[Ankieta] Najlepsza i najgorsza rzecz w grze

Awatar użytkownika
Gibon
Posty: 15
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

[Ankieta] Najlepsza i najgorsza rzecz w grze

Post autor: Gibon »

A więdz Jak W Temacie Opowiadajcie o tym Co Was W Remake Najbardziej Urzekło A Co Najbardziej Rozczarowało.... :pyt1:
---------- ---------- ---------- ------------------ --------
Jak Dla Mnie Gra Super No Jedyne Za Malo Nobojów

głos z mikrofonu: Przestań W Końcu Pisać, Zaczynając Każdy Wyraz Z Duzej Litery :/
Ostatnio zmieniony ndz 14 paź, 2012 przez Gibon, łącznie zmieniany 2 razy.
Resident Evil Is The Best
Fight To Your Fear!!!
Awatar użytkownika
JJ220
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Konin

Post autor: JJ220 »

Mnie w RE Remake urzekła grafika,klimat oraz... hehe Lisa Trevor.Nowy RE naprawde przeraża,to najlepszy Survival Horror wszechczasów.Capcom odwalił kawał dobrej roboty.
Rozczarować mnie nie rozczarował,na co liczyłem to dostałem.
Po prostu...
"Resident Evil/Biohazard to nie gra tylko dzieło sztuki"
Ostatnio zmieniony śr 07 lut, 2007 przez JJ220, łącznie zmieniany 1 raz.
Chris Redfield
Posty: 3
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

remake jest super

Post autor: Chris Redfield »

Resident Evil ukończyłem kilka razy na różnych stopniach trudnosci i mogę stwierdzic że jest to jeden z najlepszych residentow jak nie najlepszy jaki do tej pory ukazał sie na rynku.Świetna grafika,nowosci,klimat :rad10: to wszystko sprawia że warto siegnać po ta pozycje a nawet trzeba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neptun

Post autor: Neptun »

Co jest najlepsze? że można grać grać i się nie nudzi ;) grafika, klimat, lokacje...
Co rozczarowuje? Brak Remake na PC :D ;) :smiech3:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

W Remake zagrałem poraz pierwszy w Łódzkim Empiku, w zasadzie konsole GCN kupiłem właśnie ze względu na pojawienie się tego Resa (kiedy to było :smiech1: ) i do tego odmłodzonego, popostu wypas. Powrót do Rezydencji Spencera jeszcze nigdy nie był tak Klimatyczny. Niebędę wymieniał wszystkich plusów poprostu wszystko oceniłbym na 10 (Klimat, muza, grafa). Minusów się nie doszukałem :rad8:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Albert_Wesker
Posty: 4
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Post autor: Albert_Wesker »

Co bym zaliczył na plus tej gry? hmmm odświeżenie narodzin mojej ulubionej serii... i zrobienie ze starego tytułu zupełnie nowej gry :D ... a do minusów mogę zaliczyć to że nie cierpię pada do Cube'a :P
Jill Valentine
Posty: 156
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Chicago/Illinois/USA

Post autor: Jill Valentine »

urzekło pewnie wielu to już napisało ale animacja gry wszystko wygląda przyznam realistycznie a co rozczarowało?? może to że gra nie jest na pc.
Awatar użytkownika
GOUKI
Posty: 32
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: GOUKI »

hehe wszystkie wasze odpowiedzi mi się podobają :rad2:
Remake nie ma wad jest tym czym powinien być, jedyne co mnie szokuje to to że nie wyszedł taki remake 2 i 3 Residenta.

Capcom robi takie błędy jak Squaresoft- ma możliwość zarobienia milionów na remake`u wiadomo czego i nie wiadomo czemu zwleka.

Wiadomo że na remake`a 2 i 3 Residenta nie ma co liczyć więc może chociarz FF VII na PS3
Umbrella
Posty: 88
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Umbrella »

