Remake HD Hall of Fame (100%)

Jak oceniasz poziom trudności w zdobyciu 100%?

Łatwo
2
14%
Kwestia czasu
7
50%
Średnio
0
Brak głosów
Trudno
1
7%
Hardkor i Czasochłonność
3
21%
Niewykonalne
1
7%
 
Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Remake HD Hall of Fame (100%)

Post autor: WESKER-DL »

Witam, jakto czasami lubiłem bawić się w liczne rekordy w każdej części postanowiłem również założyć podobny temat w nowym remasterze. Drobna rywalizacja zawsze podkręca klimat a jako, że niektórzy kiedyś również dokładnie wyczyścili remake'a to pora na przypomnienie.

Z dodatków jakie mamy to trofea oraz statystyki na re.net. Ranking będzie opiewał na 100% gry. Speedruny mieszczą się w innym temacie (jeszcze na gc). Jeżeli ktoś zrobi 100% niech zapoda screena share i zajmie miejsce w rankingu z dokładną datą zdobycia. W tym temacie również możemy podpowiadać sobie odnośnie zdobytych osiągnięć tudzież pytać o nie lub zwyczajnie pisać o zdobytym progresie.

Ranking 100% Resident Evil Remaster

1. Squallaz - 01.02.2015
2. WESKER-DL - 03.02.2015
3. D4rk_Roxas - 11.02.2015
4. Gibon - 7.04.2015
5. Dark Life - 6.11.2015
Ostatnio zmieniony sob 14 lis, 2015 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 8 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Maestro
Posty: 743
Rejestracja: sob 08 sty, 2011
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Maestro »

Znaczy sie co? Nawet jeśli ktoś zrobi Platyne, to musi zamieszczac screena z RE.NET, czy wystarczy "zdjęcie" platyny jak w każdym innym temacie o RE? Bo jak rozumiem platyna jest równoznaczna przejściu gry na 100%...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wystarczy platyna ponieważ ona zawiera wszystkie pucharki związane z osiągnięciami re.net. Osobiscie mam ponad 86% a trofi też jakoś 80% a różnica jest taka, że na re.net są jeszcze przeciwnicy dodani. Takie opcje jak bronie, tudzież medale się pokrywają :)

Obecnie:
Obrazek

Zapraszam również na jutro twitch, w którym będę kończył invisible oraz zaczynał real, twitch:weskerdl
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
squallaz_PL
Posty: 31
Rejestracja: ndz 01 lut, 2015
Lokalizacja: Planet Earth

Post autor: squallaz_PL »

Moja Platyna wpadła dzisiaj po przejściu trybu Invisible Enemy Mode:

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 01 lut, 2015 przez squallaz_PL, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Gratulacje, wskakujesz na pierwsze miejsce :) czekamy na więcej hardkorów. Mam nadzieję, że również się wyrobię choć dying light również przykuwa :smut2:
Ostatnio zmieniony ndz 01 lut, 2015 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

U mnie 90% póki co. :D
Ostatnio zmieniony śr 11 lut, 2015 przez D4rk_Roxas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LeonSKennedy20
Posty: 26
Rejestracja: czw 30 sty, 2014
Lokalizacja: Polska

Post autor: LeonSKennedy20 »

Ja póki co tak :D podpowie ktoś jak zdobyć Rocket Launcher i ten handgun i jaka jest ta ostatnia bron :)

Obrazek
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Samurai Edge: musisz przejść minimum na poziomie Normal w czasie poniżej 5h
Infinite Rocket Launcher: musisz przejść minimum na poziomie Normal w czasie poniżej 3h
A ta brakująca broń to pewnie Magnum Barrego, liczy się też ta mała self defense gun tam gdzie jest wisielec w domku ogrodowym.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

LeonSKennedy20, dokładnie. Ostatnia broń to magnum Barry'ego. Dziwny zabieg, że jest wymagana.
Ostatnio zmieniony ndz 01 lut, 2015 przez D4rk_Roxas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Obrazek

Ehh niby 3% a jeszcze muszę dwa razy grę skończyć albo nożem od razu na normal poniżej 3h, o tak to moze być ciekawe :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

WESKER-DL pisze:Ehh niby 3% a jeszcze muszę dwa razy grę skończyć albo nożem od razu na normal poniżej 3h, o tak to moze być ciekawe
Wesker za bardzo spamujesz tymi screenami. Nie ma sensu pisać kolejnych postów na okoliczność każdego 1% do przodu. Jeżeli chcesz by fani Twojego growego talentu byli informowani o Twoich postępach w platynie w Remake'u, po prostu edytuj któryś swój post.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Tu nie chodzi tylko o platynę ale również progres w re.net i również nie o fejm ale o informowaniu a przedewszystkim dzieleniu się funem (to że Ty tego nie ogarniasz to nie znaczy, że każdy ma się bawić i czerpać szczęście według Twoich poglądów!). Po to zakładałem ten temat, żeby kazdy cieszył się i dzielił szczęściem choćby jednym procentem! Każdy user i każdy angażujący się w takie rzeczy bo wiemy ile to kosztuje czasu i ile wynagradza, chcemy dziękować i dawać przysłowiowego powera do działania. Albo nie wiesz po prostu czym jest spam (w tym miejscu, temacie, forum na tym to polega).

