Co Was rozczarowało? [spoilery]

Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Ja tylko chcę powiedzieć, że akceptując granie w ten tytuł przyzwalamy na to co się tam pojawia. Lukasowi odrosła ręka. Czy w realnym świecie istnieje jakikolwiek sposób aby odrosła ręka? Nie. Ale to nas już nie razi, bo przecież był zarażony ;)

Aha, konia z rzędem temu, kto łopatą odetnie pół głowy człowiekowi tak jak Jack szeryfowi ;)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Zastępcy szeryfa ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

[RONIN] pisze:Aha, konia z rzędem temu, kto łopatą odetnie pół głowy człowiekowi tak jak Jack szeryfowi
To jest nic. Koniec łopaty mógł mieć zaostrzony. Bardziej razi fakt że końcowego bossa zabijamy ze zwykłego pistoletu z tłumikiem.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Co do nogi. Osobiście tego nie miałem, a na Youtube gościu po oderwaniu jej łopatą umarł, da się to przeżyć?
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Leon. KennedY pisze:Co do nogi. Osobiście tego nie miałem, a na Youtube gościu po oderwaniu jej łopatą umarł, da się to przeżyć?
Jak szybko się nie uleczysz syropem którego da Ci Jack to kipniesz ;)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

RVRE pisze:
[RONIN] pisze:Aha, konia z rzędem temu, kto łopatą odetnie pół głowy człowiekowi tak jak Jack szeryfowi
To jest nic. Koniec łopaty mógł mieć zaostrzony. Bardziej razi fakt że końcowego bossa zabijamy ze zwykłego pistoletu z tłumikiem.
Amunicja specjalna na B.O.W. ?
Człowieku Ty masz takie rozkminy jakbyś po raz pierwszy gry na oczy widział i miał pretensje czemu nie są takie rzeczywiste jak naprawdę hahahaha. Pewnie w stare RE nie grałeś bo nie mogłeś ogarnąc d,aczego przez drewniane drzwi nie można przejść mając przy sobie rocket launchera zamiast szukać kluczyka :D
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Lepsza rozkmina, mam Weskera i rzucają mi drugiego który zabija potwora, gdy tymczasem odblokowana wersja nie robi na nim większego wrażenia :D

Swoją drogą, Eveline to chyba najbardziej ciapowaty boss ever :D
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Eee tam ciapowaty od razu, tylko jezdzi na tym wózku:D czasem ponuci "go tell aunt rhody" a swoją drogą klimat robi ogromny (mówię tylko o wersji babki bo młoda eveline z feara nieco wkurza).
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Największe rozczarowanie to oczywiście Evelyn. Sama postać i to jak ją ukazano jest dobre, ale starcie z nią, to jakaś kpina! W sumie stoisz i strzelasz i tylko z przypadku może cię zjeść, wystarczy kilka strzałów z grenade launchera i w sumie po zabawie. Szkoda, bo to powinno być porządne i wymagające starcie.
Bardziej razi fakt że końcowego bossa zabijamy ze zwykłego pistoletu z tłumikiem.
Może i wyglądała na zwykłą broń, ale strzelała już niezwykłą amunicją :smiech7:
Ostatnio zmieniony pn 13 lut, 2017 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

WESKER-DL pisze:Amunicja specjalna na B.O.W. ?
Cz�owieku Ty masz takie rozkminy jakby� po raz pierwszy gry na oczy widzia� i mia� pretensje czemu nie s� takie rzeczywiste jak naprawd� hahahaha. Pewnie w stare RE nie gra�e� bo nie mog�e� ogarn�c d,aczego przez drewniane drzwi nie mo�na przej�� maj�c przy sobie rocket launchera zamiast szuka� kluczyka
Wesker, weź że się ogarnij człowieku. Po raz chyba setny wciskasz swoje dyrdymały innym na klawiaturą. Gdzie ja piszę o specjalnej amunicji? Mówiłem tylko o zwykłym pistolecie, nie obchodzi mnie z czego on strzelał‚. Mógł nawet z kapiszonółw ale fakt, że kładziesz gigantyczną… kupę mięsa (?) paroma strzałami z pistoletu jest głupie. Naucz się czytać ze zrozumieniem albo wróć się do podstawówki.
Ostatnio zmieniony czw 16 lut, 2017 przez RVRE, łącznie zmieniany 2 razy.
ChrisDL
Posty: 56
Rejestracja: wt 14 kwie, 2009
Lokalizacja: Cię zajde?

Post autor: ChrisDL »

[RONIN] pisze:Lepsza rozkmina, mam Weskera i rzucają mi drugiego który zabija potwora, gdy tymczasem odblokowana wersja nie robi na nim większego wrażenia :D
Moźe dlatego, że ten fabularny to Albert-01, a jako bonus dostajemy Alberta-01R.