Ahh Remake... Moja ulubiona część serii :]. Co mnie urzekło, dobre pytanie..
Na pewno grafika, i rodzina Trevor'ów. Uwielbiam tą niepewność w rezydencji, czy aby na pewno będe bezpieczny? czy nie spotkam Crimson Head'a?... Gra jest świetna to moja pozycja nr.1 na Nintendo Game Cube ;].
Uwielbiam do niej wracać i zapewne nigdy jej nie porzucę ;) :rad5:
Fundamentally Loathsome
Awatar użytkownika
Eternal
Posty: 50
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: Eternal »

czy nie spotkam Crimson Head'a?...
Łoo matko jak ja tego nie lubię ^^
Co do Trevor'ów, to jak dla mnie ich wątek psuje mi ogólną wcześniejszą wizję Resident Evil 1. Ot prawie zwykła rezydencja, ze zwykłą leśniczówką w okolicy i najzwyczajniejszym labolatorium w podziemiach :) Jak z filmów science fiction, i było GIT, a tutaj nagle jakieś gotyckie grobowce, albo podziemia z trumną pani Trevor i ta ich groteskowa córka :) Jakoś powiewa to odmiennym klimatem jak dla mnie...aczkolwiek gra rewelacyjna ^^ No baa...
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Motyw Trevorow mial byc w oryginalnym RE1 rownie rozwiniety jak w Remake'u, lecz niestety Capcom wycial prawie wszystko... Pozniej wydal w postaci Trevor's Letter, i kto czytal, juz tak zaskoczony tym faktem byc nie mogl :P
Awatar użytkownika
Eternal
Posty: 50
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: Eternal »

O liście słyszałem i czytałem, aczkolwiek tam nie ma mowy o trumnach na łańcuchach w iście gotyckich grobowcach, i garbatej pokrace obwieszonej łańcuchami uwieńczonymi ogromnymi kajdanami ^^
A o tym, że w oryginalnym Residencie pierwotnie sceny takie miały mieć miejsce nie wiedziałem...fakt faktem 10 lat temu wizja Resident Evil już mi się ukształciła w głowie i była, że tak powiem bardziej amerykańska :P
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Eternal pisze:A o tym, że w oryginalnym Residencie pierwotnie sceny takie miały mieć miejsce nie wiedziałem..
Ja nie mowie o lokacjach tylko o motywie rodziny Trevorów :P
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Najlepsza rzecz w REmake?
#1. Jill Valentine :*
#2. Jill Valentine w stroju z RE3 :* :*
#3. od biedy jeszcze rezydencja (ale tylko, gdy biega po niej Jill :*)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Jak dla mnie Motyw wcale nie został wrzucony na siłę, poprostu polepszenie Oryginału wyszło grze tylko na PLUS, motyw cierpienia Lisy oraz jej Historia poprostu wciąga Klimatem. Już nie wspomne o Cudownym Lesie i domku na wzgórzu w którym przebywała nieraz Lisa :twisted:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

No dobra, sie wypowiem - dla mnie REmake to jedna wielka poezja! Wszystko, doslownie wszystko mnie powalalo na glebe... Niestety po ktorejs tam dziesiatce jak sie przeszlo, zaczelo wiac lekka nuda,ale od czasu do czasu z checia sobie pogrywam. Bo ta czesc ma powera porownywalnego do RE1 czy 2...
Awatar użytkownika
Eternal
Posty: 50
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: Eternal »

No Valentine sporo skorzystała z wydania Remake'a ^^

Wracając do Trevor;ów, jeżeli chodzi o sam list to był mi on znany, aczkolwiek biorąc pod uwagę, iż zamieszczone są tam fakty sprzed wydarzeń w REzydencji (logicznie nie ma innej mozliwości :P), ich motyw nie jest tak bogato rozwiniety jak ma to miejsce w Remaku, i to stwierdzenie trochę mnie zmyliło :)
Awatar użytkownika
GOUKI
Posty: 32
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: GOUKI »

W Remake`a można grać bez końca :rad2: między innymi ze względu na typ grafiki i design postaci.
Ale szkoda że nie dali tego szpiegowskiego kostiumu dla Jill który można zobaczyć w tajnej galeri po dojściu do końca w REAL SURVIVOR :(
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

GOUKI pisze:Ale szkoda że nie dali tego szpiegowskiego kostiumu dla Jill który można zobaczyć w tajnej galeri po dojściu do końca w REAL SURVIVOR :(
Na końcu Invisible Enemy :rad10:


To był sekretny z wersji Beta jeszcze stroj, też mi szkoda, myślałem że chociaż po przejściu Reala go dostanę :rad2: Aa i jest to w sumie jedyna część posiadająca tyle zakończeń ;) więc można grać i grać
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
GOUKI
Posty: 32
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: GOUKI »

KURNA RACJA! :oops: Invisible Enemy! ale wstyd
Kostium jest kozacki, moim zdaniem Remake dużo by zyskał gdyby dali trochę HI-TECH do gry....szkoda
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”