DLC - Not a Hero

Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

DLC - Not a Hero

Post autor: RON!N »

Capcom oficjalnie poinformował o dacie wydania dodatku.
Z wiosny 2017 zrobiła się zima 2017 ale za to dostaniemy jeszcze jedno DLC tym razem płatne (pewnie trzeba sobie odbić "darmoszkę"). Pojawi się również wersja kompletna RE7.

http://www.ppe.pl/news/53263/resident-e ... f-zoe.html
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Dobra niech dopracują, spoko poczekam na darmoszkę. Jednakże skoro mam season passa to wersję gold sobie daruje :)
Ostatnio zmieniony wt 05 wrz, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

WESKER-DL pisze:Dobra niech dopracują, spoko poczekam na darmoszkę. Jednakże skoro mam season passa to wersję gold sobie daruje :)
Pewnie w Polsce też będzie wersja GOLD (tak jak było z RE5).
Wesker, kupić czy nie? Powiem Ci tak. Jeżeli dodatki będą na płycie a nie w formie kodu do PSN, to wersja w folii na półkę jak znalazł ;) Co prawda już czasy, kiedy takie gry potrafiły potroić swoją wartość minęły, ale sądzę że RE7 będzie w cenie za jakiś czas, a Capcom nie będzie cisł w kolejne porty nadchodzących generacji konsol :)
Ostatnio zmieniony wt 05 wrz, 2017 przez RON!N, łącznie zmieniany 1 raz.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Przekonujesz mnie :) do kolekcji jak znalazł ale z drugiej strony mam wersje kolekcjonerską RE7 i trochę średnio mi sie jednak widzi ponowny zakup. Jednak fakt, wszystko na płycie a nie na dysku, ehh dylematy kolekcjonerów 😁

Ps. Ronin ograłeś RE7 już na VR? Ryje banię konkretnie :D
Ostatnio zmieniony wt 05 wrz, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

WESKER-DL pisze:Przekonujesz mnie :) do kolekcji jak znalazł ale z drugiej strony mam wersje kolekcjonerską RE7 i trochę średnio mi sie jednak widzi ponowny zakup. Jednak fakt, wszystko na płycie a nie na dysku, ehh dylematy kolekcjonerów 😁

Ps. Ronin ograłeś RE7 już na VR? Ryje banię konkretnie :D
RE5 mam w premierowej wersji i GOLD, obie kupione w premierę, dodatki kupowałem z PSN.
No ale GOLD już bez folii... więc drugi raz błędu nie popełnię :smiech1:

VR nie testowałem. Niestety w cenie VR wole kupić Switch'a lub nawet X1X a nie znam nikogo kto miałby na spróbowanie... może kiedy na jakimś zlocie będzie okazja...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Mamy kilka ciekawych przecieków odnośnie Dlc. Co ciekawe mają one związek z Resident Evil 8! Tak wiem to tylko przecieki z mega pewnego źródła ale daje pogląd na nową odsłonę. Ponoć Redfield w dlc nie zabije Lucasa którego będzie ścigał a postać pojawi się lub rozwinie w RE8. Ma się też wyjaśnić dla kogo tak naprawdę pracował Lucas oraz dlaczego Jack wraz z rodziną przeprowadzili się na odludzia Louisiany :) Robi się co raz ciekawiej, newsy mówią też o współpracy Chrisa i Zoe w jej dlc.

Ps. Także nielicznym osobom które olewają RE7 mogą już nie mieć nadziei na nowego Residenta bo coś dużo źródeł ćwierka, że może być podobnie (czyli świetnie) jak w Re7
Ostatnio zmieniony czw 14 wrz, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

WESKER-DL pisze:Mamy kilka ciekawych przecieków odnośnie Dlc. Co ciekawe mają one związek z Resident Evil 8! Tak wiem to tylko przecieki z mega pewnego źródła ale daje pogląd na nową odsłonę. Ponoć Redfield w dlc nie zabije Lucasa którego będzie ścigał a postać pojawi się lub rozwinie w RE8. Ma się też wyjaśnić dla kogo tak naprawdę pracował Lucas oraz dlaczego Jack wraz z rodziną przeprowadzili się na odludzia Louisiany :) Robi się co raz ciekawiej, newsy mówią też o współpracy Chrisa i Zoe w jej dlc.