A jeżeli chcesz się czegoś czepić z zasady to nie tędy droga (zwłaszcza usuwanie postów userów!?) ściągaj remastera, wchodź do tematu i dziel się, z chęcią przybijemy piątkę z kolejnym próbującym osiągnąć swoje limity i myślę, że każdy user z tego tematu się ze mną zgodzi. Pozdrawiam


Ps. Do tematu dodałem również ankietę, zapraszam do swoich ocen.

Ps.2 do postu niżej
Deus Ex pisze: sądzę jednak, że każdy skupia się raczej na swoich osiągnięciach, a wyniki innych to dla niego raczej ciekawostka.
Sądzisz (Ty sądzisz), sory ale nie każdy ma mieć takie samo zdanie jak Ty, pamiętaj(wspomniałem już o tym wcześniej), więcej otwartości a nie narzucania swoich poglądów/sądów :) dla mnie wyniki innych biorę mocno pod uwagę i nie są tylko ciekawostką.
Ostatnio zmieniony ndz 01 lut, 2015 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 5 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Być może są użytkownicy, których interesuje Twój progres w platynie (ja do nich nie należę), sądzę jednak, że każdy skupia się raczej na swoich osiągnięciach, a wyniki innych to dla niego raczej ciekawostka. W każdym razie, mija się kompletnie z celem wrzucanie codziennie nowego screena, bo akurat zanotowałeś progres :/. Wszyscy wiedzą, że za parę dni osiągniesz platynę i to będzie dobry czas na wklejenie ostatecznego screena i podzielenie się wrażeniami z tego niełatwego wyzwania. Ten temat nie nazywa się "WDLa niełatwa droga do platyny", tylko 'Hall of Fame'. Czyli skupmy się na końcowych wynikach i ewentualnych poradach.

Co zaś się tyczy spamu, to ja będę decydował co nim jest i w konsekwencji usuwał. Co do innych osób wypowiadających się w tym temacie nie ma zastrzeżeń, więc spokojnie można się tutaj wypowiadać, ale dodawać coś więcej niż tylko screena.

A remastera ściągnąłem, krótko po premierze - tutaj mój screen, jakby kto pytał. Jak zdobędę więcej % to edytuję posta. Piona!
http://zapodaj.net/409b32a0bb209.png.html
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Deus Ex, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Ja też uważam że wrzucanie fotek co 1% to głupota. 1 user = 1 post. A jak Ci braknie miejsca to coś wywal.

Już niebawem dołączam do gry... i edytuje tego posta.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
damian2412
Posty: 25
Rejestracja: pn 17 paź, 2011
Lokalizacja: Radlin

Post autor: damian2412 »

Po niecałych dwóch tygodniach chyba nie jest aż tak źle, ale reszta pewnie zajmie dużo czasu (przejście tylko z nożykiem, Real, Invisible).

Obrazek
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Dla osób które mają poważny problem ze zdobyciem 'setki':

http://psnprofiles.com/guide/2309-Resid ... ophy-Guide
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Obrazek

Obrazek

Trochę późno ale miałem wczoraj 24 dyżur na służbie :). Świetna platyna i 100%, powrót do 2002 roku na PS4. 37'platinum for RE

[RONIN] pisze:Dla osób które mają poważny problem ze zdobyciem 'setki':

http://psnprofiles.com/guide/2309-Resid ... ophy-Guide
Alternatynwnie zamiast zagranicznych polecam nasz własny rodzimy poradnik PL:
http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?p=90901#90901
Ostatnio zmieniony wt 03 lut, 2015 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 5 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

Dzisiaj wbiłem platynę. Ogólnie jest to zrobić bardzo łatwo moim zdaniem. Tylko trochę czasu potrzeba, bo jak umiesz w to grać, to czy Real Survivor czy Invisible enemy mode, to i tak dasz rade. :)

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Gratulacje! ;) Moja platyna jeszcze czeka na wbicie.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Również gratuluję i zaaktualizowałem ranking :) czekamy na więcej chętnych do odwiedzenia rezydencji w 100% ;).

Ps. Owszem, do najcieższych platyna nie należy, przyznam szczerze, że niektóre moje calaki były bardziej wymagające aczkolwiek dla osób, które z serią lub tą częścią spotykają się pierwszy raz zajmie troszkę więcej czasu. W razie czego zapraszam do swojego poradnika w tym samym dziale ;)

Ps. Czy mógłbym prosić o podanie ilości zaliczeń gry podczas robienia platyny? Potrzebuję tego do statystyk na oficjalny forum RE capcomu. Tylko osoby ze zrobionym 100% :)
Ostatnio zmieniony śr 11 lut, 2015 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”