[Pomoc] Problem z przejściem gry

deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

[Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: deek »

witam
mam problem ,gram jill na tarasie używam gwizdka żeby przywołac pieski zabijam je i mam obroże a wniej czesc klucza (monete) gdzie jest druga czesc zeby to jakos połączyć ??
bo musze ten kluczyk zamienic z innym bo inaczej pulapka sie uaktywnia


Głos z tostera: solucja
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

W razie czego dam odpowiedź ;) w obroży znajduje się pełny klucz, tyle że po obróceniu "pieniążka" wciśni a powstanie klucz a raczej jego imitacja
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: deek »

czyli rozumiem że to co wyjąłem z obroży czyli ta niby monete mam obrócić i powstanie pełny klucz ,mam kliknac "examine" ??
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Pewnie już to zrobiłeś ale potwierdzę że tak, klikasz na Examine i już imitację klucza, w tej części opcja Examine jest najbardziej używana więc warto z niej korzystać :smiech6:

Głos z innego tostera: Ba,nie da się przejść gry nie używając opcji examine :rad12:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: deek »

dzieki za pomoc :).Teraz mam kolejny problem włożyłem wszystkie maski zabiłem tego zombiaka i w jego trumnie jest jakiś emblemat troche podobny to loga umbrelli co trzeba z nim zrobić ?? tzn gdzie go umieścić ?
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

emblemat otwiera drzwi do ogrodu (tam gdzie jest piesek)
deek
Posty: 62
Rejestracja: śr 07 lut, 2007

Post autor: deek »

dzieki tak własnie myślałem ;)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

deek pisze:jakiś emblemat troche podobny to loga umbrelli
Dla ścisłości to jest logo Umbrelli :smiech6:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Post autor: Naleśnik »

Dopiszę się tutaj bo też potrzebuję pomocy :) Otóż przeszedłem grę 2 razy (Chrisem, a potem Jill) ale na MWRC jest napisane że dodatkowe stroje będą po trzerokrotnym przejściu gry. I teraz mam pytanko: czy przejście gry w trybie "Real Survival" zalicza się jako trzecie przejście gry, czy też muszę grać jako "Once Again"? Nie chcę na daremno przechodzić gry.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Z tego co ja wiem to są tylko 2 stroje dla jednej postaci. A trzeciego to chyba
nie ma, co??? :rad11:
Linki
Posty: 328
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: ...

Post autor: Linki »

na MwRC jest napisane:
Aby zdobyć klucz do Przebieralni należy się trochę poświęcić (co mnie bardzo uradowało) i przejść grę cztery razy: dwa razy Jill i tyle samo Chris'em, nie ważne w jakim czasie i na jakim poziomie trudności. To wszystko spowoduje, że odblokujemy wszystkie dodatkowe stroje
Co do Twojego pytania czy Real Survival liczy się jako jedno przejście...hmm nie wiem, ale jak chcesz to mozesz spróbować :). Jeśli się zdecydujesz to daj znac o wynikach a uzupełni sie FAQ :)
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Post autor: Naleśnik »

Barry --> No zgadza się, ale chodzi o to że te nowe stroje nie dostaje od razu tylko jak przejde grę 4 razy (na razie przeszedłem 2). Tak napisali na MWRC, na gamefaq jest napisane że stroje będą od razu po jednokrotnym przejściu gry, ale to chyba ściema bo nie mam żadnego kluczyka, a przebieralnia jest zamknięta. A pytam się czy ten specjalny tryb "Real Surviva" zalicza się jako kolejne przejście gry, czy muszę grać jako "Once again". To trochę zakręcone ale mam nadzieję że napisałem ze zrozumieniem :)

A jeżeli okaże się że stroje są od razu po jednokrotnym przejściu gry to znaczy że u mnie jest jakiś błąd.

Linki --> To może ja nie będę ryzykować i przejdę normalnie.
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Dokładnie aby klucz znalazł się w skrzyni musisz dać "Once again" a co do
"Real Surviva" to nie wiem ale chyba się nie będzie liczył ponieważ jest to dodatkowy tryb.
szaliq
Posty: 2
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Grajewo

Post autor: szaliq »

Piszę tu, bo mam problem z grą i nikt nie potrafi (lub nie chce) mi pomóc. Doszedłem do laboratorium, ułożyłem rentgeny, wpisałem hasło do komputera i odblokowały się drzwi do dwóch pokoi. Z jednego zabrałem 'slide filter' i użyłem 'dysku mo'. Zadowolony poszedłem do drugiego pokoju (tego na B2) zebrałem przedmioty, obejrzałem slajdy na wyświetlaczu... a tu zonk... nie wiem co dalej robić. Małe pomieszczenie w tym pokoju jest cały czas zamknięte i nie wiem jak je otworzyć. nie moge znaleźć klucza do otworzenia zamków z wygrawerowanym 'power area'. Proszę chociaż wy mi pomóżcie.
Ostatnio zmieniony sob 25 sie, 2007 przez szaliq, łącznie zmieniany 1 raz.
Life is brutal and full of zasadzkas
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Użyj rolke na projektorze czy jak to sie nazywa i bedziesz miał kod na ostatnim slajdzie :p
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
szaliq
Posty: 2
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Grajewo

Post autor: szaliq »

Wielkie dzięki ;p
Life is brutal and full of zasadzkas
Awatar użytkownika
Necraria
Posty: 1005
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Necraria »

Nie jest to może odpowiedni temat, ale nie chce mi sie zakładać nowego do czegoś tak drobnego.

Czy aby otrzymać One Dangerous Zombie trzeba prześć grę na normal/hard i nadpisać na sobie końcowy save Jill/Chrisa czy na easy też to działa?
Awatar użytkownika
Nemesis
Posty: 586
Rejestracja: czw 05 lip, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Nemesis »

Z tego co pamiętam easy odpada
Gdy masz jakiś problem wsiadasz na motor i wszystko znika.
Nie ma żadnych problemów jesteś tylko ty i maszyna.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

To jak u mnie z całą serią, ale juz chyba dorosła bo chce mi sie znowu maratona zrobić a co doEasy potwierdzam sprawdzone - odpada
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

necraria pisze:Nie jest to może odpowiedni temat, ale nie chce mi sie zakładać nowego do czegoś tak drobnego.

Czy aby otrzymać One Dangerous Zombie trzeba prześć grę na normal/hard i nadpisać na sobie końcowy save Jill/Chrisa czy na easy też to działa?
Tylko radzę na jego uważac, że koleś (bodajże Forest, tylko nie przyjrzałam mu się za bardzo) jest bardzo zabójczo-bombowy. Oj... Biedna Jill :smut7:
Resident Evil rządzi!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”