Ps. Także nielicznym osobom które olewają RE7 mogą już nie mieć nadziei na nowego Residenta bo coś dużo źródeł ćwierka, że może być podobnie (czyli świetnie) jak w Re7
To pochwal się gdzie takie źródełko kipi?
Możliwe że Capcom specjalnie przeciągnęło termin by sprawdzić, czy będzie sens tworzenia kolejnej części serii. No, pozostaje tylko czekać do grudnia. A w między czasie pewnie się jeszcze jakieś trailery pokażą.
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

pochwal się gdzie takie źródełko kipi
Na PPE...

PS. WDL, nie rozumiem Twojego PSa. Wytłumacz proszę, dlaczego mam nie mieć nadziei na nowego RE skoro mowa o nowym RE8?
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Tak, zdążyłem już zauważyć że news jest z PPE :)

Kto chce ten zagra. Nie co namawiać :)
Szkoda że karmią nas już tematami RE8 a o Remake cicha...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No cała nadzieja w TGS, który niebawem rusza, plotki od famitsu głoszą o nowych 10 tytułach więc jak tam nie znajdzie się Remake RE2 to już nie wiem kiedy to nastąpi.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ostatnio zmieniony ndz 17 wrz, 2017 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

WESKER-DL pisze:3 nowe screnny z neogafu:

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1434122
Screen z hub'em zaleciał jakimś Doom'em normalnie :D
No bardzo ciekawe, TGS już prawie puka do drzwi :D
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Hud zmieniono na typowo strzelankowy z czym kojarzy się od dawna Redfield :)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

To DLC to jedyna szansa dla tej gry ze względu na postać Chris'a. Perspektywę przeboleje, może będzie smaczek i dadzą ukryty tryb TPP jak w Lost in Nightmares były statyczne kamery? Zobaczymy i cieszy mnie fakt, że będzie ono darmowe.
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Chris93 pisze:To DLC to jedyna szansa dla tej gry ze względu na postać Chris'a. Perspektywę przeboleje, może będzie smaczek i dadzą ukryty tryb TPP jak w Lost in Nightmares były statyczne kamery? Zobaczymy i cieszy mnie fakt, że będzie ono darmowe.
Perspektywy bym się nie spodziewał innej. Sądzę, że silnik im nie pozwoli na stworzenie widoku TPP a jeśli nawet, to dla jednego DLC i to jeszcze darmowego raczej się na to nie rzucą. A co do postaci Chrisa, to jak fabuła jakoś nawiąże do tego co już znamy z poprzednich odsłon, to Capcom zapunktuje i to nie mało :)
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

[RONIN] pisze:Perspektywy bym się nie spodziewał innej. Sądzę, że silnik im nie pozwoli na stworzenie widoku TPP a jeśli nawet, to dla jednego DLC i to jeszcze darmowego raczej się na to nie rzucą.
W Lost in Nighmares do RE5 im nie przeszkadzało dać taki smaczek, więc może i tu się zaskoczymy :D.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

W RE5 miałeś już gotowe modele postaci. Tu trzeba by tworzyć je od zera. I przebudować model rozgrywki.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
RON!N
Posty: 1703
Rejestracja: wt 20 lut, 2007
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: RON!N »

Recoil pisze:W RE5 miałeś już gotowe modele postaci. Tu trzeba by tworzyć je od zera. I przebudować model rozgrywki.
Dokładnie. To nie jest widzi misie deweloperów, że w RE7 mamy widok z oczu bohatera. Ile więcej mocy konsoli poszło na świat przedstawiony z tego? No i jeszcze kwestia VR, ale możliwe że to tylko dodatek który Sony wykorzystało. Wcale się nie zdziwię że nawet nowych lokacji nie doświadczymy. Polecimy w teorii Chrisem po bagnach, statku itd... backtracking niewykluczony...
YouTube | Twitch | Instagram | Twitter
Nadchodzący zlot fanów: 2023
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Modele postaci akurat także są gotowe. Przypomnijcie sobie sytuację z Mią albo Zoe w dodatku "Córki" (polecam!). To nie ma nic do rzeczy.

W Lost in the Nightmares taki easter egg był wskazany dzięki lokacji. Bo to wierna kopia rezydencji z RE1. Tutaj nie ma niczego takiego znajomego co mogłoby pasować do takiej sztuczki. I dlatego na easter egga w tym stylu nie ma co liczyć.
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Nemesis US pisze:Modele postaci akurat także są gotowe.
Co w niczym nie przeszkadza, żeby podczas gry lewitowały same ręce, bez reszty ciała ;)
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil VII”