Banned Footage vol.1 - DLC

Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Wszystkie dodatki zaliczyłam. Najlepszy jest Ethan must die ale tylko do czasu zaliczenia a zaliczyłam trzy razy i nie chce mi się w to grać. Podobnie z koszmarem. Żaden z tych dodatków nie dorównuje raid mode a tym bardziej mercenaries ale to chyba wina przeciwników , tak myślę.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

trofea już są dostępne ale drugie dlc chyba tak szybko nie wyjdzie
W sumie to dziś wyszło.
Ostatnio zmieniony wt 14 lut, 2017 przez Leon. KennedY, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Serio można już grać w drugi dodatek? Piszę z poziomu pracy i nie mam jak sprawdzić.

Finka bo Raid mode i merce to typowe gry na punkty i statystyki a widać Capcom zmieniającc gameplay nie chciał może tak nachalnie iść w to samo choć też po cichu uważam, że ten hero w marcu to właśnie będzie typowy desant i masakra :D. Moim zdaniem forma dodatku "sypialnia" jest wprost stworzona do tej gry (zaglądanie dosłownie w każdy kąt VR), sam klimat i trochę pomyślenia jest jak najbardziej na plus.
Ostatnio zmieniony śr 15 lut, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 3 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Tak, drugie dlc jest już w pełni dostępne. Na youtube można sobie zerknąć jeśli ktoś chcę.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Druga część dodatków rozczarowała mnie. Nie, to nie są dodatki warte dodatkowych pieniędzy zwłaszcza, że trzeba za nie zapłacić 50% lub nawet więcej niż za podstawową grę. Rzecz polega na tym, że one po prostu nie wciągają. W RE 4 i 5 mieliśmy je za darmo i to nie były popierdułki. Pomimo, że RE 7 zbiera dobre recenzje to będzie to część, która umrze równie szybko jak RE 6.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Finka pisze:Druga część dodatków rozczarowała mnie. Nie, to nie są dodatki warte dodatkowych pieniędzy zwłaszcza, że trzeba za nie zapłacić 50% lub nawet więcej niż za podstawową grę. Rzecz polega na tym, że one po prostu nie wciągają. W RE 4 i 5 mieliśmy je za darmo i to nie były popierdułki. Pomimo, że RE 7 zbiera dobre recenzje to będzie to część, która umrze równie szybko jak RE 6.
Cicho, nie znasz się. Tak miało być, tak Capcom zrobił i jest świetnie. Ceny za wysokie? Hah, LOL :smiech5: Grasz pewnie na 24 calach w 720p dlatego ci się nie podoba.
- typowa odpowiedź forumowego kółka wzajemnej adoracji.

Sam osobiście się z tym zgadzam. Dodatki są śmieszne i za drogie. RE6 ratowało się Merceneries, które były nawet udane, tymczasem w RE7 nie ma nic.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Zgadzam się cenowo to zdecydoawnie za drogo!! A w dodatek poprzedzający wydarzenia z podstawki baaardzo chcę zagrać, reszta mnie w sumie wali.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil VII”