Dyskusje przedpremierowe

Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Recoil pisze:Śmiesznie się to czyta :rad11:
Żebyś wiedział.

Ja po prostu jestem pewny dobrej gry i tyle. Zagrałem z 6 razy w pierwsze demo, sprawdziłem na targach wersje demo Lantern na PS VR i teraz gram w rozbudowane demko bo Capcom zawarł tam mnóstwo contentu i easter eggow. To Wasz problem, że jesteście ignorantami i z góry przekreslacie grę bez zapoznania. Recenzenci otrzymali kopie z pierwszych 4h i opinie są jednoznaczne - nadchodzi powrót serii.

Tutaj oczywiście zamiast optymizmu z jakim można patrzeć jest tylko sam hejt i ból dupy. Nawet mi Was nie żal.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Aha jak wychodziło RE4 to też każdy wrzucał że szit i zmiana formuły a Wesker bronił gry, potem się okazało, że był to jeden z najlepszych tytułów generacji, pamiętacie? :D bo tamtego nie da się zaomnieć, druga sprawa, że wtedy na premierę gamecube'a może miała jedna osoba ale hejt się lał ostro :D

Ps. Nemesis największa beka będzie przy premierze, ciekawe ile osób kupi albo pożyczy, żeby w ogóle sprawdzić grę bo jak będzie tak samo jak z demem to żal over 9000
Ostatnio zmieniony śr 07 gru, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

Dobra dobra opinia jest jak dupa, każdy ma swoją. Wyjdzie gra to się zobaczy.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Ja tylko przypomnę że nad The Evil Within też się spuszczaliście na siebie nawzajem przed premierą, pisaliście bzdury że jest to powrót do korzeniu survival horrorów i inne tego typu dyrdymały, a z tego co widać po waszych profilach PSN to żaden z was tej gry nie skończył. Gra okazała się strasznym drewnem i rip-offem z RE4, które grało się ze strasznym bólem.

Co do dema RE7, to dziwię się tymi zachwytami (prawdopodobnie wymuszonymi aby popisać pierdoły na forum i pokazać jak to ma się PS4, a inni nie mają, bo bieda i w ogóle śmiech jak ktoś nie kupuje gier w premierę). Widać że próbują naśladować P.T. i silą się na tajemniczość i ciężkie zagadki tylko że przy pierwszym podejściu skończyłem je w jakieś 10 minut. Obejrzałem kasetę, wziąłem klucz i wyszedłem. Super demo. Potem czytam że jest tam więcej do roboty, pobieram je drugi raz, oglądam wideo, idę przez całą chałupę, schody- wchodzę na górę, a tam schody donikąd. No to wychodzę. Czas operacyjny 15 minut. Super demo. Nic tam nie straszy ani nie zaskakuje. Do tego dochodzi głupie blokowanie scenariusza- klucza za ukrytym wejściem nie będzie dopóki nie obejrzysz kasety. Brawo. Mechanika gry rodem z Pegasusa.

Jak ktoś miał robioną trepanację czaszki i ma platfusa mózgu, to gameplay RE7 będzie dla nie miodny ale ktoś normalny raczej szybko się znudzi.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ale The Evil Within to Ty dziecko szanuj, gra twórców Bayonetty (Platinum Games) od Shinijego Mikami o ile wiesz kto to jest :) a tak btw.

