Dyskusje przedpremierowe

Polken
Posty: 56
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Dyskusje przedpremierowe

Post autor: Polken »

Co wy na to?
Obrazek
Ostatnio zmieniony wt 14 cze, 2016 przez Polken, łącznie zmieniany 1 raz.
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Pół roku po premierze 6tki mieliby już mieć wystarczająco materiałów by pokazać nową grę? Nieco za szybko, stawiam na fake, obym się mylił.

by Deus Ex: Wydzieliłem posty w osobny wątek, na razie do Aktualności, jak będzie wiadomo coś więcej to się utworzy nowe subforum :rad12: .
Ostatnio zmieniony pn 20 maja, 2013 przez Oscark, łącznie zmieniany 1 raz.
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Activision w 5 lat (lub nawet krócej) wypluło z siebie 6 części z serii Call of Duty. Capcomowi miałoby się nie udać z RE7 w rok? Oni mają dość wyciętego materiału z RE5 i RE6 aby skleić z tego Residenty na kolejną dekadę.

Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste - Copy - Paste. I bum, tak powstał Chocap... RE7.
Ostatnio zmieniony pn 20 maja, 2013 przez J.Krauser, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dimitri
Posty: 52
Rejestracja: sob 31 mar, 2012
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dimitri »

To jest nawet możliwe. Patrząc na inne firmy 8 miesięcy to nie tak dużo :smiech6:
Awatar użytkownika
Oscark
Posty: 439
Rejestracja: śr 18 sie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Oscark »

Jak narazie znalazłem jedną, dosyć mądrze napisaną opinię odnośnie tego czy fake czy nie:

“Fake, only because Capcom have never used the same numerical front on their Resident Evil games”

Zdaje się to być logiczne uzasadnienie, ale może teraz zrobili wyjątek?
Steam: osssqr
Skype: osssqr
Z chęcią zagram we wszystkie tryby RE6.
Szczecin pozdrawia :)
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Jeśli to prawda to gameplayowo dostaniemy to samo co RE6. Z drugiej strony każdy znający się choć trochę na grafice sklei podobny banner w godzinę lub dwie.
Awatar użytkownika
D4rk_Roxas
Posty: 136
Rejestracja: śr 06 lut, 2013
Lokalizacja: Z Polski

Post autor: D4rk_Roxas »

Jeżeli to prawda( w co raczej wątpię) to the War ends now znaczy chyba ze to by był koniec nie?
Obrazek
Polken
Posty: 56
Rejestracja: ndz 06 lut, 2011
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Polken »

D4rk_Roxas pisze:Jeżeli to prawda( w co raczej wątpię) to the War ends now znaczy chyba ze to by był koniec nie?
Niby dlaczego? Japonce mogą wymyślić takiego wirusa że z 10 serii moga zrobic.
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Może to odnosi się do filmu, tam w końcu wojna była...
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

Wtedy byłoby 6, a nie 7. Poza tym z RE6 było podobnie. Projekt "6" wyciekło chwile przed zapowiedzią i okazało się oficjalne. Tutaj może być podobnie, w końcu w tym roku uderza PS4 i może szykują "BRAND NEW RESIDENT EVIL!" (parafraza podniety garniturów od MS) dla nowych konsol.
One man forced to seek REVENGE
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Jeżli RE7 ma działać tak jak RE6 to dziękuję.... wole sobie RE na PSX zagrać....
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Hickson
Posty: 19
Rejestracja: sob 23 cze, 2012
Lokalizacja: Rzeszów/UK.

Resident Evil 7 a klon Weskera.

Post autor: Hickson »

Tak jak w temacie.
Zacząłem przechodzić szósteczke tym razem na piecu, i taka rozkmina mnie wzieła.
Skoro neo-umbrella potrafiła sklonować za plecami wszystkich Ade Wong.
To gdzieś na pewno są pozostałości po Weskerze (krew, tkanka, cokolwiek) i tak czystko hipotetycznie... może szykuje się powrót czarnego vistuozy?
Pojednanie czy może wielkie starcie z synem.
Czy wydra wygra?!
Co o tym myślicie, jakie są wasze scenariusze na Resa 7.

