Tips & Trick

Awatar użytkownika
matheo
Posty: 49
Rejestracja: ndz 22 lip, 2007
Lokalizacja: Klin

Tips & Trick

Post autor: matheo »

no ułatienia mozna rzec 1 jest takie ze zombie sa słabsze jak gramy Jill wchodzimy do jadalni idziemy do Barego potem 3 razy próbjemy wyjsc do Weskera i wracamy do Barego ta strona gdzie jest zegar idac 1 zombie sam wyjdzie... a tak przy okazji ktos wie o co tu moze chodzic: Grenade Launcher Glitch
This glitch only works with Jill. Equip the Grenade Launcher in the first slot (upper-most left) and then go to any item box. Select any grenade ammo in an item box slot that is different than the grenade type loaded in the Grenade Launcher. Next, attempt to place the grenade ammo from the item box into Jill's inventory; instead of "swapping items" the Grenade Launcher will swap ammunition instead.

Warning: After this glitch is done, you should divide your grenade ammo into the minimum nubmer of slots it needs (255 rounds per slot) to avoid corrupting your game data.

Necraria: Proszę o stosowanie SHIFT i znaków interpunkcyjnych i doradzam czytać swojego posta przed wysłaniem.
Ostatnio zmieniony wt 09 paź, 2012 przez matheo, łącznie zmieniany 2 razy.
matheo
Awatar użytkownika
B!oh@z@rd
Posty: 97
Rejestracja: śr 19 gru, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: B!oh@z@rd »

Słyszałem o tym glitchu ale nie wiem jak to zrobić :rad4:

EDIT: Znalazłem. Wszystko jest pokazane na tym filmiku :smiech1: http://pl.youtube.com/watch?v=4SsNCNcv5BY
Ostatnio zmieniony wt 25 mar, 2008 przez B!oh@z@rd, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Czy trick z wychodzeniem przez drzwi w celu osłabienia zombiech działa w starym RE?? Bo ja zauważyłem tylko, że znikają nogi Kennetha i amunicja...
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
2n01z
Posty: 102
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: 2n01z »

Najbardziej popularnym trickiem jest Shotgun za darmo gdy gramy Jill. Gdy zaraz po otrzymaniu lockpicka biegniemy do pokoju z shotgunem swobodnie go sobie bierzemy i nie przejmujemy się zapadającym się na nas sufitem bo barry zaraz wyważa drzwi.
spike1403
Posty: 4
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: spike1403 »

Pokój z wisielcem. Gdy od razu wchodzimy do pomieszczenia obok nie badając w głebi naszego pokoju to gdy wisielec spadnie na ziemie to trup w lazience wstanie podczas gdy bedziemy badać ten pokój od podszewki i wrócimy do pomieszczenia obok to trup w łazience nie wstanie
Awatar użytkownika
JJ220
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Konin

Post autor: JJ220 »

W pomieszczeniach gdzie występują schody najlepszym sposobem na walkę i zaoszczędzenie amunicji jest zaciąganie zombie na te właśnie schody i walczyć samym nożem.Każdy zombie (bez wyjątku) nie jest w stanie nas złapać ani ugryźć będąc na stopniach,lecz pluć kwasem,co bardzo łatwo wyczuć i uniknąć ataku.W ten sposób w Mansion możemy zaoszczędzić duże ilości amunicji ponieważ schodów jest tam dość sporo.
PC+DOLPHIN=ALL RE IN HD :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”