[Pomoc] Problem z przejściem gry

dragon0
Posty: 10
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010
Lokalizacja: Raccon

Post autor: dragon0 »

maestro prubóję wrocic tam gdzie mowiłeś i masz racje ja tam bylej juz wczesnie ale musialem je minąć problem jest taki ze drzwi maja awarie zeby sie tam dostac zreszta sam zobacz?
http://img3.imageshack.us/f/beztytuuzfg.jpg/
http://img832.imageshack.us/i/71035268.jpg
mozna coś z tym zrobic jakos obejsć albo zabic ta roslinke w inny sposob szukam przejcia innege ale narazie nic kurcze??

Necraria: Przypominam o zasadach poprawnej pisowni - duże litery, polskie znaki, poprawna interpunkcja. Jeśli konsekwentnie nie będziesz się do nich stosował, będzie ost.
Ostatnio zmieniony ndz 01 maja, 2011 przez dragon0, łącznie zmieniany 1 raz.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

dragon0 pisze: ze drzwi maja awarie zeby sie tam dostac
Przecież można tam wrócić przez pomieszczenie z pieskami (główny hol i pierwsze drzwi z prawej).

Nie ma inne sposobu na te roślinkę.

Jak będziesz grał kolejny raz to używaj ich (drzwi od awarii) z głową, bo są strasznie przydatne i bardzo skracają drogę , ale można ich użyć tylko raz. Albo graj na RS :rad4:
---->www.pajacyk.pl<----
Awatar użytkownika
balbin
Posty: 46
Rejestracja: pt 04 maja, 2007
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Post autor: balbin »

otwórz sobie ukryte przejście w pokoju z obrazami na cmentarz będziesz mógł przechodzić tamtędy też i gra też staje się prostsza i jak się zepsuj drzwi nie trzeba latać do okola posiadłości na mapce to pomieszczenie z 18 do 14, 18 pokój z obrazami 14 cmentarz
dragon0
Posty: 10
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010
Lokalizacja: Raccon

Post autor: dragon0 »

Wszystko już znalazłem :rad13:
Dziękuję za pomoc.
gizin93
Posty: 3
Rejestracja: wt 08 lis, 2011
Lokalizacja: Nie wiem

Palenie ciał.Pomocy!!!

Post autor: gizin93 »

Nie wiem o co chodzi ale nie mogę spalić ciała zombie.Używam piersiówki mam w inventory zapalniczkę ale jest napisane że nie muszę tego teraz użyć.Czy trzeba spełnić jakieś warunki do spalenia np.ustawienie,czas zgonu czy coś??

Szakal: Przeniosłem, bo Twoje pytanie podchodzi pod problemy z przechodzeniem gry. Nie musisz zakładać nowego tematu.
Ostatnio zmieniony wt 08 lis, 2011 przez gizin93, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

"Piersiówka" (fuel canteen) musi być napełniona paliwem z kanistrów. Może w tym jest problem.

Nie wszystkie zombiaki można od razu palić, ale zakładam, że chce palić te "świeżo" zabite. Może być też tak, że się źle ustawiasz, ale podejrzewam pierwszą możliwość.
gizin93
Posty: 3
Rejestracja: wt 08 lis, 2011
Lokalizacja: Nie wiem

Post autor: gizin93 »

Mam paliwo w piersiówce i próbowałem różnych pozycji :rad10: Czy istnieje taka możliwość że to z roomem gry coś jest nie tak bo na emulatorze gram? I ostatnie pytanie czy gdy nie mam w inventory zapalniczki powinno pisać że powinienem używać tego razem z zapalniczką czy coś w tym stylu bo tak nie mam.Ciężko bez spalania jest bo na normalu za mało ammo jest żeby te wszystkie zmutowane zombie zabić.
P.S.Czy zapalniczka którą znajduje Jill należała do którejś z pani Trevor?
Przepraszam za ortografię
Awatar użytkownika
JJ220
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Konin

Post autor: JJ220 »

Hej może filmik pomoże,włącz od 3:53 http://www.youtube.com/watch?v=93xhqNIzaGI i zobacz jak Jill pali zombiaki :)W inventor'y musisz mieć zapalniczkę i napełnioną benzyną piersiówkę.Pamiętaj że napełnioną piersiówkę poznajemy po cyferce bo jeśli będzie "zero"to brak benzyny.
PC+DOLPHIN=ALL RE IN HD :)
gizin93
Posty: 3
Rejestracja: wt 08 lis, 2011
Lokalizacja: Nie wiem

Post autor: gizin93 »

