Postać Eathana - anonim?

Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Ethan Winters... najgorszy główny bohater w serii, już nawet lepiej wypadł charyzmatyczny i narwany Jake czy mała Natalia z REvelations 2. Bohater wydaje się praktycznie nieobecny, a jego reakcja na pewne rzeczy to jakaś masakra.
WESKER-DL pisze:Z początku gry wadawał się jak James z SH2 nie sądzicie?
Błagam Cię z której strony? Ethan jest tak płytki, że nawet Enrico z RE0/Remake lepiej wypada w krótkiej roli, a do Jamesa nie ma nawet startu (jedna z najlepiej wykreowanych postaci w grach video ever). Patrząc na serię to w FPP był pierwszy Survivor, który dał nam o wiele lepszego bohatera jakim był Ark Thompson.
Ostatnio zmieniony czw 07 wrz, 2017 przez Chris93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Z tego co pamiętam, kiedy to pisałem a dawno to było to chodziło mi wyłącznie o pewną tajemniczość (nie nakreślanie postaci od początku), która w obu grach na początku była obecna.
Ostatnio zmieniony czw 07 wrz, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Ethan ma być właśnie taki jaki jest. RE7 to nie jest gra wymagająca głębszej filozofii. Przypomnijcie sobie jak sztampowych bohaterów mieliśmy w starszych częściach. I to właśnie było w nich fajne. Tak samo jest z Ethanem. W grze celowo nie pokazano jego twarzy, żeby każdy z nas sam sobie odpowiedzial kim naprawdę jest i utożsamił się z nim.

Nie ma w tym nic złego. Przynajmniej dla mnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil VII”