Trofeum za skończenie TEW na poziomie Survivor (Žtak trudno sprawdzić zanim napisze się głupoty?)
Serwis psnprofiles:


Obrazek

Odnośnie Twojej opinii na temat przechodzenia gier i dema to stwierdzam, że należysz do osób, które przechodzą Mario w lewo i w GTA 1 widziały niebo albo jesteś zwykłym trolem, pozdrawiam :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Nie wiem kto to jest, bo przecież tylko ty i tamten drugi wiecie. Nikt inny w branży nie wie. Nawet rodzice Mikamiego nie wiedzą kim on jest.
Generalnie to tylko wy macie PS4 w Polsce (prawdopodobnie nawet i w Europie) i nikt inny tak na prawdę w demo nie grał. Wszyscy inni grają jeszcze na ZX Spectrum jak jakiś mudżahedin w jaskini, a za telefon mamy kawałek kamienia.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Po oblukaniu trzech filmów z gameplay'a stwierdzam, że albo te filmy ktoś 'popsuł' i chodzą w jakiś 20 fps, albo ta gra ma jakiś niedowład ruchowy. Ogólnie, jak ten koleś trzyma pistolet? Wygląda to jak wczesne gry na Wii. Może klimat jest, posiadłość, znowu ten labiryntowy schemat, ale reszta jakoś słabo się broni, przynajmniej w wersji YT.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Gra chodzi praktycznie w betonowych 30 fpsach albo lepiej. Moze filmik był wolniej streamowany.

RVRE

Evil Within mega gierka a nie skończyłem bo ciezko było mi się oderwać od Wiedźmina 3. I tak przestałem grać. Wrócę za jakiś czas.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Gra chodzi w 60 klatkach, Digital Foundry lubuje się w takich testach, spójrzcie:

https://youtu.be/wvO14bhmTwY Od 2 minuty framerate test

Ronin sprawdź demo, u mnie przynajmniej trzyma klatki i ani razu nie zgubiło, odnośnie trzymania broni to moim zdaniem lepiej to wypada niż w zwykłych fps, kiedy zwiedzamy broń trzyma się z boku, zaś przy walce centruje bliżej środka, nie zawala to ekranu więc mamy większe pole widzenia. W tym Residencie z pewnością nie będzie multum walk więc taka kombinacja wydaje się całkiem spoko.
RVRE pisze:Nie wiem kto to jest, bo przecież tylko ty i tamten drugi wiecie. Nikt inny w branży nie wie. Nawet rodzice Mikamiego nie wiedzą kim on jest.
Generalnie to tylko wy macie PS4 w Polsce (prawdopodobnie nawet i w Europie) i nikt inny tak na prawdę w demo nie grał. Wszyscy inni grają jeszcze na ZX Spectrum jak jakiś mudżahedin w jaskini, a za telefon mamy kawałek kamienia.
hehe bez komentarza, po tym poście tylko uświadomiłeś mi jak i innym, że coś z Tobą nie tak :pff1:
Ostatnio zmieniony czw 08 gru, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Salvin
Posty: 1585
Rejestracja: czw 18 wrz, 2008

Post autor: Salvin »

WESKER-DL pisze:Gra chodzi w 60 klatkach, Digital Foundry lubuje się w takich testach, spójrzcie:

https://youtu.be/wvO14bhmTwY Od 2 minuty framerate test
2016 a zaraz 2017 rok i 60 FPS, och co za nowość :smiech3: Tu nie ma się z czego cieszyć, jakby było inaczej to porażka. To jest standard od jakichś hmm 15 lat??? Jak nie więcej. A no tak to konsola zapomniałem.
Awatar użytkownika
Arktyczny
Posty: 12
Rejestracja: czw 23 cze, 2016
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arktyczny »

WESKER-DL pisze:Gra chodzi w 60 klatkach, Digital Foundry lubuje się w takich testach, spójrzcie:

