Emulacja na PC

Deidara
Posty: 29
Rejestracja: ndz 10 sie, 2008
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: Deidara »

ja ukonczylem gre na emulatorze juz dwa razy, chrsiem i jill... ;-)

Recoil: Gratuluję. Poproszę shift i alt...
Ostatnio zmieniony pn 09 mar, 2009 przez Deidara, łącznie zmieniany 2 razy.
MaGiK
Posty: 2
Rejestracja: czw 05 mar, 2009
Lokalizacja: te pytania? :)

Post autor: MaGiK »

Wielkie dzięki za porady! Miałem starszą wersję emulatora, na nowej i na ww. ustawieniach śmiga rewelacyjnie 30fps. Zauważyłem spowolnienia przy źródłach światła (np. jak wychodzimy do holu to z jednej kamery mamy na 1 planie świecznik i wtedy dość mocno przymula) ale chyba na to nie ma rady :/
19krz20
Posty: 11
Rejestracja: czw 11 gru, 2008
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 19krz20 »

Też tak mam w tym miejscu ale to nic takiego :rad13:
mingo
Posty: 2
Rejestracja: wt 10 mar, 2009
Lokalizacja: Czerwieńsk

Post autor: mingo »

Da się w to grać na klawiaturze ? ;) serio, nie mogę skonfigurować tak gry by chodziła klawiatura, mam do wyboru pada i wiimote. Wersja emu zapodana przez Deidarę na pierwszej stronie.
Deidara
Posty: 29
Rejestracja: ndz 10 sie, 2008
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: Deidara »

Oczywiścię, ja ta grę ukonczyłem na klawiaturze ;-) Wybierz plug-in w emu keyboard/x360 pad
mingo
Posty: 2
Rejestracja: wt 10 mar, 2009
Lokalizacja: Czerwieńsk

Post autor: mingo »

Dzięki, mam jednak inne problemy - pierwszy, przedstawiony na screenie. Obraz jest dziwnie poucinany, zostają obrazy z poprzednich filmików, obraz nie zajmuje całego ekranu. Zdaje się też, że czasem znikają cienie postaci, ale to mały problem.

Jak to rozwiązać? screen:

link

Necraria: Nie wstawiamy zdjęć na stronę, tylko dajemy linki do nich.
Ostatnio zmieniony wt 10 mar, 2009 przez mingo, łącznie zmieniany 1 raz.
Deidara
Posty: 29
Rejestracja: ndz 10 sie, 2008
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: Deidara »

Też to mam, moim zdaniem to nie zalicza sie do bledu. Jesli chcesz sie tego pozbyć ściągnij najnowsza wersje emulatora.
Kornes
Posty: 3
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kornes »

Witam jeśli ktoś ma problem z ustawieniam emulatorka pod res remake i zero zapraszam na http://peb.pl/emulacja/497052-dolphin-g ... racja.html poradnik mojego autorstwa :) jest tam rowniez link do najnowszego emulatora :)
Ostatnio zmieniony ndz 15 mar, 2009 przez Kornes, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Radom Wesker
Posty: 18
Rejestracja: wt 22 wrz, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Radom Wesker »

Ja przeszedłem Re Remake na PC na emulatorze i bardzo dobrze się grało. Prawie nie było muzyki ( emulator ma swoje wady) ale chodził ze średnią prędkością 25-30 FPS. Czasami były spadki do 20 ale bardzo rzadko.
Farewell to my life...
Farewell to my home...
This is my last change for survival...
My last escape...
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Radom Wesker pisze:Ja przeszedłem Re Remake na PC na emulatorze i bardzo dobrze się grało. Prawie nie było muzyki ( emulator ma swoje wady) ale chodził ze średnią prędkością 25-30 FPS. Czasami były spadki do 20 ale bardzo rzadko.
Oglądałem nagrania z emulatora i przyznam, że robi to na mnie wrażenie. :rad12: Choć GC można obecnie kupić w dobrym stanie za kilka złotych, więc preferuję wygodę. To moje zdanie, ale kwestia gustu bywa różna... :rad7:
Ostatnio zmieniony pt 25 wrz, 2009 przez B@rt, łącznie zmieniany 2 razy.
Metsume
Posty: 1
Rejestracja: ndz 15 lis, 2009
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: Metsume »

