Ocenzurowana wersja

Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Da się rozwalić zombiakowi nogę, a przynajmniej stopę plus łydkę! Przed chwilą to zrobiłem. I to ze zwykłego pistoletu, aż się sam zdziwiłem :D.
Ostatnio zmieniony pn 22 lis, 2010 przez Szakal, łącznie zmieniany 1 raz.
pinek
Posty: 537
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: co skad?

Post autor: pinek »

Celowałeś w jakieś specyficzny punkt?

:tree:
---->www.pajacyk.pl<----
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Pewnie jest mozliwe rozwalenie nogi zombiakowi bo kazdy jak gra to celuje w korpus badz w glowe. Rzadko kto w REmak'u celuje w nogi (inaczej sprawa ma sie w RE4 ;) ). Ale zeby zwyklym handgunem? Bo jakis magnum to rozumiem :). No ciekawa sprawa :).
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

To było na schodkach, obok pomieszczenia gdzie po raz pierwszy spotykamy Węża, celowałem w dół, bo zombiak był niżej ode mnie. Nagle, patrze a po kolejnym strzale jego noga rozprysła się na kawałki i truposz runął na ziemię. Myślałem, że zacznie się czołgać, czy coś, ale okazało się, że odstrzelenie kończyny działa na tej samej zasadzie co headshot :rad10: .

Zrobiłem zdjęcie jako dowód :rad10: : Przepraszam za słabą jakość.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a67 ... d1271.html
Ostatnio zmieniony pn 22 lis, 2010 przez Szakal, łącznie zmieniany 1 raz.
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

A po ilu strzalach mu tą noge rozwalilo?
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

Nie wiem, czterech albo pięciu. Ale to jest tak jak z headshotami, albo ci się uda, albo nie :rad10: . Próbowałem potem jeszcze raz, ale już mi się nie udało :rad10: .
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
mentos
Posty: 293
Rejestracja: sob 21 lut, 2009
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: mentos »

Jeśli to zostawili to fajnie, chociaż szkoda, że to taki mega random.
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

A moze w grze jest tylko kilka takich zombie ktorym da sie noge odstrzelic. Moze wlasnie gra zostala tak dziwnie skryptowana.
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

mcbialy1 pisze:A moze w grze jest tylko kilka takich zombie ktorym da sie noge odstrzelic. Moze wlasnie gra zostala tak dziwnie skryptowana.
Czyli jak kolega mentos pisał wyżej, jest to mega random...
One man forced to seek REVENGE
mcbialy1
Posty: 125
Rejestracja: czw 26 lis, 2009

Post autor: mcbialy1 »

Random to random :). Chodzi mi o to, ze tylko kilka zombie ulegaja takiemu zabiegowi. Na przyklad pierwszemu napotkanemu rozwalimy noge, a ktoremus z kolei juz nie. Zombie w lasku mozna na przyklad odsztrzelic noge, a zombie w lab juz nie. Skodowanie gry poprostu ;). Jednak sa to moje przypuszczenia ;)
Awatar użytkownika
Szakal
Moderator
Posty: 1853
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: Wola

Post autor: Szakal »

W której wersji Remake całkowicie zniesiono cenzurę? Chodzi mi o tą wersję w której głowa Jill, albo Chrisa ładnie odpada po ataku huntera. Mam wersję PAL wyprodukowaną w Niemczech i głowy zombiaków ładnie eksplodują przy headshocie, ale kiedy hunter urwie Jill głowę to zostaje ona na miejscu, widać tylko tryskającą krew.
Złe oko moderacji czuwa.
Awatar użytkownika
Forte
Posty: 171
Rejestracja: śr 03 sie, 2011
Lokalizacja: z Domu

Post autor: Forte »

Szakal pisze:W której wersji Remake całkowicie zniesiono cenzurę? Chodzi mi o tą wersję w której głowa Jill, albo Chrisa ładnie odpada po ataku huntera. Mam wersję PAL wyprodukowaną w Niemczech i głowy zombiaków ładnie eksplodują przy headshocie, ale kiedy hunter urwie Jill głowę to zostaje ona na miejscu, widać tylko tryskającą krew.
Możliwe, że w taki sposób ocenzurowana jest tylko wersja niemiecka. Oni mają bzika na punkcie tych oznaczeń, cenzury itp.
Inna wersja PAL powinna być okej, ale głowy odciąć sobie nie dam :smiech3:
They see me Rocket Launching, they hatin'
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”