Przeszedłem grę na easy bez zabawy z podpalaniem :pff2: W sumie jeśli przeszedłem
RE outbrek file #2 odblokowałem 100% (zabawa ze zbieraniem 250 sp items very hard :okulary2: )
Może zrobię filmik w którym będzie widać że nie wiadomo czemu nie mogę palić żadnego zombie?
Przepraszam że w tym temacie o outbreaku pisze
spike1403
Posty: 4
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: spike1403 »

Witam wszystkich.
Mam ten sam problem z podpalaniem zombie. Mam zapalniczke, piersiówke z numerkiem 2 i gdy podchodze do leżących zombie pisze że nie mogę użyć piersiówki. Gram w wersje na PC 2.0. W czym jest problem i czy może jest jakaś łatka poprawiająca ten błąd gry bo bez tego gra jest trudna
Awatar użytkownika
BSAA HUNTER
Posty: 19
Rejestracja: pt 24 lut, 2012
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: BSAA HUNTER »

Siema a masz naładowaną zapalniczkę benzyną zbiornik powinien leżeć koło zapisu trudno go zauważyć poszukaj karnistra powinieneś gdzieś go znaleść.
spike1403
Posty: 4
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: spike1403 »

Zapalniczka podpala swieczniki jak i kominki to benzyna w niej jest. Po drugie mam te male piersiówki załadowane bo pisze pod niej numer 2. Na filmikach zombiaka sie zapala po tym jak wybiera sie z menu piersiówke. Zaznaczam ze zapalnicze tez mam w ekwipunku wiec nie wiem o co kaman
Ostatnio zmieniony wt 03 kwie, 2012 przez spike1403, łącznie zmieniany 1 raz.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Czasem musisz "dobrze stanąć na zombie" bo gra po prostu nie załapuje. Czy masz tak z każdym zombie, bo niektóre z nich muszą stać się Krimzonami i nie można ich podpalić. Podpalając zombie wybierasz tylko ten "kanisterek" z numerkiem, ale musisz mieć ją w kieszeni :rad4:
:diab2:
---->www.pajacyk.pl<----
spike1403
Posty: 4
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: spike1403 »

Mam tak z każdymi zombiakami. Np na jednym z filmików pokazane jest jak Jll spala dwóch zombiaków w pomieszczeniu z krętymi schodami i dużą lampa wiszącą obok save room. W każdej pozycji próbowałem podejść te dwa martwe zombiaki i nic a na filmiku się ładnie palą
Awatar użytkownika
Mikey
Posty: 96
Rejestracja: czw 15 gru, 2011
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Mikey »

Przepraszam z góry, że nie na temat, ale czy Forest łazi tylko po rezydencji czy wychodzi również po za jej teren bo nie wiem czy mam się go spodziewać poza nią...

Szakal: Przeniosłem.
Ostatnio zmieniony sob 04 sie, 2012 przez Mikey, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Lepiej zostawić sobie taki motyw na własne przejście ale jeżeli bardzo chcesz wiedzieć to odpowiedź znajdziesz poniżej:




Generalnie to tylko po rezydencji (taras na powietrzu :D)
Ostatnio zmieniony sob 04 sie, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 3 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
dzik86
Posty: 3
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Lokalizacja: szczecin

Post autor: dzik86 »

Witam wszystkich, rozwiązał ktoś problem z brakiem możliwości podpalania "zabitych" zombie?

Możliwe jest to żeby ten problem występował tylko w wersji ruskiej - tej z instalacją ?
Awatar użytkownika
Bzduras
Posty: 1866
Rejestracja: czw 06 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bzduras »

A czy właśnie tą wersję posiadasz?
Obrazek
dzik86
Posty: 3
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Lokalizacja: szczecin

Post autor: dzik86 »

Tak, mam ruską i właśnie crimisony mnie atakują, trochę są dla mnie za szybkie pomimo, że gram na easy :P

Podchodzę z każdych stron do leżącego zombiaka i za każdym razem ten sam komunikat, że nie można tego teraz użyć.

Bzdursky: no to Ci nie pomogę, ale na święta masz ładny kolorek pod nickiem za piractwo.
Ostatnio zmieniony ndz 16 gru, 2012 przez dzik86, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
SyLaR
Posty: 79
Rejestracja: sob 07 lip, 2012
Lokalizacja: TESCO

Post autor: SyLaR »

Ja tak mam na oryginalnym Remake na Gacku;p
Za pierwszym razem jak grałem działało, kilka późniejszych raz tak a raz nie...
Jill Sandwich:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”