by Deus Ex: Wobec braku konkretnych informacji na temat RE7 scalam wątek z innym.
Ostatnio zmieniony ndz 18 sie, 2013 przez Hickson, łącznie zmieniany 3 razy.
3DS - 0774 - 5238 - 0342
STEAM: deadlySkeleton

"Let's T-BAG what we can"
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Na takie coś dzisiaj się natknąłem, wygląda to tak jakby chciano aby 7 nie była grą dla kazdego: http://residentevilxtreme.wordpress.com ... by-capcom/
Czy może ja źle zrozumiałem?
Hickson pisze:Tak jak w temacie.
Zacząłem przechodzić szósteczke tym razem na piecu, i taka rozkmina mnie wzieła.
Skoro neo-umbrella potrafiła sklonować za plecami wszystkich Ade Wong.
To gdzieś na pewno są pozostałości po Weskerze (krew, tkanka, cokolwiek) i tak czystko hipotetycznie... może szykuje się powrót czarnego vistuozy?
Pojednanie czy może wielkie starcie z synem.
Czy wydra wygra?!
Co o tym myślicie, jakie są wasze scenariusze na Resa 7.

by Deus Ex: Wobec braku konkretnych informacji na temat RE7 scalam wątek z innym.
Gdyby posiadali geny Weskera nie potrzebowali by Jake, pewnie umbrela posiadała coś takiego ale to było zapewne przed "obudzeniem" mocy w Albercie, po incydencie w Racon city odciął się od Umbreli. Choć był bym się ucieszył z powrotu Weskera nawet gdyby wskrzesili go nawet przez upadek różowej komety, która miała by takie właściwości ze by wskrzeszała... No nieważne jak by wrócił fajnie by było żeby potem nie robili kolejnych Simmonsow i Ustanakow i Carli żadne nie wzbudziło mojej sympatii...

Ja ciągle mam odczucie że nikt nie zabił mutującej Carli na tym statku Ada odleciała Chris także nie było efektownego bum, wiec teoretycznie ta masa pożerającej tkanki mogla przetrwać...

Chociaż podwodny kompleks wybuch nie widziałem śmierci samego Pierce ( z tego co pamiętam virus potrafi regenerować, nawet zwłoki... choćby doktor Marcus i Pijawki choć trochę to trwało wrócił, być może z Pierce też powróci jako villain)

Podejrzewam ze spotkanie Wekera z Jakem skończyło by się bojka, Jake jest traczej wypadkiem.
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
Forte
Posty: 171
Rejestracja: śr 03 sie, 2011
Lokalizacja: z Domu

Post autor: Forte »

Też zrozumiałem z powyższego artykułu, że chodzi o powrót do korzeni. Ale nie oszukujmy się, statycznych kamer nie będzie. I w sumie mnie to cieszy, jakoś wolę RE zza pleców. Statyczne kamery niech się pojawiają w spinoffah.

Btw. ktoś zauważył zdjęcie z rzekomego RE: Revelations 2 ?
They see me Rocket Launching, they hatin'
nemesisdestro
Posty: 1577
Rejestracja: wt 10 kwie, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nemesisdestro »

Statyczne kamery nie są żadnym gwarantem zachowania klimatu - ba sam uważam że jest to rozwiązanie archaiczne, miały swój urok za czasów świetności serii, ale to były inne czasy i dziś w zasadzie stanowiły by one bardziej utrudnienie w poprowadzeniu gameplay'u, może poza paroma krótkimi sekwencjami dla klimatu lub nostalgii do starszych gier, ale nie przez całą grę. Kamera zza pleców to już standard, ale po prostu musi być to kwestia dobrze rozwiązana podobnie jak gameplay.