Witam mam pytanie odnosinie gry w RE:Remake na pc otóż gra ładnie chodzi tylko że nie widze postaci ani w filmikach ani podczas gry i niewiem dlaczego tak jest używam dolphin wersja 4525 postacie widac jak taki żółty pyłek ale są prawie niewidoczne może wie ktoś co mam zrobić? z góry dziekuje za pomoc :)
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Czy emulator i RER pójdzie na takim komputerze:
Procesor 3,6 GHz
grafika: GForce 8500 GT
3 GB RAM

Z góry dzięki za pomoc :smiech6:
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Chris93 powinno pójść RER na emulatorze, ale nie oczekuj cudów. Ja testowałem na Athlonie 3200+ i grafice GF 7300 GT i ok 18 FPS miałem, ale jak się coś zaczęło dziać np. atak zombie to spadało do 10. Niestety miałem sporo błędów i odechciało mi się grać. Najlepszym wyjściem jest kupno GC z grą, żadnych kłopotów, wkładasz płytkę i grasz. A cena jest w miarę niska ok. 200 zł.
Ostatnio zmieniony czw 10 gru, 2009 przez Salvin, łącznie zmieniany 2 razy.
rafell
Posty: 3
Rejestracja: czw 18 mar, 2010
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: rafell »

Witam serdecznie. Na moim laptopie (T4300, 3GB DDR3, HD4570) śmiga tak między 15-28 FPS. Ale zupełnie mi to nieprzeszkadza bo dla mnie liczy się skończyć tą grę a nie narzekać na wady emulatora.
W opcjach dźwięku w Dolphinie jest taka funkcja RE Sound Hack. Zaznaczcie i macie kłopot z dzwiękiem z głowy. Poza tym polecam poszukać na forum PEB (gdzieś tu był link).
Pozdrawiam

PS: To mój pierwszy post na forum także Hoi All!!
sk91
Posty: 2
Rejestracja: pn 13 wrz, 2010
Lokalizacja: Włoclawek

Post autor: sk91 »

Witam. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak zmienić CD1 na CD2?
Używam Dolphin SVN 6156
Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Poszukaj w zakładce EMULATION chyba, opcji CHANGE DISC, potem zostaje tylko wybranie obrazu z płytą.
sk91
Posty: 2
Rejestracja: pn 13 wrz, 2010
Lokalizacja: Włoclawek

Post autor: sk91 »

No właśnie ale wyskakuje mi komunikat że to nie jest CD 2 i pisze żebym włożył CD2. A jestem na 100% pewny ze to CD2. Może coś w ustawieniach emulatora trzeba zrobić?

Błagam pomóżcie...
Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Mówiłeś, że korzystasz z Dolphina svnileśtam. Ściągnij wersję 2.0 ze strony autorów programu i przenieś save'y. Mi to pomogło w wielu sytuacjach jak błędy grafiki czy niespodziewane zwiechy.
Awatar użytkownika
Eternal
Posty: 50
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: Eternal »

A ja mam pytanie trochę z innej beczki i może powinienem założyć osobny temat, ale jeżeli zajrzy tu konkretna osoba, temat możnaby zamknąć jednym postem. Otóż próbowałem szukać na forum tym jak również i innych ponadto coś w internecie za pomoca googli, a że jestem noga jeżeli chodzi komputery, nie mam pojęcia jak zrobić obraz mojego Residenta aby skorzystać z wspomnianego tutaj emulatora... mój odtwarzacz nie widzi tych malutki płytek CD z Game Cuba :( Halp, będę wdzięczny za konkrety. Jeżeli mój post, albo moja postawa wydaje wam się śmieszny/śmieszna zachowajcie to dla siebie :P Nie wiem jak kożystać z torrenta ani jak to działa, nie potrafie zainstalować systemu i nie wiem czemu służą pamięci w komputerze, po prostu mnie to nie interesuje... ale chciałbym w pracy sobie móc pograć w mojego Residenta :|
Awatar użytkownika
DoubleFace
Posty: 42
Rejestracja: sob 12 cze, 2010
Lokalizacja: Sztum

Post autor: DoubleFace »

Posiadasz legalną kopię więc możesz bez problemu ściągać skąd chcesz. Jest taki serwis WiiISO i są też obrazy z GameCube'a. Więc tam się udaj.

Jeśli promuje piractwo, to przepraaszam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”