Podcast z wywiadem z aktorami użyczającymi głosów Jill i Chrisowi

Awatar użytkownika
Arc
Posty: 275
Rejestracja: wt 14 lut, 2017
Lokalizacja: z szafy

Podcast z wywiadem z aktorami użyczającymi głosów Jill i Chrisowi

Post autor: Arc »

https://youtu.be/EFlFUFNFhnU?t=57

Livestream z aktorami podkładającymi głosy Jill oraz Chrisowi czyli odpowiednio
Heidi Anderson-Swan (Jill Valentine)
i
Joe Whyte (Chris Redfield).


Niestety ich nie widać :( tylko rozgrywkę od intra do prawdopodobnie samego końca w kolejnych częściach bo na raz takie coś może męczyć.
Podczas pisania posta skusiłem się sprawdzić ich aktualny wygląd i ...no widać, że czas odznaczył na nich swoją obecność: 59 lat dla "Chrisa" i 56 lat dla "Jill" - oczywiście OBECNIE w 2020.



Opiszę mniej więcej dla leniwych co się działo ale i tak siedzimy w domach częściej więc co szkodzi zerknąć? ;)
Więc jak ktoś jednak chce zobaczyć i usłyszeć ich głosy to niech nie czyta bo trochę jednak zdradzam.

Więc

SPOILER. MODE ON ;)


Oglądałem cały filmik ale wygląda na to, że są jeszcze kolejne 2 czy 3 części gdzie kontynuują przejście gry do samego końca (gra jeden z organizatorów oczywiście) i omawiają dalej bo np. okazuje się, że Heidi (jako Jill) nigdy nie widziała rozgrywki prócz cutscenek a słychać po jej głosie, że jest bardzo zaciekawiona, zadaje pytania typu "po co są roślinki?", "czy mogę mu teraz zabrać dagger spowrotem?", "czemu nie widać shotguna gdy gra się pistoletem" i tym podobne a reszta załogi jej odpowiada przy okazji co się dzieje na ekranie, mechanikę gry, po co te roślinki i historię. Natomiast Joe (jako Chris) od czasu 2002 po pracy przy tytule Capcomu stał się graczem, fanem Residenta i bardzo fajnie i ogólnie dobrze ogarnia temat, aż miło słuchać jak dużo lepiej wypowiada się o tych pierwszych Residentach ze statycznymi kamerami od tych następnych, czai facet o co chodzi i świetnie się tego słucha :D Z czasem rozmowa jest coraz bardziej ciekawa, np. brutalność w grach (że tutaj nie zabijamy bo przeciwnicy już nie żyją i nie robimy tego dla przyjemności gdzie tradycyjnie wjechał temat GTA), jest o tym jak obecnie wygląda przedstawianie kobiet w grach. Sam mam przykład z RE: Revolutions i Jessici gdzie lata zimą w kombinezonie gdzie "zapomniano" uszyć część na całą jedną nogę aż pod tyłek ;D


Jeden z fajniejszych takich wywiadów z graniem w tle. Łyknąłem te 2 godziny na raz. Czas zleciał szybko jak wątpliwości Leona co do Ady w RE2.


50 minut przed końcem mniej więcej jest już naprawdę ciekawie.
Wiadomo, początek trochę nieśmiały, może poza Joe i jego specyficznym poczuciem humoru :D i troche zdziwioną Heidi, że zamiast najeść się przed streamem to teraz pałaszuje i pije na żywo ;]

Fajna sprawa, ciężko było znaleźć Heidi, jak stwierdził jeden z organizatorów tegoż podcasta.
Na tym kanale jest więcej wywiadów z osobami odpowiedzialnymi za głosy w serii.
Joe Whyte nawet zaproponował by zebrać wszystkie "głosy" członków S.T.A.R.S. z różnych odsłon na powiedzmy jedno przedsięwzięcie.

Popieram pomysł całkowicie ale dodałbym jeszcze na livie zbiórkę pięniędzy na jakiś szczytny cel. Takie rzeczy mają sens.




Niedawno na żywo była na jakimś kanale rozmowa z aktorami od głosów postaci z obu aktualnych remake'ów,
RE2R i RE3R:
Leon (w stroju R.P.D. + sztuczna krew, pełna wczówka:), Ada, Claire, Jill, Carlos i Nikolai
ale już końcóweczka leciała, jakoś 20 minut ostatnie, zaczęli się powoli żegnać więc nie miało sensu wrzucać na forum linka a szkoda bo mógł być ciekawy i teraz jest gdzieś dostępny w całości.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”