https://youtu.be/wvO14bhmTwY Od 2 minuty framerate test

Ronin sprawdź demo, u mnie przynajmniej trzyma klatki i ani razu nie zgubiło, odnośnie trzymania broni to moim zdaniem lepiej to wypada niż w zwykłych fps, kiedy zwiedzamy broń trzyma się z boku, zaś przy walce centruje bliżej środka, nie zawala to ekranu więc mamy większe pole widzenia. W tym Residencie z pewnością nie będzie multum walk więc taka kombinacja wydaje się całkiem spoko.
RVRE pisze:Nie wiem kto to jest, bo przecież tylko ty i tamten drugi wiecie. Nikt inny w branży nie wie. Nawet rodzice Mikamiego nie wiedzą kim on jest.
Generalnie to tylko wy macie PS4 w Polsce (prawdopodobnie nawet i w Europie) i nikt inny tak na prawdę w demo nie grał. Wszyscy inni grają jeszcze na ZX Spectrum jak jakiś mudżahedin w jaskini, a za telefon mamy kawałek kamienia.
hehe bez komentarza, po tym poście tylko uświadomiłeś mi jak i innym, że coś z Tobą nie tak :pff1:

A jak dla mnie tym postem zgasił Cię jak peta.
Gra faktycznie może być dobra, ale czy dobra jako Resident Evil? To już niekoniecznie.
Mnie najbardziej załamuje FPP, które totalnie do Residenta nie pasuje.
Również ta rodzinka, bardziej śmieszy i brzydzi, niż straszy.
A co do strzelania, to wygląda mega słabo...

Jeśli RE7 OKAŻĘ się dobrą grą, to z przyjemnością kupię, kto wie, może i będzie klimat Residenta? Nie ma co w ciemno pisać kupię/ nie kupię, trailery totalnie mnie nie przekonują, zobaczymy jak gra wyjdzie, i jak się przyjmie.

Czekam na opinie graczy, którzy grę całkowicie ograją i napiszą wrażenia.
Jedynie jakiej opinii nie uwzględnie pod uwagę, to opinii Pana Weskera, bo w jego ocenie i tak będzie cudowna, nawet jak okażę się chlamem, więc nie będzie ona wiarygodna.

Nadal uważam, że Wesker to największy fan(atyk) na tym forum, ale naprawdę nie masz żadnych złych przeczuć ? Żadnego elementu co Ci się w nadchodzącej grze nie podoba?
Bo dziwne jest taka 10000% pewność siebie, po zobaczeniu trailerów i ogrania dema...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

8/10?
Średnia to 69 na Gamerankings.
8/10 dostawał Resident Evil 5.
Zdania o Re5 są różne, mnie się podobało, choć nie da się ukryć że było kalką Re4.
Tak pozatym, od kiedy sprzedaż = jakość?
Idealnym przykładem jest teraz Titanfall 2 vs Infinite Warfare.
Pali? Mam nadzieję że ta gra nie będzie g****m, to moja ulubiona seria, znam ją od dziecka, i też bym chciał aby wróciła na właściwe tory, aby zwyczajnie dobrze się grało, i nie obchodzi mnie jakie będą opinię przed premierą, dopóki ta premiera się nie odbędzie. Ludzie już na niejednej grze się tak przejechali.
...
Sto lat Recoil, dla największego fana Veronici;).

Recoil: A dziękuję ;)
...
Pozatym gdzie tu ból...pleców? Że niby chcę aby ta gra była słaba?
...
To największa głupota jaką tu przeczytałem...

Jezu...jeszcze teksty o ignorancji...
,,Twoje zdanie bardziej się liczy niż moje"

Wam się podoba, innym nie. Każdy ma swoje zdanie. Że jak ktoś się nad tym nie spuszcza to ignorant? Tak jak napisał kolega powyżej, ten styl nie pasuje do serii.

Podsumowując, bo to już jest śmieszne, jak pisałem, należy czekać do premiery, zamiast pie****ć przed premierą, różnie może być. Będzie fajna gra? Spoko, kolejny tytuł do ogrania przed śmiercią.

Jednym się podoba, i g***o obchodzi ich zdaniem innych.
Drugim się nie podoba, i też g***o ich obchodzi zdanie innych.
Amen...
Ostatnio zmieniony czw 08 gru, 2016 przez PSKING, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

I bardzo dobrze, nie wszystkim wszak musi się podobać, mi bardziej chodziło o wrzucanie na pewne aspekty nie widząc jednocześnie nawet dema lub jechanie jak po łysej kobyle argumentami z kosmosu vide zero klimatu lub nawiązań do poprzednich części gdzie w RE7 aż wylewają się sentymentalne motywy.

