[Ankieta] Nowe stroje (ulubiony)

RE_Fan
Posty: 44
Rejestracja: pn 04 cze, 2007
Lokalizacja: Szczecin

[Ankieta] Nowe stroje (ulubiony)

Post autor: RE_Fan »

Przeszedłem grę jill i chrisem,i po przejściu było napisane że dostałem klucz od garderoby.
Ale jak gram od nowa to w inventory nie mam klucza i nie wiem gdzie jest ta garderoba.
Proszę o pomoc. :rad1:
Ostatnio zmieniony ndz 14 paź, 2012 przez RE_Fan, łącznie zmieniany 2 razy.
Resident evil
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Klucz znajdziesz w skrzyni, a garderoba jest w pomieszczeniu z z posągiem obok holu (patrz pomieszczenie 20 http://www.mwrc.pl/RE_Serie/RE1R/1RPomies/1RMap_01.jpg )
Ostatnio zmieniony sob 17 lis, 2007 przez Barry, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Właśnie, a tylko we wnęcę te drzwi wyglądają jak obraz :rad10: , ale bez żadnego problemu można tam wejść. Oczywiśce, zalicz grę ponownie to dostaniesz jeszcze po jednym stroju, dla Jill z RE3 i Chris'a ten sam, który nosił w RE : CV. O ile mnie pamięc nie myli.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

NIe myli, choć strój Chris'a zioma średnio mi się podoba, aczkolwiek Jill ala Sarah Connor daje radę, okulary wszystko odbijają, moro cieszy oko, a szczególnie biust
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Stroje mozecie obejrzec na MWRC --> http://www.mwrc.pl/RE_Serie/RE1R/RE1R.php?n=Ciuchy
Awatar użytkownika
NightCrawler
Posty: 187
Rejestracja: pn 17 gru, 2007
Lokalizacja: Szczecinek/Gdańsk

Post autor: NightCrawler »

Mi zawsze najbardziej się podoba ten strój z RE3, Jill wygląda świetnie bez tej całej pikselozy z Nemesisa :)
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Mi najbardziej leży (a właściwie nie mi tylko Jill ;) ) strój a'la Olga Gurlkovich (bo skoro temat już zszedł na ulubione stroje to może chyba tak już zostać).
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
2n01z
Posty: 102
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: 2n01z »

Stary, żeby przejść gre i wogóle zrozumieć o co chodzi oraz mieć z tego satysfakcje co jak jest to musisz się nauczyć J. Angielskiego. Jak jest taki korytarz co otwierasz helmet keyem, wchodząc od halu, masz coś w stylu Art room i tam podnosisz notke gdzie pisze że w jednym pomieszczeniu jest obraz Posiadłości ( w RE na PSX przechodziło się przez art room żeby dojść do garderoby) i klient "oznajmia nam" że tak naprawde ten obraz to drzwi do garderoby... Czytaj wszystko co podnosisz a przechodzenie gry będzie miało jakiś sens.

NEMESIS US: Jeśli widzisz, że wcześniejsze posty są odpowiedzią na pytanie to nie odpowiadaj już podobnie, lesz staraj się pisać posty zgodne z główną osią tematu, małe upomnienie na przyszłość.
Ostatnio zmieniony pt 11 sty, 2008 przez 2n01z, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Mnie akurat Jill podoba sie we wszystkich dodatkowych strojach. Ale i tak kostium S.T.A.R.S jest najlepszy, i ten beret! :D
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
kasparoff
Posty: 4
Rejestracja: czw 20 mar, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kasparoff »

mmmm...zdecydowanie Jill w stroju z RE3 :okulary3:

Nie za bardzo podobaja mi się stroje Chrisa, w podstawowym wygląda dla mnie najlepiej, a co do Jill to tak jak pisałem, chociaż bojówki i obcisły top też są sexy :smiech6:
Awatar użytkownika
Snake1944
Posty: 26
Rejestracja: pt 17 paź, 2008
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Snake1944 »

Szkoda tylko jednego że podczas cut-scen-filmików nasi bohaterzy niemają na sobie tych nowych strojów z przebieralni.Ogólnie ja wole dla Jill strój z Re3 wygląda sexi, a dla Chrisa wole ten co ma czyli kostium S.T.A.R.S.
niaa_maiden
Posty: 25
Rejestracja: ndz 21 gru, 2008
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: niaa_maiden »

Nie będę oryginalny i powiem, że najbardziej podoba mi się strój Jill z RE 3 :rad10: . Te nogi..
Ciekawie wygląda też w army outfit. Moro i obcisła koszuleczka (na ciele Jill of course) są naprawdę niezłe :smiech6: .
Awatar użytkownika
xBlazex
Posty: 120
Rejestracja: śr 10 gru, 2008
Lokalizacja: Sztum

Post autor: xBlazex »

Mi się najbardziej podoba standardowe stroje remake, bo przypominają mi się stare czasy jak pierwszy raz grałem w re1 i to własnie dlatego:)
A beautiful way to become infected, alone or with others
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 761
Rejestracja: ndz 15 lut, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arek »

Nie wiem ale chyba już to gdzieś pisałem ale napisze jeszcze raz :rad2: dla mnie to Jill w każdym wygląda bardzo fajnie :rad12: ale jednak w stroju z 3 wygląda najlepiej ta minióweczka ahh :D a jeśli chodzi o Chrisa to strój S.T.A.R.S jest najfajniejszy
Ostatnio zmieniony czw 19 mar, 2009 przez Arek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ps3Centerbloog.pl
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

A mi się podobają standardowe stroje postaci. Poprostu fajnie wyglądaja w ubraniach służbowych :rad6:
Resident Evil rządzi!!!
Redan
Posty: 10
Rejestracja: wt 02 cze, 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Redan »

Mi także... Chociaż strój Jill z RE 3 jest bardzo ładnie zaprojektowany i daje dużo stylu tej postaci... Mi brakuje jakiegoś garnituru dla Chrisa, nie wiem dlaczego, ale uważam, że pasowałby mu... I okularki przeciwsłoneczne i włosy przefarbowane na blo... A przepraszam, poniosło mnie :)
Ostatnio zmieniony wt 02 cze, 2009 przez Redan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

Mi Jill podoba się w stroju numer 1, kiedy pochyla się w cut scenkach widać co nieco. :)
Chris natomiast w Street stroju, fajnego ma aniołka na plecach, no i to logo STARS na ramieniu. Wygląda dzięki temu trochę jak jakiś agent z wydziału zabójstw, czy innego wydziału, gdzie chodzą w cywilu, a jedyne co odróżnia ich od reszty to odznaka na szyi, a w wypadku Chrisa logo STARS na ramieniu. :)
Ostatnio zmieniony śr 12 sty, 2011 przez r123x, łącznie zmieniany 1 raz.
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Ze wszystkich strojów mi najbardziej odpowiada strój Jill z RE3. Ot takie swojskie klimaty, wszak z RE3 zacząłem swoją przygodę z serią. Chrisem nie gram zbyt wiele, to sie nie wypowiem...
Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Kazuo »

Jill - strój z RE3 (bardzo seksownie w nim wygląda).
Chris - strój z Code Veronica (bo wygląda jak doświadczony madafaka).
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Post autor: FurryPiter »

Jedyny strój który mi się podoba to ten dla Jill z RE3. Nawet te nowe "BSAA", co pojawiły się w HD Remasterze, nie wyglądają za ciekawie w takim otoczeniu. Te z niewykorzystanych pomysłów sprawdziłyby się o niebo lepiej, ale to tylko takie moje marudzenie :smiech5:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”