[Pomoc] Bonusowa broń

Awatar użytkownika
matheo
Posty: 49
Rejestracja: ndz 22 lip, 2007
Lokalizacja: Klin

[Pomoc] Bonusowa broń

Post autor: matheo »

Chcem przejsc gre Jill w ponizej 3h, i czy wazne jest zakonczenie, zeby dostac bonusowa bron, czy moze byc najgorsze zakonczenie.
Ostatnio zmieniony pn 17 sie, 2009 przez matheo, łącznie zmieniany 2 razy.
matheo
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Ważny jest TYLKO i wyłącznie czas przejścia. Może być najgorsze zakończenia.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
matheo
Posty: 49
Rejestracja: ndz 22 lip, 2007
Lokalizacja: Klin

40 S&W GUN

Post autor: matheo »

http://stare-gry.eu/kody_tipsy/Resident-evil_7203.html na tej stronie jest napisane ze sa 3 bonusowe bronie: rocket launcher, samurai edge, i 40 Smith And Wesson (chyba chodzi o bron Barrego) ktos go mial???
matheo
Awatar użytkownika
Leon S. Kennedy
Posty: 367
Rejestracja: pt 16 lut, 2007
Lokalizacja: .... i po co?

Post autor: Leon S. Kennedy »

Aby go zdobyć wystarczy w scenariuszu Jill nie oddać Barremu broni przy walce z Lisą pod koniec gry(ta armata kładzie Tyranta w laboratorium o ile pamiętam na jeden strzał).
Awatar użytkownika
Snake1944
Posty: 26
Rejestracja: pt 17 paź, 2008
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Snake1944 »

Są 2 bonusowe bronie do zdobycia.
1.Samurai Edge.
Muisz przejść na poziomie normal lub hard nie póżniej niż 5 godzin.
2.Anti Tank Rocket Launcher.
Do przejścia na poziomie normal lub hard w czasie mniejszym niż 3 godziny.
to tyle.
Broń Barrego nie jest bonusowa bo grając Jill można ją mieć za każdym razem niezważając na wynik w grze.A mamy ją zawsze w momencie gdy walczymy z Lisą Trevor i naq zapytanie nieoddajemy Barremu broń.Broń ma niezłego kopa ale za to zakończenie jest gorsze więc należy przejść gre na różne sposoby w końcu jest 12zakończeń.
Ostatnio zmieniony pt 31 paź, 2008 przez Snake1944, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

Tak czytałem i wszędzie piszą co innego, jedni, że samurai edge jest dostępny nawet po przejściu easy, a gdzie indziej, że nie. Jest ktoś może jednak, kto wie na pewno ?

Deus Ex: Post przeniesiony z tematu o pomocy z przejściem. Plus ostrzeżenie za uporczywe robienie bajzlu w tamtym wątku i nie tylko. Czy Recoil pisze niewyraźnie? Temat "[Pomoc] Problem z przejściem gry" dotyczy pomocy z przejściem. Od bonusowych broni czy różnicach w grze Chrisem i Jill są inne tematy w tym dziale!
Ostatnio zmieniony czw 23 gru, 2010 przez r123x, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Najpierw trzeba raczej skończyć dany poziom, by bonus działał.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Kod: Zaznacz cały

After beating the game on normal difficulty in 5 hours or less with either Chris or Jill, you will have access to the Samurai Edge during the next game.

Kod: Zaznacz cały

NOTE: This is NOT a sword.
:rad4:
Czyli ukończ grę na normalu w mniej niż 5h.
link
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

Super, a mnie to ostatnio załatwił pies i skończ człowieku na normalu. :/

Bzdursky: nie sądzisz, że ten post niespecjalnie wiele wnosi do tematu?

[ Dodano: 12 Sty 2011 18:22 ]
No to przeszedłem grę na Easy (czas 4:04), oraz na Normalu (czas 4:02), na Easy dostałem jedynie strój, Samurai Edge na normalu.

W związku z tym, że poza bronią odblokował mi się Real Survival, to mam pytanie teraz takie; czy w RS też jest do otrzymania Samurai Edge za przejście tego trybu poniżej pięciu godzin, czy nie ?
Ostatnio zmieniony sob 25 gru, 2010 przez r123x, łącznie zmieniany 1 raz.
rzezbik_20
Posty: 1
Rejestracja: wt 02 sie, 2011
Lokalizacja: bytom

RE Remake GC problem ;(

Post autor: rzezbik_20 »

siemka wszystkim mam oto pytanko :) wlasnie dzisiaj przeszedlem gre Jill w RE Remake na emualtorze PC z GC :))) odblokowal mi sie once again, real survival, i dostalem klucz closet key do strojów pewnie ktory jest w skrzyni ale nigdzie nie ma ani w eq ani skrzyni broni berego Magnuma a jego jak pisze w opisie zabilem tj. nie oddalem mu giwery i zostal zabity rzucony w przepasc wiec o co kaman od czego to zalezy ze jej nie ma czy jest cos źle ;)))

Necraria: Post przeniesiony do odpowiedniego tematu. Proszę o zapoznanie się z forum przed pisaniem oraz o stosowanie wielkich liter na początku zdania.
Ostatnio zmieniony wt 02 sie, 2011 przez rzezbik_20, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Średnio rozumiem co piszesz bo bez przecinków czy kropek Twoje zdanie (zdania...?) nie mają specjalnego sensu, ale spróbujmy...

Magnum Barrego o ile pamiętam dostajesz tylko do końca gry więc nie jest to broń bonusowa, tylko integralna z wątkiem fabularnym.

Przebieralnia natomiast nie jest w żadnej skrzyni tylko w pokoiku, w którym po raz pierwszy używasz Defense item. Są tam drzwi, które wyglądają jak obraz. Zaraz naprzeciwko wejścia.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Broń Barrego (podobny model) możemy też znaleźć na cmentarzu po wsześniejszym umieszczeniu crest'ów w nagrobku.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Tak, tylko to nie jest broń Barrego, tylko broń podobna do broni Barrego. I ta broń podobna do broni Barrego nie jest w stanie rozwalić Tyranta jednym strzałem tak, jak broń Barrego. ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
kane11
Posty: 29
Rejestracja: ndz 11 paź, 2015
Lokalizacja: Pl

Re: [Pomoc] Bonusowa broń

Post autor: kane11 »

2 pytania, czy po nie oddaniu broni Barremu dostaniemy ja tylko do końca gry, czy znajdziemy ją w skrzyni w następnej grze? Czy broń bedzie też dostępna dla Chrisa?
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Re: [Pomoc] Bonusowa broń

Post autor: RON!N »

kane11 pisze: czw 29 paź, 2020 2 pytania, czy po nie oddaniu broni Barremu dostaniemy ja tylko do końca gry, czy znajdziemy ją w skrzyni w następnej grze? Czy broń bedzie też dostępna dla Chrisa?
Broń jest dostępna tylko w tej sesji gry, w której go poświęciliśmy.
Dostępne jest tylko tyle ammo ile mieści bębenek, nie znajdziemy więcej.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”