Dokładne miejsca ukrycia zestawów naprawczych ...

Wacek1988
Posty: 53
Rejestracja: ndz 01 sty, 2017
Lokalizacja: Nowa Ruda - Słupiec

Dokładne miejsca ukrycia zestawów naprawczych ...

Post autor: Wacek1988 »

Mam taką prośbę jak w temacie,a mianowicie od wczoraj gram w re7 i chciał bym prosić o podanie tych ,że miejsc. Uprzejmie z góry dziękuję za pomoc :smiech6:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

1. Zaraz po wyjściu z domu (po użyciu trzech psich łbów), zejdź po schodach i obróć się. Niedaleko schodów będzie metalowa płyta, którą możesz zerwać. W środku znajdziesz pierwszy zestaw naprawczy.

2. Znajdziesz po rozwiązaniu zagadki ze zdjęcia (jak masz zdjęcie z głową), udaj się tak jakbyś szedł do Lucasa od przyczepy, w drugim pomieszczeniu z ładunkami głowa znajduje się na klatce. Naciśnij przycisk interakcji na niej i zestaw jest Twój.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Wacek1988
Posty: 53
Rejestracja: ndz 01 sty, 2017
Lokalizacja: Nowa Ruda - Słupiec

Post autor: Wacek1988 »

WESKER-DL, mam pytanie do ciebie ,czyli gdzie znajdę zestawy naprawcze na poziomie trudności madhouse ?? Pytam dlatego,że miejsca przedmiotów się cholernie pozmieniały,będę wdzięczny za pomoc :rad13:
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Pierwszy jest też po wyjściu z domu, tylko że z prawej strony w krzakach ;) madhouse
Ostatnio zmieniony śr 07 cze, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
MiGoo
Zarząd
Posty: 905
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Dokładne miejsca ukrycia zestawów naprawczych ...

Post autor: MiGoo »

No to widzę, że jakimś cudem pominąłem pierwszy zestaw... Przy drugim podejściu go na pewno znajdę 😉
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil VII”