[Pomoc] Jak rozwalić łeb zombiaka z shotguna?

Awatar użytkownika
PiotrB
Posty: 28
Rejestracja: pn 10 wrz, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: PiotrB »

Recoil pisze:
NEMESIS US pisze:Jeśli chodzi o Magnum to za każdym razem Zombiak zostaje pozbawiony głowy w prostej linii strzału, nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby strzał Magnum'a nie pozbawił Zombiaka głowy. Chyba, że strzał padł w innej linii.
Z magnum sprawa ma się dokładnie tak samo jak z innymi gunami - losowo, jednak szanse są dużo większe. Mi się zdarzyło kilka razy, że zombiak dostał w klatę a headshota ni widu ni słychu.

Za to zdarzyło mi się też, że zombie stracił głowę po pierwszym strzale z handguna.
Nie masz racji. Losowy headshot jest tylko, gdy strzelasz z handgun'a. Tak jak pisałem wcześniej shotgun'em można zrobić za każdym razem headshota, ale wymaga to wprawy. Celując wprost na zombiaka (gdy go trafisz) z magnum zawsze odstrzelisz mu głowę. Wielokrotnie to sprawdzałem. Jak celujesz do zombiaka z magnum to nie celuj w dół czy do góry bo nie zrobisz headshota.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Tak, gdy celujemy w górę to owszem, ale mowa była o celowaniu po linii (chyba, że źle zrozumiałem)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
PiotrB
Posty: 28
Rejestracja: pn 10 wrz, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: PiotrB »

Recoil pisze:Tak, gdy celujemy w górę to owszem, ale mowa była o celowaniu po linii (chyba, że źle zrozumiałem)
Za każdym razem, gdy strzelasz (i trafisz oczywiście) z magnum w linii to zrobisz headshota zombiakowi. Sprawdź jak masz wątpliwości.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Właśnie wątpliwości nie mam bo dziś to sprawdziłem.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
Endriu
Posty: 5
Rejestracja: ndz 13 kwie, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Endriu »

Ja mam taka metode na rozwalenie banki z shotguna:
1. Namierzam zblizajacego sie zombiaka.
2. Celuje pompka do gory.
3. Wciskam spust, gdy zombie jest bardzo blisko i chce sie "przytulic" - wyglada to jakby sie potknal.

Takim sposobem wykona sie 100% headshotow, ale najwazniejszy jest punkt 3. Nie mozna byc zestresowanym i spieszyc sie z wystrzalem. Czasem problem jest taki, ze niektore zombiaki nie wykonuja "potkniecia" przed rzuceniem sie do gardla.
Awatar użytkownika
Barry Norris
Posty: 828
Rejestracja: śr 02 kwie, 2008
Lokalizacja: Danzig

Post autor: Barry Norris »

Dodam od siebie, że kiedy w pomieszczeniu znajduje się więcej niż jeden truposz, warto trochę pomanewrować, by urwać kilka łbów jednym strzałem.
"An open mind is like a fortress with it's gate unguarded" - Kronikarz Isador Akios, 3 Kompania Zakonu Krwawych Kruków, Kosmiczny Marine
"WAAAAAAAAGHHHHHHHH!!!!!" Burszuj Gorgutz Łofca Czerepuf, dowódca orkowych kohort.
"Blood for the Blood God! Skulls for the Skull Throne!" - Lord Chaosu Elifiasz Zdobywca, dowódca sekty, Pożeraczy Światów
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

Z magnuma może headshot nie wyjść na schodać, mi nie wyszedł, a benzynki nie miałem, do tego chyba strzeliłem w zombiaka od tyłu.
Zatem nie strzelajcie do zombi na schodach, ani od tyłu w plecy, bo się mogą tylko przewrócić martwe i tyle.
Ostatnio zmieniony czw 13 sty, 2011 przez r123x, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil (2002)”