I pewnie sama broń„ tak dobrze działa na Evelyn z uwagi na to, że zaprojektował‚ ją sam Wesker. Może jeszcze za czasów współpracy z Tentsu lub do obrony przed ich wynalazkami.
Ostatnio zmieniony czw 16 lut, 2017 przez ChrisDL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

ChrisDL pisze:Moźe dlatego, że ten fabularny to Albert-01, a jako bonus dostajemy Alberta-01R.
Dobre, tego szczegółu nie zauważyłem. Fakt, różnił się chociaźby pojemnością… magazynka.
Ostatnio zmieniony czw 16 lut, 2017 przez RON!N, łącznie zmieniany 1 raz.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
miriosi
Posty: 57
Rejestracja: ndz 26 lut, 2017
Lokalizacja: Polska

Post autor: miriosi »

Nie mam w zwyczaju narzekać na grywalność (akceptuję różne metody walki, jakie twórcy gier wymyślają), a już na pewno nie na trudnych wrogów, których nie można zabić.

Czytałem wiele opinii jak ludzie narzekali na to, że muszą uciekać i chować się przed wrogiem. :D
Co to za ludziki?
Byłem w szoku jak to czytałem.
Przecież to horror, a nie gra akcji.
Jak można krytykować coś, co jest zaletą i buduje klimat horroru, strachu? :D

A mnie najbardziej rozczarowała oczywiście płytkość fabularna tej gry, a szczególnie wątku Eveline.
Sądziłem, że ta 10 letnia dziewczynka należy do tej rodziny (jakaś córka), więc gdy okazało się, że ona naprawdę nie istnieje (tylko halucynacje), a prawdziwa jej postać to 85 letnia staruszka, to byłem bardzo zawiedziony (wymyślono, że bez konserwacji starzeje się 25 razy szybciej).

Poza Lucas uciekł, ale jak potem się okazało, ze on nie był przez nią kontrolowany, to nabrało to sensu.

I oczywiście ta jednowątkowość gry. To znaczy jedno zakończenie i praktycznie wszystko dokładnie tak samo, bez względu na wybór kobiety. Zoe dano mi było zobaczyć tylko kilka minut i koniec.
RVRE pisze:Bardziej razi fakt że końcowego bossa zabijamy ze zwykłego pistoletu z tłumikiem.
Że co? To nie był żaden zwykły pistolet, ale specjalna broń przeciwko broni biologicznej.
[RONIN] pisze: Swoją drogą, Eveline to chyba najbardziej ciapowaty boss ever :D
Nie wiem jak wam, ale mi było jej żal.
Mimo że to tylko broń biologiczna, to jednak twórcy postąpili tak całkiem bezlitośnie z jej wątkiem.
Co prawda sami siebie zakopali tworząc 85 letnią staruszkę, ale i tak szkoda.
Jestem pewien na 100 procent, że gdyby nie wymyślili tej zamiany w staruszkę to Eveline nie zostałaby uśmiercona.
WESKER-DL pisze: (mówię tylko o wersji babki bo młoda eveline z feara nieco wkurza).
Że co takiego? Właśnie 10 letnia Eveline to największa zaleta całej gry.
Uwielbiam takie dziewczynki w różnych horrorach i sporo ich widziałem.
Leon. KennedY pisze:Największe rozczarowanie to oczywiście Evelyn. Sama postać i to jak ją ukazano jest dobre, ale starcie z nią, to jakaś kpina!
Starcie z końcowym bossem to totalna prościzna (zresztą z każdym było prosto).
Trudniejszy moment to był początek tej walki, bo nie wiedziałem że muszę dużo strzelać (maszynówą) żeby mnie nie zjadła. Sądziłem, że trzeba uciekać, a nie tylko strzelać, co mnie zmyliło.
Leon. KennedY pisze: Szkoda, bo to powinno być porządne i wymagające starcie.
Ciekawe jaka byłaby reakcja graczy, gdyby ostatni boss był 10 razy silniejszy niż wcześniejsze.
Ale by się wkurzali. :D

Poza tym zauważcie jaka Eveline była potężna na tym statku w 2014 roku?
Wszystko niszczyła siłą woli (końcówka kasety) i spowodowała jego totalne zniszczenie.
Ktoś tak potężny został przed idiotów od fabuły zepsuty.
Mogła być rewelacyjnym i silnym wrogiem, a poza wchodzeniem do umysłu (czyli kierowaniem innymi) to nie było dosłownie nic.
Ostatnio zmieniony czw 06 kwie, 2017 przez miriosi, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

miriosi pisze:Uwielbiam takie dziewczynki
xDDD
miriosi pisze:Że co? To nie był żaden zwykły pistolet, ale specjalna broń przeciwko broni biologicznej.
No tak, bo robił "Pfff! Pfff!" zamiast zwykłego huku i przy wystrzale był dym zamiast ognia. :pff1:
miriosi
Posty: 57
Rejestracja: ndz 26 lut, 2017
Lokalizacja: Polska

