Resident Evil Survivhor

Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Resident Evil Survivhor

Post autor: Diadem »

Strona francuska, tak więc jak nie znamy języka to dużo nie poczytamy, tym niemniej warto obejrzeć, jeżeli ktoś interesuje się wersjami beta gier od RE1 do RE4.
Mnóstwo artów, niektóre pierwszy raz w życiu widziałem, chociaż wersjami beta interesuje się od dawna.
Najciekawszy dział to chyba RE1 i RE1,5. W dziale o RE1,5 jest nawet przedstawiona wersja beta RE1,5. Można zobaczyć jak miał wyglądać Leon (mało przypomina Leona jakiego znamy). Można się dowiedzieć, że osoba w białej bluzie z logo Umbrelli, którą można zobaczyć w galerii RE2 to nie Ada Wong, tylko...Lisa.

http://survivhor.biohazardfrance.net/
Ostatnio zmieniony sob 13 paź, 2012 przez Diadem, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
bodek
Posty: 907
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: RC

Post autor: bodek »

Znam tę stronę. Jest bardzo ciekawa. O wersjach beta jest mnóstwo informacji, screnów że głowa mała. Bardzo podoba mi się ta strona i jestem tam częstym gościem. Zawsze znajdę coś ciekawego ;)

Zobaczcie jakie piękne ustawienie kamery w becie RE3 - screen. Bety wcale nie były takie niedopracowane. Miejscami mogły by być lepsze od finałowych wersji.
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 554
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Slayer »

Musze przyznać że strona (z wyglądu, bo z tekstów mało rozumiem :smiech3: ) wygląda świetnie. Podstrony poszczególnych części RE mają świetne tło. Autor bądź autorzy musieli się pewnie nieźle napracować. Jest tam (tak jak wspomniał bodek) pełno multimediów związanych z RE . Gdybym rozumiał teksty pewnie bym więcej napisał :smiech6:
Moje Umbrellowe oko na ciebie patrzy (O_O)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagraniczne”