Kto przeszedł Survival Horror lub Invisible Enemy?

Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Kto przeszedł Survival Horror lub Invisible Enemy?

Post autor: Veronica »

Szczerze: ja nic nie przeszłam, bo jest cholernie trudne

A tak przy okazji dla odważnych: jak ktoś to przeszedł, to coś się otrzymuje?
Ostatnio zmieniony czw 29 lis, 2007 przez Veronica, łącznie zmieniany 1 raz.
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Oczywiście, za Invisible Enemy kartkę z podziękowaniami od samego Mikamiego, pisałem o niej w którymś temacie
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

No i jeszcze niezłe są te sekretne zdjęcia z nietypowymi strojami postaci, fajnie wyglądają. :smiech6:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No Chris Ninja, ale najlepsze jest to na którym stoi Jill z Chrisem na tle planu filmowego i całusek hehe
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: MiGoo »

Wszystkie otrzymane rzeczy po przejsciu Invisible Enemy mozna obejrzec na MWRC (zarowno przeczytac list od Mikamiego, jak i obejrzec koncepty strojow postaci itp)...
Awatar użytkownika
2n01z
Posty: 102
Rejestracja: czw 03 sty, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: 2n01z »

Za Real Survival dostajesz Invisible Enemy ;p. Właściwie musze się przyznać iż Invisible enemy przeszedłem na easy i to z paluszkiem nie powiem gdzie. Byłem tak wycieńczony po real survival że nie chciało mi się nawet normal przechodzić na invisible enemy poprostu przejść i mieć to za sobą. Ten temat przypomniał mi jak musiałem już Zombie siekać nożykiem :D bo oszczędzałem lub nie miałem ammo. Według mnie porywanie się na Real Survival bez karty pamięci to "Suicide". Prawde mówiąc to ponad 15 razy musiałem odpalać tego samego save'a bo z "chytrości" ammo do magnuma próbowałem z wężem w bibliotece walczyć Shotgunem.
Ostatnio zmieniony pt 11 sty, 2008 przez 2n01z, łącznie zmieniany 1 raz.
daruniu4
Posty: 4
Rejestracja: czw 17 sty, 2008
Lokalizacja: Dolice

Post autor: daruniu4 »

wiecie ze jest 12 zakonczeń?najleepszy resident jaki grałem i radze zaopatrzyc sie w gamecuba na kturego w 99% bedzie RE5

Barry: A co to ma wspólnego z tematem?
Ortografia.


NEMESIS US: Chyba jesteś jeszcze generację w tył, RE5 na GCN? Prosimy o nie pisanie takich dennych postów.
Ostatnio zmieniony czw 17 sty, 2008 przez daruniu4, łącznie zmieniany 4 razy.
Daruniu4 Gamecube
Awatar użytkownika
BARAN
Posty: 45
Rejestracja: pn 25 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnówka

Post autor: BARAN »

Osobiście grałem w to tylko parę minut u kumpla bo nie mam GC ale było całkiem bardzo trudno i własnie o to chodzi juz ja sie postaram o GC i napewno sie w to zabawiei jestem pełen podziwu dla ludzi którzy to przeszli :okulary2:
NAZYWAM SIE ALICJA....... I PAMIĘTAM WSZYSTKO....
Awatar użytkownika
RoboticFreeze
Posty: 334
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: RoboticFreeze »

Mi się wydaje, że daruniu4 jest dzieckiem neo patrząc na jego posty sry za offtop ale to jeso ostatni post i można to zobaczyć

Barry: Użytkownik odpokutował swoje winy i nie potrzeba tego komentować.
Ostatnio zmieniony śr 23 sty, 2008 przez RoboticFreeze, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

BARAN pisze:Osobiście grałem w to tylko parę minut u kumpla bo nie mam GC ale było całkiem bardzo trudno i własnie o to chodzi juz ja sie postaram o GC i napewno sie w to zabawiei jestem pełen podziwu dla ludzi którzy to przeszli :okulary2:
To znaczy ja osobiście uważam, że nie ma w tym nic zbytnio nadzwyczajnego, to po prostu kwestia zapamietania gry w aspekcie rozmieszczenia przeciwników, polecam granie w ten tryb na poziomie Hard, to jest z lekkka trudne. :rad10:
Ostatnio zmieniony śr 23 sty, 2008 przez Nemesis US, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
matheo
Posty: 49
Rejestracja: ndz 22 lip, 2007
Lokalizacja: Klin

Post autor: matheo »

Czy dostajemy jakies bonusy za przejscie: Real Survival Mode, Invisible Enemy, Dangerous Zombie???

A tak na marginesie jakie sa bonusy, oprócz tych dodatkowych gierek, specjalnego zombi, wyrzutni rakiet i pistoletu???
Ostatnio zmieniony śr 09 kwie, 2008 przez matheo, łącznie zmieniany 1 raz.
matheo
Awatar użytkownika
Barry
Posty: 888
Rejestracja: śr 07 lut, 2007
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Barry »

Wszystkie bonusy jakie możemy zdobyć w grze są wypisane w tym temacie
http://www.mwrc.pl/forum/viewtopic.php?t=20
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Survival jest na poziomie większym niż hard. Zgadza się?

PS: Przeszedłem RE na zwykłym poziomie... Odkryłem te dodatkowe: Easy, Normal i Hard plus ten Survival i dostałem klucz, ale jak zaczynam grac od nowa to go nie ma. Co jest grane?

[ Dodano: 04 Maj 2008 15:57 ]
Na pierwsze pytanie już poznałem odpowiedź :smiech7:.
Ostatnio zmieniony ndz 04 maja, 2008 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Veronica
Posty: 333
Rejestracja: sob 11 sie, 2007
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Veronica »

Klucz znajdziesz w skrzyni. Podpowiem jeszcze, że do dyspozycji masz narazie jeden z dwóch nowych ubiorów postaci, w zależności kim grałeś. Drugi strój otrzymasz jeśli przejdziesz tą samą postacią grę, niezależnie na jakim poziomie :rad13:
Resident Evil rządzi!!!
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Serio? Kurcze jakoś go nie widziałem, a już idę na powtórne spotkanie z wężem... A gdzie znajduje się to pomieszczenie z nowymi ubraniami? Muszę przyznać, że ten poziom jest trochę trudny :rad6:.

[ Dodano: 09 Maj 2008 15:17 ]
Ok już wiem gdzie to pomieszczenie się znajduje... Wystraczy zerknąc na główną stronę, a nie zawrać głowe :smiech7:.

[ Dodano: 16 Maj 2008 14:12 ]
Klucz znalazłem w skrzyni, ale dopiero w Invisible Enemy. A właśnie jeśli idzie o ten poziom, to może jakieś rady?
Awatar użytkownika
Mikeol
Posty: 6
Rejestracja: pn 28 kwie, 2008
Lokalizacja: Wijk aan Zee

Post autor: Mikeol »

jakoś nie miałem na to czasu.. i tak na prawdę to resident jedynka nigdy mi się nie podobał, to był pierwszy resident w jaki zagrałem i jakoś nie przypadł mi do gustu. Odstraszała mnie ta monotonia środowiska, cały czas z korytarza do pokoju z pokoju do korytarza.. lipa.
Najlepszy jest re2 miasto, komisariat, oczyszczalnia ścieków, laboratorium do tego 2scenariusz leonem - miodzio. Tuning broni- miodzio. No i ten chłopek co przez ściany wpada- miodzio!!

To były piękne czasy.

Z drugiej strony remake z niewidzialnymi postaciami to już sf.
to tak jak re4 z blasterem.. A real survivor z nie zlinkowanymi skrzyniami bardzo przypomina mi najlepszego re jakiego do tej pory grałem - re ZERO.
najlepszy jest magnum re2 bez tuningu, na sluch tego dzwkieku lickery staja na bacznosc!
:))
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Ja się zabrałem za opcję Survival, ale po kilku godzinach dostałem białej gorączki. Załatwiłem całą rezydencję i gdy miałem iść do ogrodu... Wypadł mi 1 zombi'ak przez drzwi i po chwili był już tylko czerwony napis. Gram i grałem w Re od dawna, ale ta opcja to przysmak dla kogoś kto ma czas. :rad13: Z pewnością jeszcze kiedyś podejmę walkę z tym trybem.
Awatar użytkownika
Mauser
Posty: 38
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: Dąbie nad Nerem

Post autor: Mauser »

Ja zdobyłem przed chwilą Real Survivala i jest strasznie ciekawe jak jest ciężko go przejśc :D A tak poza to nie wiedziałem że żeby zdobyć Real Survival trzeba przejść na normal , a ja przeszłem dwa razy na easy ale mam chociaż po stroju dla chrisa i jill, no dla jill już dwa bo zaliczony normal :P
My warriors scream to me !! Death Metal Victory !!
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Real Survival w gruncie rzeczy nie jest taki trudny. To po prostu poziom "Hard" bez możliwości auto namierzania na przeciwników, oraz nie odnajdziemy tych samych przedmiotów w każdej ze skrzyn. Jest to pociom Hard z nastawieniem na realizm. Ale nie jest wcale taki trudny.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Miałem kilka problemów, ale ogólnie to tylko w rezydencji :rad10:. Nazwał bym ten poziom hard na lekkich sterydach :rad6:. Ale satysfakcja po przejściu murowana.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”