[Ankieta] Najlepsza i najgorsza rzecz w grze

Awatar użytkownika
Łodzianin
Posty: 33
Rejestracja: śr 27 sty, 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Łodzianin »

Wspaniały Resident wciąż żywy. Mineło 10 lat a nadal chętnie sięgam po niego na półkę. Jeden z najlepszych tworów Capcomu. Ciesze się, że żyłem w czasach premiery, kupiłem Gacka i przeżyłem niezapomniane chwile przy tym tytule. Szkoda że Capcom trochę zmienił grupę odbiorczą swojej serii i raczej nie przeżyje już takiej przygody z jaką miałem doczynienia z Remake czy 0. Chyba że mnie kiedyś zaskoczą i będzie Remake RE2 & 3 ! Ten tytuł ma tylko jedną wadę -- za krótka jest ta gra! Chce więcej!
XboxOne & Switch & Wii & GameCube

Śledź moją kolekcję gier na instagramie: nintendo.games.collector
XBL: peerki
PSN :s_perczynski
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Łodzianin pisze:Chyba że mnie kiedyś zaskoczą i będzie Remake RE2 & 3 ! Ten tytuł ma tylko jedną wadę -- za krótka jest ta gra! Chce więcej!
Można mieć tylko nadzieję że kiedyś się to wydarzy - i że Capcom nie postanowi wtedy zrobić z nich zwykłe strzelanki Tpp jak w przypadku większości części wypuszczonych po 4ce ;)
Z resztą wierzę że na dobry survival horror zawsze jest miejsce i na pewno chętni by się znaleźli, póki co dziękujmy chociaż za pierwszego Remake'a bo to jedna z najlepszych odsłon RE do tej pory :)
Ostatnio zmieniony pn 23 lip, 2012 przez nemesisdestro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
4ur0n
Posty: 16
Rejestracja: czw 16 paź, 2008
Lokalizacja: Tychy

Post autor: 4ur0n »

Dla mnie to najbardziej klimatyczna część serii,obok Zero prawdziwy majsterszczyk jeśli chodzi o emocje itd. Takiego zaszczucia i poczucia niepokoju nie ma już żadna inna część.
Grafika choć ma już troche na karku dalej jest piękna i nie boję się użyć tego słowa ;)

Najgorsza rzecz? hmmm na siłe brak porządnej konwersji na Wii (16:9 itd.)
Ostatnio zmieniony pn 23 lip, 2012 przez 4ur0n, łącznie zmieniany 1 raz.
3DS FC:0645-5886-3666
Awatar użytkownika
Mikey
Posty: 96
Rejestracja: czw 15 gru, 2011
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Mikey »

Do plusów można na 100% zaliczyć to, że są momenty w których naprawdę ze strachu można ze skóry wyskoczyć.
Dobra jest też grywalność, grafika, muzyka i klimat.

Do minusów można zaliczyć wbudowanie "one dangerous zombie" w tryb once again, strasznie to denerwujące jest przez co obrzydziło mi tę grę, gdyż jak sądzę nie da się tego już wyłączyć...
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Zawsze możesz grać w trybie "real survival". Gra jest nieco trudniejsza (brak autonamierzania, przedmioty schowane do konkretnej skrzyni nie pojawiają się w pozostałych), ale tam nie ma "one dangerous zombie" :).
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Kazuo
Posty: 147
Rejestracja: sob 29 mar, 2014
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: Kazuo »

+ mnóstwo zmian względem pierwowzoru na PSX
+ grafika, design lokacji
+ klimat, schiza
+ kilka fajnych smaczków dla fanów

- zbyt udziwnione bonusowe tryby (niewidzialni przeciwnicy? pleaseeeee)
FurryPiter
Posty: 860
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Internet :)

Re: [Ankieta] Najlepsza i najgorsza rzecz w grze

Post autor: FurryPiter »

Oprawa graficzna to zdecydowanie jedna z najlepszych rzeczy w tej części. Po latach mogę powiedzieć, że jest to moim zdaniem w dalszym ciągu najlepiej wyglądająca gra z serii. Oryginał prezentuje się nawet lepiej niż ten HD Remaster. Aż trudno uwierzyć, że w 2002 roku powstało coś tak ładnego graficznie, ładniejszej gry z tego okresu jest trudno mi wymienić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”