Zasady funkcjonowania działu o RE VII

Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Zasady funkcjonowania działu o RE VII

Post autor: Recoil »

Jest to post analogiczny do tego, który znajduje się w dziale o RE5, a powstał w trosce o bezpieczeństwo userów. RE VII rokuje duże nadzieje, więc przykro byłoby, żeby jedni gracze psuli przyjemność gry innym. Nazwy zostały w miarę możliwości zmienione.

Do rzeczy:
W związku z tym, że gra ujrzała światło dzienne, dyskusji było w związku z tym niemało, a i userów nowych przybyło pomyślałem, że przyda sie temat odnośnie funkcjonowania tego konkretnie (jakby nie było specyficznego) działu. Nie każdy nowy user zaglądał do działu sugestii w kwestii spoilerów, bo i po co - jako nowy ma prawo nie wiedzieć o istnieniu w ogóle takiego tematu. Co nie zwalnia z obowiązku przestrzegania pewnych zasad.

Najważniejszą na chwilę obecną jest zasada funkcjonowania filtru antyspoilowego. Przypominam zasadę:
-każdy temat w dziale RE7, jeśli przewiduje ze swego założenia dyskusje mogące popsuć zabawę innym należy oznaczyć tagiem
Spoiler!
Pozdrawiam i życzę miłych i owocnych dyskusji.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

dark_throne pisze:Czy przypuszczaliście, że domek ten jest połączony z kopalnią?
Może tak ukrywaj spoilery...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
dark_throne
Posty: 67
Rejestracja: sob 06 lut, 2016
Lokalizacja: OST

Post autor: dark_throne »

Premiera gry=legalność spoilerów. Tak to widzę.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Ale nie każdy gra lub ogląda filmy w premierę więc należy zachować kulturę i ograniczać to do minimum.
dark_throne
Posty: 67
Rejestracja: sob 06 lut, 2016
Lokalizacja: OST

Post autor: dark_throne »

Ale przeglądając tematy z gry w którą się nie grało należy się liczyć z faktem, że można trafić na spoilera ;) A jak napiszę, że np w Dino Crisis finałową walkę odbywa się z t rexem to też mam to ukryć w spoiler? Moim zdaniem embargo na spoilery powinny padać w dniu premiery, a jeżeli chcesz bardzo w to zagrać nie znając niczego to po prostu nie wchodzi się w dane tematy i tyle :)

Recoil: Niestety to, jak Ty to widzisz jest nieistotne. Mamy tu zasady (możesz je przeczytać w podklejonym temacie) i proszę ich przestrzegać jak każdy inny. Są na tyle liberalne, że nie uprzykrzą Ci życia tak bardzo, a jednocześnie dbają o tych, którzy nie grali a chcą poczytać opinie (bo nie są na przykład pewni czy chcą kupić czy nie). Rozumiem przykład z Dino Crisis, przykłady muszą być przejaskrawione, ale na litość - PREMIERA BYŁA WCZORAJ!
Ostatnio zmieniony śr 25 sty, 2017 przez dark_throne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

dark_throne pisze:Ale przeglądając tematy z gry w którą się nie grało należy się liczyć z faktem, że można trafić na spoilera ;) A jak napiszę, że np w Dino Crisis finałową walkę odbywa się z t rexem to też mam to ukryć w spoiler? Moim zdaniem embargo na spoilery powinny padać w dniu premiery, a jeżeli chcesz bardzo w to zagrać nie znając niczego to po prostu nie wchodzi się w dane tematy i tyle :)

Recoil: Niestety to, jak Ty to widzisz jest nieistotne. Mamy tu zasady (możesz je przeczytać w podklejonym temacie) i proszę ich przestrzegać jak każdy inny. Są na tyle liberalne, że nie uprzykrzą Ci życia tak bardzo, a jednocześnie dbają o tych, którzy nie grali a chcą poczytać opinie (bo nie są na przykład pewni czy chcą kupić czy nie). Rozumiem przykład z Dino Crisis, przykłady muszą być przejaskrawione, ale na litość - PREMIERA BYŁA WCZORAJ!
Fantastycznie że jest po premierze, ale ja swój egzemplarz odbieram w lutym.
Jeżeli wątek ma opis Spoilery to oznacza dla mnie, że nie chwodzić bo mogę wyczytać coś co mnie bardzo nie ucieszy. Czytasz 'bezpieczny' topic a tu nagle trah!, bo po premierze... Słabe... nie wytrząsam więcej...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Było o tym już nieraz, rozumiem osoby które jeszcze nie kupiły gry więc zachowajmy tagi i regulamin. Myślę, że takie prawa powinny rządzić około roku. Nie na stałe bo tak jak w przykładzie z Dino Crisis to bez sensu.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil VII”