Arktyczny odpowiem Ci co na tą chwilę mi się nie podoba, to nie jest tak, że w moich oczach już ta gra dostaje 10/10, jedynie jej bronię argumentami które opierają się na ograniu dema kilkanaście razy, analizach, opiniach osób, ograniu VR itd. Solidne 8/10 by mnie satysfakcjonowało w 100% bo już wtedy to bardzo dobra gra ale jak słyszę opinię że będzie szit, grafika 720p, 30 klatek na sekunde, nie ruszę tego bo to nie Resident, bo to tandetny symulator chodzenia, bo nie będzie broni itd. To zwyczajnie nóż w kieszeni mi się otwiera. Ok, wracając do tego co mi się średnio podoba lub nie podoba w ogóle: postać głównego bohatera Ethana na ten moment, wydaje się być zwykłym randomem (ok, całej gry nie skończyłem, może o nim zdanie zmienię po zaliczeniu). Swoją recenzję z chęcią napiszę, tak samo jak poradnik do trofeów i multum innych tematów bo po prostu lubię pisać i wspierać a to czy przeczytasz, czy olejesz to Twoja sprawa, nie będę się mieszał.
Ostatnio zmieniony czw 08 gru, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

I to są argumenty :smiech6: .
Też boję się tego że bohater będzie jakimś randomem. Oby wyszło jak z Bookerem z Bioshock Infinite, postać której odbicie widzimy chyba przez sekundę podczas całej gry, a mimo to jest bardzo charyzmatyczna. Zwłaszcza że większość bohaterów Re dało się polubić.
Awatar użytkownika
Arktyczny
Posty: 12
Rejestracja: czw 23 cze, 2016
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arktyczny »

WESKER-DL pisze:I bardzo dobrze, nie wszystkim wszak musi się podobać, mi bardziej chodziło o wrzucanie na pewne aspekty nie widząc jednocześnie nawet dema lub jechanie jak po łysej kobyle argumentami z kosmosu vide zero klimatu lub nawiązań do poprzednich części gdzie w RE7 aż wylewają się sentymentalne motywy.

Arktyczny odpowiem Ci co na tą chwilę mi się nie podoba, to nie jest tak, że w moich oczach już ta gra dostaje 10/10, jedynie jej bronię argumentami które opierają się na ograniu dema kilkanaście razy, analizach, opiniach osób, ograniu VR itd. Solidne 8/10 by mnie satysfakcjonowało w 100% bo już wtedy to bardzo dobra gra ale jak słyszę opinię że będzie szit, grafika 720p, 30 klatek na sekunde, nie ruszę tego bo to nie Resident, bo to tandetny symulator chodzenia, bo nie będzie broni itd. To zwyczajnie nóż w kieszeni mi się otwiera. Ok, wracając do tego co mi się średnio podoba lub nie podoba w ogóle: postać głównego bohatera Ethana na ten moment, wydaje się być zwykłym randomem (ok, całej gry nie skończyłem, może o nim zdanie zmienię po zaliczeniu). Swoją recenzję z chęcią napiszę, tak samo jak poradnik do trofeów i multum innych tematów bo po prostu lubię pisać i wspierać a to czy przeczytasz, czy olejesz to Twoja sprawa, nie będę się mieszał.
Dobra, teraz inaczej się to czyta, po prostu miejmy wszyscy razem nadzieję, że ta gra będzie dobra. Mnie osobiście grafika/klatki interesują najmniej, bardziej liczy się dla mnie klimat, fabuła i gameplay. Jednak FPP to dla mnie (Być może tylko dla mnie) totalnie niepotrzebna zmiana.
Fajnie, jakby gra była podzielona równo, i żeby żoną głównego bohatera było można pograć dłużej niż krótki epizod, czy jeszcze gorzej - DLC.
Tak czy owak wolałbym, żeby była to gra pod inną nazwą, a RE7 rozwijało się inaczej.
Ale tak jak pisałem, sprawdzimy i będziemy wiedzieć, czy to dobry krok Capcomu, czy ten zły.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Prezentacja Edycji Kolekcjonerskiej:

