Banned Footage vol.2 - DLC

Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Banned Footage vol.2 - DLC

Post autor: WESKER-DL »

Capcom nie zwalnia tempa i już od wczoraj można grać w drugie DLC. Za darmo w SP, oddzielnie 63 zł. Piszcie wrażenia ;)

Nowo odkryte materiały ujawniają kolejne tajemnice z mrocznej przeszłości rodziny Bakerów.

- 21: weźmiesz udział w sadystycznej grze karcianej, w której stawką jest twoje życie…
- Córki: dowiesz się, co wydarzyło się w noc, która zapoczątkowała upadek rodziny Bakerów
- dodatkowy tryb - 55. urodziny Jacka: ścigaj się z czasem i nakarm Jacka tonami pożywienia w komicznym trybie.

Ps. Na x'a i pc dodatki dostępne dopiero od 24 lutego.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Normalnie dodatki na poziomie gier z Androida. Zwłaszcza ten tryb z karmieniem- mogli darować.
Chciałbym zobaczyć jak wydane byłoby RE4 w dzisiejszych czasach. Assigment Ada za 60 zł, Separate Ways za kolejne 80 lub 90. No i Merce za 30 zł.

Mogli się postarać z tymi dodatkami, bo byłem chętny na nie ale ich poziom jest strasznie marny.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Akurat SW do RE4 zostało dodane do wersji PS2. RE6 miał sporo darmowego contentu i kampanii nie wyciętych do DLC (chociaż osobno też wyszło chyba z 4 do merców). Nigdy nie lubiłem formy dlc ale takie czasy...

Odnośnie zakazanych nagrań vol 2, mógłbyś bardziej rozpisać się na temat "21" i tej gry Lucasa?
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

Nie mógłbym, bo nie mam zamiaru tego w ogóle kupować. Już sam opis mi wystarczy aby wiedzieć że nie jest to warte 63 zł, a tym co kupili SP współczuję.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

RVRE pisze:Nie mógłbym, bo nie mam zamiaru tego w ogóle kupować. Już sam opis mi wystarczy aby wiedzieć że nie jest to warte 63 zł, a tym co kupili SP współczuję.
Nie wiem czy współczucie jest tutaj słuszne. Czy jeżeli ktoś kupił RE2 w kilku różnych wersjach też jest nie ten tego?
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Mnie interesuję tylko dodatek fabularny, który muszę ograć, ale za tą cenę...?? Sam nie wiem...
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

[RONIN] pisze:Nie wiem czy współczucie jest tutaj słuszne. Czy jeżeli ktoś kupił RE2 w kilku różnych wersjach też jest nie ten tego?
Twoja sprawa na co marnujesz pieniądze. RE2 ma przynajmniej wartość kolekcjonerską dzisiaj, a RE7.. No wartości nie ma. Tym bardziej SP.
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Szybko wydali drugi dodatek. Ja jeszcze pierwszego nie ogralem a tutaj już kolejny do sprawdzenia. Ciekawe ile jeszcze DLC się nam szykuje. Tryb "Not a Hero" pojawi się na wiosnę.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

RVRE myślałem, że ograłeś dodatki skoro tak oceniasz a Ty z opisu i YouTube :D konkret
Ostatnio zmieniony śr 15 lut, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

WESKER-DL pisze:RVRE myślałem, że ograłeś dodatki skoro tak oceniasz a Ty z opisu i YouTube konkret
Co ty bierzesz człowieku? Żyjesz w jakiejś fantazji? Gdzie ja pisałem że widziałem na YT? Sam opis mi wystarczy. Nawet oglądać nie muszę aby wiedzieć że nie warto na to kasy wykładać.
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Pierwsze dlc za ciut niższą cenę byłoby dużo lepsze w odbiorze, bo sam dodatek jest fajny. Drugie to jednak przegięcie. Zobaczymy co będzie dalej...
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

RVRE pisze:
WESKER-DL pisze:RVRE myślałem, że ograłeś dodatki skoro tak oceniasz a Ty z opisu i YouTube konkret
Co ty bierzesz człowieku? Żyjesz w jakiejś fantazji? Gdzie ja pisałem że widziałem na YT? Sam opis mi wystarczy. Nawet oglądać nie muszę aby wiedzieć że nie warto na to kasy wykładać.
Czyli po samym opisie stwierdzasz, że to gry na androida a dodatek "karmienie Jacka" mogli sobie darować? Serio? Po opisie? :szok6:
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Leon. KennedY
Posty: 1506
Rejestracja: pn 08 paź, 2007
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: Leon. KennedY »

Jakieś wrażenia z ogrywania drugiego dlc??
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

WESKER-DL pisze:Czyli po samym opisie stwierdzasz, że to gry na androida a dodatek "karmienie Jacka" mogli sobie darować? Serio? Po opisie?
W sumie racja. Mój błąd. Gry na Androida bywają ambitniejsze.
I tak, po opisie. Nie łykam wszystkiego jak mały pelikan tylko dlatego że ma RE w nazwie.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Nie wiem czy ma dlc w nazwie RE, pobiera się w ramach season pass :). Ignorant niezły z ciebie, nie wiem luknij chociaż dłuższy opis bo fabularne dodatki dają radę jak najbardziej.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

