Banned Footage vol.2 - DLC

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Tak, chodzi o znalezienie hasła :) a hasło jest baardzo prosto zlokalizować i jest na początku (związane z Lucasem) tyle mogę podpowiedzieć aby za bardzo nie spoilerować :) resztę akcji się domyślisz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Zupełnie ucichła sprawa darmowego dlc. Przez ostatnie miesiące żadnej informacji i pewnie główną przyczyną jest to, że miał on być darmowy. Chętnie bym już usunęła z dysku tę grę ale muszę cierpliwie czekać. Może przeoczyłam jakieś info ale nie wydaje mi się.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Finka pisze:Zupełnie ucichła sprawa darmowego dlc. Przez ostatnie miesiące żadnej informacji i pewnie główną przyczyną jest to, że miał on być darmowy. Chętnie bym już usunęła z dysku tę grę ale muszę cierpliwie czekać. Może przeoczyłam jakieś info ale nie wydaje mi się.
Fakt, ucichło. Ostatnia wzmianka była że mają obsuwę ale że Capcom pracuje nad dodatkiem i chce oddać produkt dopracowany. Zgodzę się, że skoro ma być darmowy to i prace są pewnie na pół gwizdka. Teraz cisną pewnie temat RE2 lub nawet RE8 na tapecie się kołacze.
Ciekawe coś nowego w uniwersum się w niedalekiej przyszłości narodzi ;)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Capcom dziwnie milczy na temat dodatku. Według newsów miał się pojawić latem. Tymczasem zbliża się już wrzesień i niczego nie wiadomo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil VII”