szczęśliwi że mogą zagrać w swoje cudeńka na swoim pc a nie kupując konsole które to nawet nie są już produkowane (gc)
- ciesz się tym że re jest coraz bardziej dostępny no chyba że jesteś wojownikiem systemu i moralności ala chuck norris

Recoil: Resztę tej rozmowy przeprowadźcie proszę na PM lub gg, tu natomiast podzielcie się swoimi wrażeniami odnośnie RE DS.
Ostatnio zmieniony ndz 15 lut, 2009 przez Hunk74, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AT
Posty: 744
Rejestracja: pt 31 sie, 2007
Lokalizacja: Blackbourn
Kontakt:

Post autor: AT »

Kurcze, zaczynając RE w trybie Rebirth nie wiedziałem, że jest aż taki ciężki. Jest znacznie więcej przeciwników, oraz wielu z nich np. Chimery pojawiają się już w Mansion... Za to możliwości dsowe są piękne.
Reanimacja Richara przez usta-usta (dmuchając do mikrofonu i obserwując rosnącą klatkę piersiową), czy gaszenie świeczek dmuchnięciami, nie ma co, genialny patent ^ ^
Ostatnio zmieniony wt 06 paź, 2009 przez AT, łącznie zmieniany 1 raz.
"In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming."
H.P. Lovecraft
euroo
Posty: 154
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: GdańsK

Post autor: euroo »

Jako osoba która grała tez się wypowiem .

Jak na możliwości DS-a to gra w 100 % daje rade graficznie .

Proste , przyjemne sterowanie :rad10: .

Każdy fan posiadający DSa powinien mieć ten tytuł ,

no i wykorzystanie stylusa miodzio :) :smiech5:


Tylko szkoda ze jedna cześć Resa na DSa wyszła, myślę ze
CAPCOM robi niemały błąd nie robiąc innych konwersji resów bo i kaska by wpadła i fani by byli zadowoleni u mnie ta gra ma 10 / 10 :smiech2: .
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Jak wygląda ten tryb dla kilku graczy w RE Deadly Silence i na czym on polega ? Próbowałem znaleźć coś na yt lecz niestety na nic nie trafiłem, może ktoś miał przyjemność zagrać ?
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ja ograłem i powiem ci tak:

Postaci odkrywasz wraz z postępami w normalnym trybie rozgrywki. Możesz zagrać tylko poprzez opcję multi card (czyli twój partner od gry musi również posiadać swój egzemplarz).

Są dwa tryby:

Versus - nie zabijacie się nawzajem a tylko zbieracie punkty (zabijanie przeciwników i dotarcie do wyznaczonego punktu jak najszybciej).

Co-Op - razem współpracujecie aby dotrzeć do określonego punktu.

Każda z dostępnych postaci posiada swój "special" np. Jill posiada większy plecak natomiast Wesker dysponuje specjalnym uderzeniem "płonace łapki" ;P

Trudno tak opisywać wszystko więc jak będziesz chciał sie czegoś konkretnego dowiedzieć to pytaj ;)
Ostatnio zmieniony pn 15 mar, 2010 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Od siebie dodam, że do wyboru jest większość członków drużyny STARS np. Enrico, Richard czy Forest Speyer - chyba jedyna część, gdzie można zagrać tymi postaciami ;).
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Dzięki, tak ogólnie chciałem zapytać bo chyba nigdy nie będzie mi dane w tym trybie zagrać :_(
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No i po raz kolejny przechodzę Śmiertelną Ciszę ;) tym razem na 3DS'ie. Jeżeli ktoś z Was ma taki zamiar to uprzedzam od razu o zwężeniu górnego ekranika (obecnie 3ds ma widescreen), ot taka ciekawostka. Za to na plus jest dźwięk i oświetlenie, które jest nieco lepsze niż na poprzedniej generacji DS'a.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
tomas8416
Posty: 2
Rejestracja: czw 15 mar, 2012
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj

Post autor: tomas8416 »

No i po raz kolejny przechodzę Śmiertelną Ciszę ;) tym razem na 3DS'ie.
Interesuje mnie czy na nintendo 3ds będę mógł pograć w resident evil - deadly silence, skoro na aukcji pisze że jest nie kompatybilna z 3ds czyli coś tu nie gra... Czy tu czasem nie chodzi o region ? http://allegro.pl/resident-evil-deadly- ... 08135.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Deadly Silence”