WESKER-DL pisze:Ignorant niezły z ciebie, nie wiem luknij chociaż dłuższy opis bo fabularne dodatki dają radę jak najbardziej.
Dopóki nie są to dodatki standalone, to olewam. Heh, ignorant, bo nie wydaje niepotrzebnie pieniędzy na dość marny content? Interesujące. Przynajmniej trzymam się konsekwentnie zdania - "nie popieram polityki DLC i SP". Nie zachowuje się jak taka maszynka bez własnego zdania, która nie lubi czegoś ale i tak kupi, bo producent zapewnia że jest dobre. O ile DLC-ków parę w życiu kupiłem (jeszcze przed erą SP), tak SP nigdy mi nie sprzedadzą chyba że naprawdę wypchają go solidnym materiałem, a nie ścinkami z głównego projektu.
Serio, z całym brakiem szacunku ale zdejmij różowe okulary przez które patrzysz zawsze na tą serię. Rozumiem lubić, bo sam lubię i bronię RE6 ale jako gry są trochę kiepskie. Nie słabe ale też nie wybitne.
Zdecydowanie wolę te 160 zł za SP przeznaczyć na kolejny komplet linek i pancerzy do roweru. Ich żywotność będzie zdecydowanie dłuższa niż te DLC-ki, a i pieniądz dobrze spożytkowany będzie.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

RVRE pisze: Heh, ignorant, bo nie wydaje niepotrzebnie pieniędzy na dość marny content? Interesujące.
Nie, nie dlatego, to Twoja sprawa na co je wydasz. Ignorant z Ciebie z powodu sugerowania się opisem dlc i od razu negowania czegoś, zresztą wyśmiewania nad wyraz czegoś też jest nie na miejscu. Przetestujesz, przeczytasz recenzję i zdecydujesz, każdy ma swoje zdanie. Z drugiej strony piszesz czasem o nie wtrącaniu się w czyjeś pieniądze to też nie pisz, że współczujesz osobom, które kupiły SP. To ich sprawa, ja osobiście jestem z SP zadowolony a kasa? Spoko, dam radę. Ty kupiłeś linki i pancerze, spoko, ja kupiłem nowe letnie opony do Hondy i też pewnie pożyją długo ale co to ma do rzeczy?
Ostatnio zmieniony czw 16 lut, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

WESKER-DL pisze:Ignorant z Ciebie z powodu sugerowania się opisem dlc i od razu negowania czegoś [...] przeczytasz recenzję i zdecydujesz
Akurat sugerowanie się recenzjami to największy błąd jaki można zrobić. Większość portali nakręca spirale sprzedażową recenzując DLC-ki na poziomie 7-8/10 i że warto kupić. Po jakimś czasie jak boom ucichnie, to pojawiają się teksty że jednak dane DLC, SP do danej gry były jednak zbyt słabe i co producent sobie myśli wypuszczając coś takiego. To samo z grami, które dostają 8/10, nakręcą ludzi, a potem piszą że jednak gra słaba, nie warta kasy na premierę. Na PPE jest to dosyć częste.

Ty kupiłeś w ciemno, jesteś zadowolony. Mnie nic do tego. Ja nie kupuje kotów w worku więc czemu od razu jestem ignorantem? Opis tych DLC nie sprawia że chcę wyciągać hajs z portfela, a to on jako pierwszy sprzedaje ci zamysł jak wygląda dodatek. A po opisie widać że mechanika tych popierdółek niczym nie różni się od gier mobilnych.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Nie wiem ilu z Was bawi się w Kolekcjonerskie gry karciane (LCG, CCG) ale jeżeli uważacie że DLC do gier to dymanie graczy, polecam zapoznanie się z powyższym tematem. Oczywiście zawsze można powiedzieć że nie kupię. OK, wolny kraj, ale 'podstawka' jest tak zaprojektowana abyś się przypadkiem nie nacieszył zbytnio. Czuć braki. Chcesz mieć fajną, bogatą grę => kupuj. I o ile gry video kiedyś powiedzą stop, tak karcianki... cisną do upartego...

I znów pytanie. Po co kupować? No po to bo dają fun. Nie kupisz, to nie masz 'fulla'.

Nie bronię Capcomu, 125 zł za dodatki to prawie połowa produktu podstawowego, ale tak się dziś gra. Wolność kosztuje...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
RVRE
Posty: 817
Rejestracja: ndz 07 wrz, 2014
Lokalizacja: ---

Post autor: RVRE »

[RONIN] pisze:125 zł za dodatki to prawie połowa produktu podstawowego
To prawie całość? Na PC gra kosztowała mnie 150 zł w sklepie "nie dla idiotów". Żeby skusić mnie na SP, musiałby on kosztować z 30-60 zł.
[RONIN] pisze:Nie bronię Capcomu, 125 zł za dodatki to prawie połowa produktu podstawowego, ale tak się dziś gra. Wolność kosztuje...
Czyli znowu- nie popieram ale popieram, bo co innego mam zrobić?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil VII”