RE Remake na GC - kilka pytań

Awatar użytkownika
Snake1944
Posty: 26
Rejestracja: pt 17 paź, 2008
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Snake1944 »

1. Możesz grać na kontrolerze z wii jak i z gamecuba. Osobiście polecam pad z gamecuba bo z wii ciężkie sterowanie jest.
2. Pewnie że da sie grać tylko w troche gorszej oprawie graficznej.
3. Co do re2 i 3 to wersje są lepsze na gamecuba lub wii, ale cudów sie niespodziewaj ponieważ są to niewielkie różnice.
Crimson Head
Posty: 27
Rejestracja: pn 10 wrz, 2012
Lokalizacja: Opole

Post autor: Crimson Head »

Mam pytanie. Kupiłem ostatnio plazmowy telewizor i okazało się, że nie ma on gniazda scart. Chciałem sobie pyknąć na nowym sprzęcie w REmake i nie mogę. Jest na to jakaś rada? Wiem, że wyszedł kiedyś kabel component na GC, ale jego kupienie jest prawie niemożliwe. Po za tym mam jeszcze Residenty na DC, którego też nie mogę podłączyć. Jak to przeskoczyć?
Awatar użytkownika
Forte
Posty: 171
Rejestracja: śr 03 sie, 2011
Lokalizacja: z Domu

Post autor: Forte »

Co do GameCube, to ma on chyba identyczne wejście w konsoli jak Wii (Nintendo nie zmienia tego od czasu SNES'a albo i NES'a) więc powinieneś móc ze spokojem podłączyć kabel Component od Wii do GC, na allegro są za jakąś dyche, nie musisz polować na oryginałke bo jakość jest identyczna z tego co słyszałem.

Twój telewizor nie ma gniazda Scart? Dziwne jak na telewizor plazmowy. Posiada może Composite (AV - czerwone, żółte i białe wejście)? Jeśli tak to podłącz przez taki kabelek, jak wyżej od Wii powinien pasować.

Istnieje jeszcze Kabel RF do Gamecube, czasem widziałem taki na allegro, podłączasz go jak starego dobrego Pegazusa, czy Segę Master System - do kablówki.

Co do Dreamcasta, kabel domyślny od konsoli był bodajże na Composite. Jeśli nie masz takiego, to z kupnem zamiennika może być problem w polsce. Jeśli Twój telewizor posiada wejście VGA możesz kupić kilka części i zrobić sobie w DC wyjście. Uzyskasz całkiem niezłą jakość, lepszą bodajże niż na Composite czy SCART. Jedyny problem będzie z dźwiękiem, o ile się nie myle VGA nie obsługuje go (albo ja mam coś spierdzielone w telewizorze).
Ostatnio zmieniony pt 20 wrz, 2013 przez Forte, łącznie zmieniany 1 raz.
They see me Rocket Launching, they hatin'
Crimson Head
Posty: 27
Rejestracja: pn 10 wrz, 2012
Lokalizacja: Opole

Post autor: Crimson Head »

Dzięki stary:)
Jeśli kabel composite od Wii pasuje do GC to jestem uratowany. Ta konsolka ma w sobie jakiś czar. Nie wiem czy to kształt czy może ta pomarańczowa dioda:) Faktem jest,że lubię sobie czasem podłączyć kostkę i zagrać w Residenta albo Metroid Prime.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Crimson Head pisze:Jeśli kabel composite od Wii pasuje do GC to jestem uratowany.
Obawiam się, że nie pasuje, próbowaliśmy zrobić taki numer na ostatnim spotkaniu w Sulejowie... :(
Awatar użytkownika
kotlet1986
Posty: 103
Rejestracja: pn 16 lip, 2007
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: kotlet1986 »

Witam,

Sprzedam wszystkie Residenty- 6 części na gamecuba wraz z 100% sprawną konsolą.....wczytuje gry bez zająknięcia i odrazu.......Cena 900zł

Dlaczego taka cena?

serii Resident Evil nikomu na forum nie musze opisywać.....gra jest tak popularna że nawet polacy potrafią walczyć o nią na aukcjach i dawać zawrotne ceny....

dowód: http://allegro.pl/resident-evil-2-folia ... tabsAnchor

aukcja zakończona 2dni temu za 400zł

Na dniach chce wystawić aukcje na allegro ze zdjęciami wszystkich części - każda ma kompletną książeczke i okładke
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Post autor: Naleśnik »

Brałem udział w tej licytacji. Zafoliowany RE to niezły rarek do kolekcji. Niestety nie spodziewałem się że pozostali tak wywindują cenę. Chętnie kupię od Ciebie niektóre Residenty pod warunkiem że wystawisz je osobno, dasz porządne fotki i dobrze opiszesz.
Awatar użytkownika
kotlet1986
Posty: 103
Rejestracja: pn 16 lip, 2007
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: kotlet1986 »

Najpierw będe chciał sprzedać jako komplet z konsolą, jeśli sie nie uda to wtedy wystawie wszystkie części osobno
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Post autor: Naleśnik »

OK, rozumiem. Jak wystawisz to podeślij mi link do aukcji na PM.
Awatar użytkownika
kamil12697
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 gru, 2011
Lokalizacja: Zamość

Trudnośc Gry

Post autor: kamil12697 »

Witam. Na emulatorze NGC gram w Remake. Mam pytanie dotyczące poziomu trudności. Jestem w momencie zabrania shotguna jako Jill i pytam się czy w dalszym etapie gry dalej będzie tak mało amunicji. Bo na ziółka brakuje mi miejsca, a amunicji nie ma. I czy gra ma wiele zagadek i czy są ciężke do rozwiązania.

by Deus Ex: Nie zakładaj nowych tematów, jeżeli pytanie możesz zadać w już istniejącym, tyczy się np. ostatniego wątku o pająkach w Remake'u. Scaliłem.
Ostatnio zmieniony pn 06 sty, 2014 przez kamil12697, łącznie zmieniany 1 raz.
molte volte
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Szczerze, o ile dobrze pamiętam, to zaraz po Handgunie Shotgun był drugą niemalże podstawową bronią Jill, więc amunicji do niego nie jest aż tak mało, jak np. do Magnum. Polecam przeszukiwać dokładnie każde pomieszczenie, póki nie zostanie zaznaczone 'neutralnym' kolorem na mapie ;)
Awatar użytkownika
PaLa
Posty: 443
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: PaLa »

Nie oszukujmy się ale w Remake jeżeli nie "oszczędzasz" amunicji to możesz cierpieć z powodu jej braku ;) Jak oszczędzać amunicję? Jest wiele sposobów ale najbardziej polecam po zabiciu zombiaka spalać go, bo potem z Crimson Head'ami może być troche problemów :)
"Umowy nie było, forsy też nie będzie"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”