Resident Evil 7 - wersja demo - wrażenia, opinie, sekrety

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

To już chyba wszystko (Capcom zaszalałeś w świecie dem gier), teraz już tylko oczekiwać premiery Resident Evil 7.

Taka refleksja mnie naszła, kurde, tyle lat oczekiwania, a tu już za kilkanaście dni RE7, gra, którą na wszystkich forach wychwalają za mega klimat, ścieżkę dźwiękową, gameplay, w preview dostaje wysokie noty. Oczekiwanie co raz większe, hype rośnie, niedługo pewnie pojawią się pierwsze recenzje a tematy na forum będą rosły jak grzyby po deszczu.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

WESKER-DL pisze:Oczekiwanie co raz większe, hype rośnie, niedługo pewnie pojawią się pierwsze recenzje a tematy na forum będą rosły jak grzyby po deszczu.
Liczymy na Ciebie w tej kwestii :rad12:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No mam nadzieję, że nie będę tutaj jedyną osobą, która kupi RE7 :smiech5:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

Grę na pewno kupi też Nemesis US :rad12: Więc czasy, gdy RE 0 w premierę kupiło ledwie parę osób w Polsce, w tym oczywiście Ty, w pewnym sensie powrócą :rad12:
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Gra interesuje ludzi nie zaznajomionych z serią, więc pewnie jak zawsze kilku nowych na forum się znajdzie.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

WESKER-DL pisze: gra, którą na wszystkich forach wychwalają
Nie używaj dużych kwantyfikatorów bo siejesz ferment i naginasz fakty. W sekundę znajdę fora, na których nie wychwalają tego tworu.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Na każdym forum znajdą się pozytywne opinie o tym tworze, to są fakty ;)
Ostatnio zmieniony pn 02 sty, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Prawda, że brzmi to wiarygodniej? Oby tak dalej i może któraś z kolejnych opinii w końcu będzie obiektywna ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Zawsze znajdą się pozytywne opinie. Choć hejt jest duży. Powiedział bym że jest porówno.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Hejt był raczej na początku. Teraz więcej graczy jest za tym, że to dobra giera. Dużo zmieniło się po tym jak Capcom zaktualizował demo.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Nie pewność wynikała na początku dlatego, że Capcom stosował drobnostkowe informacje o grze co zreszą sam niedawno przyznał, że był to element PR. Wprowadził lekkie zamieszanie i faktycznie można było odnieść wrażenie o podziale na pół (co i tak jak na zmianę gameplayu było niezłe), dopiero wypuszczenie dema, promocja (kurde nigdzie nie było takiej kolejki do RE7 na Warsaw Games Week), technologie, wypuszczenie świetnych kawałków muzycznych oraz a może przede wszystkim wersje dla redakcji, które jednogłośnie potwierdzają wysoka jakość produktu:)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Grę na pewno kupi też Nemesis US :rad12:
W dniu premiery skuszę się i ja...! Chodź hype jest dużo mniejszy niż w przypadku poprzedniej produkcji ( RE6, które w dniu premiery udało mi się kupić za 169 zł :rad11: ), ale mam nadzieję, że gra zrobi swoje... ze mną, oczywiście :rad10:
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Nie żebym teraz odszczekiwał :smiech1: ale po obejrzeniu tego https://www.youtube.com/watch?v=WvgmsJ_PBpA chyba jednak zmienię zdanie :)

VR nie kupię 'od ręki' ale mam nadzieje że wersja na Tv da podobne odczucia. I oby to nie był tylko marketingowy bullshit...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

I rozumiem że to Twoja sprawka że wszystkie znikły :D
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Capcom nie szczędzi ani na gadżety ani na promocję. Niebawem powinny pojawić się pierwsze recenzje.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

[RONIN] pisze:Nie żebym teraz odszczekiwał :smiech1: ale po obejrzeniu tego https://www.youtube.com/watch?v=WvgmsJ_PBpA chyba jednak zmienię zdanie :)

VR nie kupię 'od ręki' ale mam nadzieje że wersja na Tv da podobne odczucia. I oby to nie był tylko marketingowy bullshit...
Podobne odczucia Hmm raczej nie, to bedą praktycznie inne doznania. Już na WGW testowałem demo Lantern re7VR i do zwykłego demka z padem przed tv jest spora różnica jeśli chodzi o imersje, klimat a przede wszystkim strach. Zreszta najnowsze demo na psnie też daje takie odczucia. Opinie graczy VR mówią same za siebie :)
Ostatnio zmieniony sob 07 sty, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Post autor: PSKING »

Powtórzę raz jeszcze. Nie obchodzi mnie jakie doznania są w tej grze na VR. Cały ten aspekt powinien być traktowany jako dodatek.
Recenzje nie będą się skupiały na VR.
Chcę(PODKREŚLAM, CHCĘ wbrew temu co ktoś wcześniej myślał) żeby to była fajna gra jako gra, nie jakieś doznanie VR.
Zwykła gra na ekranie.

Powiedzmy ze ufam Weskerowi w sprawie VR, i tu ta gra zachwyca(czy tam jest 8/10).
Ale jeśli zawiedzie jako gra bez gogli, to już nikt niebędzie mógł zaprzeczyć że ta gra była robiona pod VR. Tak jak mówiłem, wtedy będzie w 100% wiadomo skąd FPP i wolna rozgrywka (przynajmniej wolniejsza).
W tym wypadku nigdy nie kupię tej gry.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Hehe to ja również powtórzę raz jeszcze, są gry robione pod VR a są takie z oznaczeniem jako dodatek / opcja tak jak w przypadku RE7. Styl fpp w grach już wcześniej był bez użycia gogli (amnezja, P.t., gone home, eather one, everybody gone to the rapture - tu zobacz jak postać sie wolno porusza). Wiesz druga sprawa, że jest ogromny hype na VR a RE7 według testerów prezentuje się najlepiej pod wieloma względami.

REasumujac fajnie będzie skończyć na dwa sposoby, raz w 4k na płaskim a drugi raz na goglach, jedna gra, wiele opcji :P
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil VII”