[Pomoc] Problem z przejściem gry

Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Niemożliwe. U mnie zawsze wszystko działało. A używasz zapalniczki, czy benzyny? Bo trzeba mieć oba te przedmioty przy sobie, ale podchodząc do zombiaka masz użyć BENZYNY.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
kane11
Posty: 29
Rejestracja: ndz 11 paź, 2015
Lokalizacja: Pl

Re: [Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: kane11 »

MAm problem z przejściem gry poniżej 3 godzin, chcę odblokować bronie. Może jest tutaj jakiś harcor ze świętokrzyskiego.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: RON!N »

kane11 pisze: czw 29 paź, 2020 MAm problem z przejściem gry poniżej 3 godzin, chcę odblokować bronie. Może jest tutaj jakiś harcor ze świętokrzyskiego.
Obejrzyj jeden speedrun Jill i powtórz to co robił autor filmu.
Tą grę można z palcem w nosie przejść w 1h 30 min (edit: no max 2h ;)), bez save, i bez extra broni...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: [Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: Szakal »

To niesamowite...jak bardzo spadł mi skill w RE. Gram Chrisem, poziom hard i ledwo udało mi się pokonać Trevora. Zostało mi 11 naboi do pistoletu i dwie zielone roślinki...Masakra, tak źle nie grało mi się od dawna :pff6: .
Chyba trzeba będzie wrócić ponownie do normala...

EDIT:
Jednak zacisnąłem zęby i gram dalej. Na razie idzie nieźle. Wróciłem już do rezydencji po walce z Plant 42.

EDIT 2:
Gra skończona :) . Ostatni raz grałem w tą część... siedem lat temu. ( Serio, to już tyle czasu? ) Sporo zapomniałem i na początku popełniłem sporo błędów, ale z czasem grało mi się coraz lepiej i koniec końców grę skończyłem z małym zapasem amunicji i leków :) .
Złe oko moderacji czuwa.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: PSKING »

Trevor to żart. Osobiście uważam się za BARDZO średniego gracza, który zwykle nie wyłapuje exploitów, jednak przy Trevorze wystarczy biegać w kółko pomieszczenia, zatrzymywać się aby oddać strzał i powtórka. Taka rada na przyszłość.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: [Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: Szakal »

Nigdy nie miałem problemu z Trevorem, kilka strzałów ze strzelby wystarcza, ale tym razem poszedłem na niego z samym pistoletem. Mimo wszystko udało się i dalej poszło już łatwiej.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: RON!N »

Szakal pisze: czw 21 lip, 2022 Nigdy nie miałem problemu z Trevorem, kilka strzałów ze strzelby wystarcza, ale tym razem poszedłem na niego z samym pistoletem. Mimo wszystko udało się i dalej poszło już łatwiej.
Mówicie o zombie przy maskach?
Jak grasz Chrisem, to dajesz się złapać, granat w pape i lecisz po emblemat.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: [Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: Szakal »

Ano o nim. Granat na niego działa? W sumie nie wiem czemu się dziwię, bo on chyba niczym się nie różni od zwykłych crimsonów.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: RON!N »

Szakal pisze: czw 21 lip, 2022 Ano o nim. Granat na niego działa? W sumie nie wiem czemu się dziwię, bo on chyba niczym się nie różni od zwykłych crimsonów.
Ale to nie jest Trevor :D
Proto1 CH ale nie Trevor. Nie wiem nawet sam, skąd się ten mit bierze :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: PSKING »

Podkreślam, jestem bardzo słaby w przechodzeniu pierwszego rimejku. Jednak tak, jak RON!N piszę, to akurat najłatwiejsze rozwiązanie. To jest mimo wszystko taki sub boss z tego co kojarzę, bo ma jakoś tam wyższe staty od innych, nie mówiąc o tym, że jest jedynym Crimsonem z którym trzeba walczyć.
Nie jest Trevorem? Przecież jeśli dobrze kojarzę, jasno notatki o tym mówią.

Edit: Taki research na szybko, Wiki mówi że umarł chyba w ukrytym korytarzu z głodu. Jeśli naprawdę nim nie jest, to nie zwalał bym tego na jakiś Mandela efekt, tylko na pokrętne notatki przez które większość osób pewnie tak sądzi.
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Re: [Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: Szakal »

Hmm, to chyba na mwrc było napisane, że to Trevor dlatego tak zawsze o nim myślałem. Z notatek w grze wynikało właśnie, że umarł z głodu w tunelach pod rezydencją i nic więcej. Później można jeszcze znaleźć notatkę, że prototyp pierwszego crimsona został zamknięty w krypcie na cmentarzu i na tym koniec.
Złe oko moderacji czuwa.
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: PSKING »

Nie mam pojęcia...
Mam wrażenie, że mogła to sugerować jakaś notatką, iż to Spencer zgotował mu taki los. Skończy się na tym, że i ja przeczytałem to na forum, przez co tak myślałem aż do teraz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”