[Pomoc] Problem z przejściem gry

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Drzwi z kluczem prowadżą do dalszej części gry, z tego co widzę to będziesz tam potrzebował kart magnetycznych ale to dopiero później.

Co do zdjęć, są tam sekrety (warto sprawdzić) między innymi zestawy naprawcze do zepsutych broni. Drugie zdjęcie ukazuje manekina, znajdziesz go w sekcji Lucasa w pomieszczeniu z zamontowanymi pułapkami.
Ostatnio zmieniony czw 09 lut, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Generalnie nie masz się co martwić że w tej grze się coś pominie, bo ta jest tak mała że wszystko się odkrywa przechodząc normalnie fabułę.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Po pół roku postanowiłem przejść grę drugi raz i ostatnie starcie z Jackiem daję mi się mocno w kość... Mam dwie apteczki i trochę naboi i ciągle gine... Może macie jakieś rady? Poziom modhouse oczywiście i muszę przyznać, że po takim czasie jest to poziom dość trudny, a napewno trudniejszy niż przechodzenie po powiedzmy dwóch tygodniach od przejścia, często byłem źle przygotowany i budziłem się z ręką w nocniku, ale zawsze w końcu dawałem radę... Tylko nie teraz.
Ostatnio zmieniony pn 07 sie, 2017 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arktyczny
Posty: 12
Rejestracja: czw 23 cze, 2016
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arktyczny »

Taki mały trick - Biegaj cały czas obok jego ogona, on nigdy Cię nie trafi, sam nie mogłem sobie z nim poradzić na madhouse, więc poszukałem pomocy na internecie i właśnie oto taka technika :) Możesz też zerknąć na Youtube jak to dokładnie zrobić.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Ooo, fajnie wiedzieć. Jutro, a raczej już dziś to obczaję.
Awatar użytkownika
Patriota_1988
Posty: 143
Rejestracja: czw 08 lis, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda

Re: [Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: Patriota_1988 »

Ja miałem tylko problem ze zmutowanym Jackiem na madhaus , a dlatego , że bez tajników obrony i esencji obrony , pokonanie go jest prawie nie możliwe , pozdrawiam :)
PSKING
Posty: 1282
Rejestracja: ndz 18 sty, 2015

Re: [Pomoc] Problem z przejściem gry

Post autor: PSKING »

Co z dodatkowym trybem(Ethan Must Die?), tym z czerwonym niebem? Macie jakieś porady? Ja umieram praktycznie na starcie. Bez jakichś rad nigdy tego nie przejdę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil VII”