Co do śmierci Wesker'a...uwierzę w to dopiero kiedy skończą zakończą serię - kiedyś, gdzieś :P
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Oczywiście. Ja szczerze mówiąc nigdy nie rozumiałem, dalej nie rozumiem i chyba już nie zrozumiem :) tej bezzasadnej według mnie konieczności i stawiania na pierwszeństwo statycznych kamer, "bo inaczej to to już nie survival horror". Sama kamera to dla mnie sprawa, która schodzi na dalszy plan. Jeżeli gra będzie posiadała klimat i pomysły to obroni się niezależnie od perspektywy w jakiej została stworzona.
Awatar użytkownika
Forte
Posty: 171
Rejestracja: śr 03 sie, 2011
Lokalizacja: z Domu

Post autor: Forte »

nemesisdestro pisze: Co do śmierci Wesker'a...uwierzę w to dopiero kiedy skończą zakończą serię - kiedyś, gdzieś :P
Nie dożyjemy tego, chyba, ze jako zombie :rad11:


Oczywiście. Ja szczerze mówiąc nigdy nie rozumiałem, dalej nie rozumiem i chyba już nie zrozumiem :) tej bezzasadnej według mnie konieczności i stawiania na pierwszeństwo statycznych kamer, "bo inaczej to to już nie survival horror". Sama kamera to dla mnie sprawa, która schodzi na dalszy plan. Jeżeli gra będzie posiadała klimat i pomysły to obroni się niezależnie od perspektywy w jakiej została stworzona.
True. Silent Hill jakoś nie posiadał statycznych kamer a jest zaliczany przecież do Survivali. RE 7 powinno po prostu iść w klimat, fabułę i jakieś nowe patenty, zeby wystraszyć.

Ciekaw jestem jakby to wyglądało, jakby Kojima troche pogrzebał w serii. Ot tak.
They see me Rocket Launching, they hatin'
Awatar użytkownika
Runii
Posty: 105
Rejestracja: sob 17 sty, 2009
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Runii »

"Resident Evil 7 jest w produkcji od przynajmniej roku

Resident Evil 6 było jednym z największych zawodów i niewypałów minionego roku. Capcom chcąc łapać wszystkie sroki za ogon dostarczyło nam grę, która jest średnią grą akcji, słabym horrorem z nieudaną próbą dorwania "zachodniego"sposobu straszenia. Sprzedaż niższa niż zakładano, do tego krytyka graczy i niektórych mediów dała Japończykom do myślenia, którzy postanowili zastanowić się nad swoich zachowaniem.

Mimo, że plotki o siódmej odsłonie gry dementowano, to jednak produkcja powstaje od co najmniej listopada 2012 roku, co zdrada profil Karen Brakenridge w serwisie LinkedIn. Karen zajmuje się designem strojów, a z historii zatrudnienia widać, że pracując w House of Moves, przez 3 miesiące zajmowała się kreśleniem strojów do gry Resident Evil 7.

Co Capcom musi zmienić jeśli chce by RE7 nie zebrało takich batów od świata gier? Dla mnie sprawa wydaje się prosta - zrezygnować z idiotycznej pogoni za zachodem i powrotu do straszenia. Jeśli nie mają wzorców niech spojrzą na The Evil Within, bo jak na razie to growe Residenty stały się taką samą kupą jak te kinowe. Zagrać/obejrzeć można, ale lepiej zrobić coś innego.

Gdyby postanowiła skasować informację, poniżej zamieszczamy zrzut ekranu."


Obrazek
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Runii pisze:Co Capcom musi zmienić jeśli chce by RE7 nie zebrało takich batów od świata gier? Dla mnie sprawa wydaje się prosta - zrezygnować z idiotycznej pogoni za zachodem i powrotu do straszenia. Jeśli nie mają wzorców niech spojrzą na The Evil Within, bo jak na razie to growe Residenty stały się taką samą kupą jak te kinowe. Zagrać/obejrzeć można, ale lepiej zrobić coś innego.
Oni nie muszą z nikogo brać przykładu. Sami dla siebie powinni być przykładem. Wystarczy ewidentnie wrócić do poziomu takiego RE2. Podnieść to tylko do dzisiejszych standardów. Dobra gra broni się sama i ewentualne komentarze w stylu że gra jest za mało dynamiczna itd zostaną pominięte na drugi plan kiedy gra stanie się HORRORem a nie kolejną marną imitacją filmów z Arnim na tle zombie lub innych potworków. Mixowanie stylów już im nie idzie tak samo dobrze jak mixowanie roślinek. Może się nauczą. Obawiam się jednak bardzo że, kolejna odsłona gry będzie kolejnym krapem jak RE6. Ratują ją tylko spin-offy...
Ostatnio zmieniony pn 21 paź, 2013 przez RON!N, łącznie zmieniany 1 raz.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil VII”