Speed Demon's

Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

WESKER-DL, weź wyluzuj. To tylko gra, Papież nie da ci orderu za najlepszy czas. Ma to też marginalny wpływ na życie więc tym bardziej nie kumam twojego oburzenia.

Przyznałem się że używałem skipdoora (o czym zapomniałem napisać w pierwszym poście- efekt bycia na nogach prawie trzech dni bez snu). Nie mam zamiaru tego ukrywać, powiem więcej- jak używa się jeszcze trainera na przyspieszenie postaci i one hit killa, to już w ogóle można zejść poniżej godziny (chyba 48 minut z hakiem i podstawowym zakończeniem nie ratując nikogo).

Ranking mam gdzieś,, nie zależy mi aby w nim być. A co do animacji drzwi- one zajmują około 20 minut na całą grę. Jedna animacja zajmuje 6-7 sekund. Jest nawet osobna kompilacja na YT ze wszystkimi animacjami. My wszystkich drzwi nie otwieramy w speedrunach.
https://www.youtube.com/watch?v=55jkvcFVbYQ
WESKER-DL pisze:Niedługo dojdzie do sytuacji że lepszy komp to szybszy wynik, takie coś to o kant D... rozbić.
Nie wiem czy wiesz (a zakładam że nie) ale na PC, REmake działa w 60 klatkach, na konsolach w 30. Tak więc na komputerze masz płynniejszy ruch i lepszą precyzję w sterowaniu co przekłada się na szybsze ogarnianie sytuacji. W linku który podał Ronin jest nawet uwzględnione to, w ilu klatkach ktoś grał.
Przykro mi.
Deus Ex pisze:tylko czy jakiekolwiek rankingi mają wówczas sens
To i tak nie ma żadnego przełożenia oficjalnego. Capcom nie prowadzi ksiąg na ten temat, bo to tylko meta-gra fanów. Ja to traktuję jako zabawę ale widać że dla niektórych to temat drażliwy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Zrozum że każdy wie o różnicach i wyczuwa czity kto siedzi w temacie speedrunów (tak samo jak nawiązanie do sprzętu i fps’ów) tylko zrozum człowieku, że każdemu wisi Twój wynik i ranking bo jak nawiązałem już, teraz udowodnienie opiera się na nagraniu bo właśnie takie ulungi jak Ty się pojawiły (scenę zj**ały) i wklejają fotki na trainerach i kodach i jeszcze się tłumaczą, że zmęczeni :smiech2: .

A odnośnie tego co napisał Deus o rankingach. Może i nie ma znaczenia dla kogoś bez honoru ;) tutaj się nie liczy stricte ranking.... ale Ty tego nie pojmiesz ;) Przecież każdy wie że Capcom ma to gdzieś ale prowadzony jest jakiś standard, wprowadzony jeszcze na konsolach. A wejdzie taki RVRE i się podnieca (tłumaczy) i później wychodzi na :smiech2:


Salvin: Ale hamuj się trochę.
Ostatnio zmieniony czw 03 sty, 2019 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 8 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

I dlatego ja w takich zabawach nie biorę zazwyczaj udziału :rad5:
Prędzej czy później, celowo lub nie, coś się popsuje i zacznie nieprzyjemny swąd.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Bawić się można ale z pewnymi adnotacjami. Ranking jest / był dla nas i dla czystego funu z jakimiś wytycznymi a jak się będzie robił swąd to się zweryfikuje :rad10:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

WESKER-DL, nie kasuj treści posta. Napisałeś takie głupoty że wstyd na całą Polskę ale żyj teraz z tym. Dobrze by było jakby moderacja przywróciła oryginalną treść, bo trochę to zaburza dyskusję.

Odnośnie tematu napiszę jeszcze raz- dla mnie to tylko zabawa, jeśli mogę sobie ułatwić, bo grę przeszedłem milion razy- spoko. Udawać że zrobiłem te czasy normalnie nie mam zamiaru, znam ile oficjalnie da się osiągnąć i byłbym głupi gdybym się upierał że były bez wspomagaczy. A teksty że speedrun to kwestia honorowa... :pff1: get a life. To tylko gra.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Żadnej dyskusji nie zaburza i podtrzymuje pewne kwestie w swoim poście w 100%, skasowałem post po upomnieniu przez Salvina bo fakt, obrażać nie miałem zamiaru Twojej osoby i z tym mnie poniosło. Odnośnie Speedrun to owszem możesz sobie używać wspomagaczy ale zaznaczaj to wyraźniej bo czy ja czy ktoś z rankingu winien o tym wiedzieć.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”