REmake Remastered HD (PS4, XONE, PC, PS3, X360)

Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Jedynym sklepem w którym dostaniesz tę grę na X360 to => http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Produ ... 0243430841

Innej metody, legalnej, nie ma....
Ostatnio zmieniony pn 22 lut, 2016 przez RON!N, łącznie zmieniany 1 raz.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
firewax1988
Posty: 2
Rejestracja: pn 22 lut, 2016
Lokalizacja: London

Post autor: firewax1988 »

Dzieki,

Szkoda ze nie ma na wersji CD - uzupelnila by kolekcje
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

Dzisiaj w Muve z okazji wiosnobrania przeceniono pakiet Origins Collection (wersja Digital) do 65 złotych:
https://muve.pl/sklep/digital/akcja/res ... tal,181282

Wydaje mi się, że jak do tej pory taniej nie było (poza tym również inne "nowsze" części w wersji na Steama są obniżonej cenie).

Się skusiłem, mam nadzieję, że nie będę żałował :P
Ostatnio zmieniony ndz 17 kwie, 2016 przez kal3jdoskop, łącznie zmieniany 1 raz.
Chcę, aby człowiek wyciągał rękę do człowieka. Aby starał się pojąć, że zło jest często wewnętrzną klęską tego, kto to zło czyni.
Jan Dobraczyński, "Najeźdźcy" (rozdział "Od autora")
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Taniej faktycznie nie było jeszcze, brać i grać ;) chociaż ja wolę pudełko to mam też cyfry ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

O prosze, akurat składam nowy komp, a tu taka niespodzianka. Orientuje się ktoś do kiedy ta przecena ?
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

@TheMitu97 - do jutra do 12-tej. Do tego (zazwyczaj) ostatniego dnia powtarzają wszystkie promocje, za wyjątkiem tych, gdzie wyprzedali wszystkie klucze (zdarzało się to już w przeszłości przy "mocniejszych" przecenach).
Chcę, aby człowiek wyciągał rękę do człowieka. Aby starał się pojąć, że zło jest często wewnętrzną klęską tego, kto to zło czyni.
Jan Dobraczyński, "Najeźdźcy" (rozdział "Od autora")
Awatar użytkownika
Mr_Zombie
Posty: 846
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mr_Zombie »

Najbardziej rozbawiło mnie to: https://muve.pl/sklep/digital/akcja/res ... tal,182021
RE6 (klucz do Steam) za 8.75zł :D

To jest właśnie powód, dla którego o ile jeżeli nie czuje, że muszę mieć grę już teraz i zacznę w nią grać zaraz po zakupie, to nigdy nie kupuję gier nieprzecenionych. Po prostu na dłuższa metę się to nie opłaca.
Awatar użytkownika
TheMitu97
Posty: 159
Rejestracja: sob 23 mar, 2013
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: TheMitu97 »

Ja swojego RE6 nabyłem za 17 złotych, nie sądziłem że będzie kiedykolwiek taniej. No cóż, jak jutro do 12 to niestety się nie wyrobię, bo nie mam czasu ;/
Awatar użytkownika
kal3jdoskop
Posty: 200
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Terra

Post autor: kal3jdoskop »

Mitu, poluj jeszcze dzisiaj, są powtórki, Origins Collection też wróciło.

Jak RE 6 w poprzednim "braniu" rzucili je w tej cenie, to się skończyły klucze po kilku(nastu?) minutach, tym razem jeszcze przez kilka godzin po publikacji promocji można je było dostać :P

Mnie to rybka i tak, bo kupiłem swego czasu za kilkanaście złotych też w jakimś "braniu" (się zdziwiłem, że już szósta część wyszła a do tego jakieś "Revelations" - tak, zdecydownie wypadłem z obiegu w tamtym okresie :)), ale i tak cena nieziemska, jak na "pełnobudżetową" grę od Capcomu. W ogóle gry od C są jednym z najbardziej atrakcyjnych cenowo w "braniach" Muve, USFIV czy Dead Rising 3 chyba nigdzie indziej (przynajmniej bez kombinowania z VPN) nie da się kupić taniej.
Ostatnio zmieniony sob 23 kwie, 2016 przez kal3jdoskop, łącznie zmieniany 3 razy.
Chcę, aby człowiek wyciągał rękę do człowieka. Aby starał się pojąć, że zło jest często wewnętrzną klęską tego, kto to zło czyni.
Jan Dobraczyński, "Najeźdźcy" (rozdział "Od autora")
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

A ja dzisiaj będąc w Media Markt w zupełnie innym celu całkowicie przypadkiem zauważyłem pudełkowe wydanie Origins Collection za 99zł i sobie nabyłem :) Przekonam się jak faktycznie wygląda ten "najlepszy RE" :P
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

No no, Panie Salvin, jeżeli Remake ani Zero Panu kompletnie nie podpasują, to nie ma dla Pana nadziei :kg:
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1855
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Widły i pochodnie już przygotowane.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Nie "najlepszy RE" tylko: najlepszy RE ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1286
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Co ja bym zrobił aby już ograć Origins...
Posiadam obecnie WII i kusi mnie aby zaliczyć Archives, ale staram się jakoś wytrzymać... :smiech1:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wytrzymaj bo warto :) obie gry odświeżyli znakomicie i na full hd z solidną ilością cali wygląda to pięknie.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Ograj Archives - dla paru zbędnych kostiumów i jednego dodatkowego trybu oraz osiągnięć nie warto się katować. Obie gry do dziś świetnie się prezentują nawet na NGC :-)
PSKING
Posty: 1286
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

To żeście mi pomogli...
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Zainstalowałem, ale nie miałem za bardzo czasu pograć. Pierwsze wrażenie? Wejście w opcje i bardzo mała ilość ustawień graficznych. Domyślam się, że te 14 lat temu na GC powodowała duże wrażenie, a dzisiaj? No cóż, Crysis to to nie jest :P Gra jest po prostu ładna, szczególnie modele postaci. Jednak z drugiej strony zdarzają się słabej jakości tekstury podłoża czy np. drzwi. Mówię tu rzecz jasna o ustawieniach wszystkiego na maxa. 60 FPS cieszy oko. Postać porusza się płynnie. To właściwie tyle, bo zaraz musiałem wyjść z domu. Ale wydaje mi się, polubię tę grę :)
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Dlatego archives psking po prostu byś się zawiódł, dobra decyzja to wybór remastera ale też pamiętaj p, że jest to remaster a nie nowa gra, może nie ma co wymagać cudów, po prostu dobry szlif kilkunastu letniej gry ;). Dla niektórych świetna a dla innych szlif. Zwłaszcza, że dostajemy dwie gry w tym właśnie nowy tryb do zero, komplety pucharków wzmagających apetyt do odkrywania wszystkiego w tych pięknych grach, poooolecam ;)
Ostatnio zmieniony pt 29 kwie, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Optymalizacja ok, ale gra ma bardzo wnerwiającego buga. Mianowicie kursor myszki nie znika. Capcom to oczywiście olał, a problem jest powszechnie znany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”