Post autor: miriosi »

RVRE pisze: No tak, bo robił "Pfff! Pfff!" zamiast zwykłego huku i przy wystrzale był dym zamiast ognia. :pff1:
Ja o tym przeczytałem (że to specjalna broń anty B.O.W. ) już po przejściu gry, bo grając to sam byłem zdziwiony, że czymś takim mam pokonać wielkiego potwora. :D
Zawsze to były wyrzutnie rakiet. :D
olek166
Posty: 33
Rejestracja: czw 02 kwie, 2015

Post autor: olek166 »

Właśnie przeszedłem re 7 .-. (tak wiem trochę długo po premierze)

Rozczarowało mnie to że podczas walki z jakimś dziadem z piłą jak przetnie nam nogę to możemy sobie ją przyczepić... Ehh... On sobie to jakąś taśmą skleił czy czegoś tam nie zauważyłem xD?
Ostatnio zmieniony śr 12 kwie, 2017 przez olek166, łącznie zmieniany 1 raz.
12sekund.
miriosi
Posty: 57
Rejestracja: ndz 26 lut, 2017
Lokalizacja: Polska

Post autor: miriosi »

olek166 pisze:Właśnie przeszedłem re 7 .-. (tak wiem trochę długo po premierze)
Długo po premierze to byłoby kilka lat po premierze, a nie kilka miesięcy.
olek166 pisze: Rozczarowało mnie to że podczas walki z jakimś dziadem z piłą jak przetnie nam nogę to możemy sobie ją przyczepić... Ehh... On sobie to jakąś taśmą skleił czy czegoś tam nie zauważyłem xD?
To ty nie wiesz z kim walczyłeś, bo piszesz "z jakimś dziadem"?
Ostatnio zmieniony śr 12 kwie, 2017 przez miriosi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Łodzianin
Posty: 33
Rejestracja: śr 27 sty, 2010
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Łodzianin »

WESKER-DL pisze:Eee tam ciapowaty od razu, tylko jezdzi na tym wózku:D czasem ponuci "go tell aunt rhody" a swoją drogą klimat robi ogromny (mówię tylko o wersji babki bo młoda eveline z feara nieco wkurza).
Zgadzam się. Klimat FEAR'a trochę tu nie pasuje. Finalnie myślę ,że nie ma co narzekać na fabułę i bohaterów. Capcom zaserwował nam kawał świetnej historii, przywrócił serię do żywych. Po powolnej agonii od części 5, naprawdę jest się z czego cieszyć. Oby tak dalej, a będę kupował historię klanu Bakerów czy nawet McDonaldów ;) A rozczarowania.... hmmm przypomnijmy sobie motywy z pierwszych RE tak jak napisał Wesker( drzwi, klucze itp). Myślę ,że tu jest naprawdę nieźle i realnie.
XboxOne & Switch & Wii & GameCube

Śledź moją kolekcję gier na instagramie: nintendo.games.collector
XBL: peerki
PSN :s_perczynski
miriosi
Posty: 57
Rejestracja: ndz 26 lut, 2017
Lokalizacja: Polska

Post autor: miriosi »

Łodzianin pisze: Zgadzam się. Klimat FEAR'a trochę tu nie pasuje.
Jaki Fear? Ta gra nie ma z tym nic wspólnego.
Postać małej dziewczynki nie jest zarezerwowana dla żadnej gry czy filmu.
Łodzianin pisze: Finalnie myślę ,że nie ma co narzekać na fabułę i bohaterów.
No nie do końca, bo spodziewałem się jakichś zwrotów akcji czy ciekawszego zakończenia, więc pod tym względem było przeciętnie.
Łodzianin pisze: Po powolnej agonii od części 5
Bzdury piszesz. RE5 była świetna i miała wysoką sprzedaż.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

To, że miała wysoką sprzedaż było spowodowane napędzeniem marki przez RE4 ;) a to że była świetna i jest nie zaprzeczam. Co do zwrotów akcji to jak dla mnie było kilka i to dość istotnych, w ogóle do połowy gry w zasadzie nic nie wiemy więc nie wiem czego byś jeszcze oczekiwał.

Co do Fear'a to słusznie się kojarzy, niby nie jest zarezerwowany ten motyw bo i w filmach występował dość często ale mówimy o grach bo wszak RE7 jest grą więc opieramy swoje opinie o doświadczenie na tym polu ;)
Ostatnio zmieniony czw 04 maja, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil VII”