https://youtu.be/9JqoS3APol0

Soczysty kawałek mięska, jak by ktoś chciał zamówić to w muve.pl za 649zł jest, swoją kopię zamówiłem i po tym filmiku utwierdzam się w przekonaniu, że prezentować się w specjalnym miejscu będzie cudnie :)

Ps. Na rynek Eu będzie trochę zmian
Ostatnio zmieniony sob 10 gru, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 4 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ślicznie to wygląda i cenowo nie jest aż tak źle. Zwłaszcza jak zestawimy to z limitkami takiego COD'a.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Wiesz jeżeli chodzi o cenę, ile takich limitek się kupuje na lata? Jedną? Dwie? Kupiłem kolekcjonerkę RE5 i RE6 już taki czas temu, że nie pamiętam. Resident Evil 8 lub nawet Remake 2 też nie wyjdzie za miesiąc więc uważam, że nie jest to dla mnie problem. Telefon się nieraz kupuje za 3 tysie a na kolekcjonerkę będę żałował :D

Kolejny ciekawy news (ja zamówiłem w muve więc czeka pakiet shotgun hehe):

Kolejne wieści na temat Resident Evil 7. Tym razem prosto od polskiego wydawcy Cenega. Wygląda na to, że będziemy mogli otrzymać różne bonusy zależnie gdzie przedpremierowo zamówimy grę.

Poniżej przedstawiamy listę dodatków przedpremierowych dostępnych na dowolną platformę w wybranych sklepach online. Wydawca zastrzega, że oferta jest ważna tylko do wyczerpania zapasów.

Zamawiając na euro.com.pl można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Chem Fluid zawierający:
przedmioty do użycia w grze (psychostymulanty, chemikalia i apteczkę)
tajemniczą Szczęśliwą monetę
Zamawiając na empik.com można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Burner zawierający:
przedmioty do użycia w grze (paliwo stałe, paliwo do palnika)
tajemniczą Szczęśliwą monetę
Zamawiając na muve.pl można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Shotgun zawierający:
przedmioty do użycia w grze (naboje do strzelby i apteczki)
tajemniczą Szczęśliwą monetę
Zamawiając na mediaexpert.pl można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Handgun zawierający:
przedmioty do użycia w grze (proch strzelniczy i amunicję pistoletową)
tajemniczą Szczęśliwą monetę
Zamawiając na konsoleigry.pl można otrzymać Pakiet survivalowy: Zestaw Recovery zawierający:
przedmioty do użycia w grze (ziele i apteczki)
tajemniczą Szczęśliwą monetę


Edit:

Nowy TV spot puszczony w przerwie reklamowej serialu The Walking Dead (którego też polecam)

https://youtu.be/_lAiGbna07Y
Ostatnio zmieniony pn 12 gru, 2016 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
gizin1993
Posty: 2
Rejestracja: pt 28 paź, 2016
Lokalizacja: z tąd

Post autor: gizin1993 »

W grze pojawia sie wzmianka o Alyssie Ashcroft z RE Oubreak.Może nawet pojawi sie w grze jako NPC.
Awatar użytkownika
Diadem
Posty: 1877
Rejestracja: sob 16 cze, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Diadem »

Jakoś nie chce mi się wierzyć. Obstawiałbym, że będzie podpisana pod jakimś artykułem w gazecie, którą odnajdujemy podczas rozgrywki i tyle.
Zablokowany

Wróć do „Resident Evil VII”