Resident Evil HD Remaster zawiesza się.

luzik1980
Posty: 11
Rejestracja: pn 06 mar, 2017
Lokalizacja: Jasło

Resident Evil HD Remaster zawiesza się.

Post autor: luzik1980 »

Witam , po instalacji klikam na ikonę na pulpicie , lecz pojawia mi się tylko czarne okno i program przestaje działać , czy wiecie co jest nie tak ?
Mam Pentium G4560 , 16 GB DDR4 i Geforce 220 GT (wiem że to mało lecz na YT widziałem że spokojnie gra odpalała na GT210)
Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Re: Resident Evil HD Remaster zawiesza się.

Post autor: Arc »

Sterowniki któreś, może coś się sprzętowo gryzie - jak przeważnie. Bardzo pomocny jest program 3D Analyzer, ale to raczej jak się ma słabszego kompa ale spróbuj zmusić tym grę do uruchomienia na innych ustawieniach. Pomógł mi bardzo przy konfiguracji RE4.

Spróbuj usunąć też plik config.ini gry i odpal ją, jak nie zadziała to skopiuj z instalki gry plik WMVCore.dll i podmień w katalogu gdzie zainstalowałeś residenta.
Pomóc powinno też z RE0 HD to co wyżej.

3D Analyzer wygląda tak:
https://www.instalki.pl/components/com_ ... nalize.JPG
Tak wyglada okno programu, najważniejsze są tabelki z opcjami "pixel and vertex shader" oraz kolejna. Tzn. daje ciekawe efekty na slabym sprzecie i mocnej grze (więcej fps lub gra potrafiła się przede wszystkim uruchomić ;) To jakiś stary screen, może w nowszej wersji programu będzie więcej już gotowych łatek do konkretnych tytułów jak to widać w ostatniej tabeli.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”