Resident Evil: Deadly Silence a 3ds

Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Resident Evil: Deadly Silence a 3ds

Post autor: Dreddenoth »

Jak w temacie, niedawno natrafiłem na Re:Deadly Silence, pomyślałem że warto kupić, problem z tym że plotki mówią że konsolka 3ds nie załączy tej gry.
Stąd pojawia się pytanie czy da radę grę z NDS odpalić na 3DS niby to nowsza wersja tego samego.
Dlatego też wolę się zapytać kogoś kto się być może zna na tym lepiej ode mnie, wujek Google nie daje mi jasnej odpowiedzi, znajduję tematy z pytaniami dlaczego nie działa i recenzje że działa, czy tu jest potrzebny jakiś emulator?

życzę
Miłego dnia

ps: Jeżeli powielam temat to wybaczcie przejrzałem tylko 18 stronek które mi wystrzeliło forum przy wyszukiwaniu, i nie znalazłem takiego oto zapytania.
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Kupiłem jakiś czas temu na Allegro RE: DS z USA i gdy paczka przyszła, to okazało się że gra z tego regionu nie śmiga na moim 3DS'ie. Oddałem zamówiony towar i kupiłem RE:DS w najbliższym Empiku, który działa do dziś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Deadly Silence”