Dyskusje ogólne

Awatar użytkownika
4ur0n
Posty: 16
Rejestracja: czw 16 paź, 2008
Lokalizacja: Tychy

Post autor: 4ur0n »

WESKER-DL publikuj już recke,jestem ciekawy Twojej opini o grze.
Ja po paru godzinach gry napiszę że to wreszcie dobry RE od lat.
3DS FC:0645-5886-3666
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Obiecuję, że skrobnę obszerną reckę w niedzielę (12) z dokładną oceną i rozpisaniem każdego trybu z dokładnością (bo jeszcze troszę mi zostało do pełengo ogrania tego świetnego Residenta). Juz teraz zapewniam i ręczę swoimi latami jako fan, że jest to świetna odsłona i ocenia nie będzie niższa niż 9/10 ;)
Ostatnio zmieniony ndz 05 lut, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Gmeru
Posty: 4
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: HDTVPolska.com
Kontakt:

Post autor: Gmeru »

A ja gram i gram i jestem grą zachwycony. Jednak po dłuższych posiedzeniach:

- 3D muszę często gasić bo jednak za dużo się dzieje na ekranie i konsolkę ciężko trzymać równo ;)

- wkurza trochę ten backtracking. Jednak ciągle biega się po tych samych lokacjach.

Ale ogólnie jest ciśnienie i gra od premiery nie wychodzi z konsoli :D
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Wreszcie nastała ta chwila, właśnie gram już w REvelations i muszę przyznać, że warto było czekać i zakupić 3DS'a dla tej gry. Mogę powiedzieć, że czuć klimat horroru i jak na razie w każdym aspekcie mogę napisać WOW. Idę grać dalej... :D.
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

Gmeru pisze:wkurza trochę ten backtracking
To akurat można pominąć, więc co ma wkurzać ? ;)
Awatar użytkownika
Recoil
Moderator
Posty: 3377
Rejestracja: ndz 09 wrz, 2007
Lokalizacja: Perdition City
Kontakt:

Post autor: Recoil »

Backtracking to nieodłączny element prawdziwych, starych Resów, więc osobiście postrzegałbym to jako plus. Jedyną częścią, w której to naprawdę irytowało było RE0.
Fluid Project
Calm Down People!
It's Just A Little Lie...
Awatar użytkownika
4ur0n
Posty: 16
Rejestracja: czw 16 paź, 2008
Lokalizacja: Tychy

Post autor: 4ur0n »

RAID Mode spokojnie mógłby robić za osobną gre.
Takie bonusy to ja rozumiem. ;)
Nie miałem jeszcze okazji przetestować online ale czuję że jest grubo.
3DS FC:0645-5886-3666
Awatar użytkownika
Gmeru
Posty: 4
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: HDTVPolska.com
Kontakt:

Post autor: Gmeru »

Cicho sza bo jeszcze by wpadli na pomysł jak z osobnym Mercenaries 3D ; )
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Gmeru pisze:Cicho sza bo jeszcze by wpadli na pomysł jak z osobnym Mercenaries 3D ; )
Z punktu widzenia technicznego "Nie ma takiej opcji", gdzie taką informację oficjalnie podał Capcom. Co mnie cieszy, bo nie będzie DLC, jak kiedyś wydawali RE, to nie było DLC. Pomijam RE1 i RE1 DC, czy RE2 i RE2 DSV. :)
Awatar użytkownika
Gmeru
Posty: 4
Rejestracja: śr 01 lut, 2012
Lokalizacja: HDTVPolska.com
Kontakt:

Post autor: Gmeru »

Co do gry w końcu wczoraj zakończyłem przygodę. Ostatnie posiedzenie trwało chyba z 4 godziny i wymęczyło mnie mega (ilość walk huh...O_O (. Końcówka: R E W E L A C J A. No po prostu jestem w szoku jak dobra to jest gra (patrzę z punktu fana RE tylko i wyłączenie). Jaram się tą historią na maxa ale ostatnie zwroty akcji i miejsce gdzie pod koniec jesteśmy... no KLIMAT PEŁNĄ GĘBĄ. I ten dźwięk, muzyka (ja tam się podpiąłem pod kino ;p ). Powiem tak: gdyby VITA miała coś takiego na premierę to bym ją kupił i za 2K. Ale tak? Nie ma po co bo Resident zjada wszystko co do tej pory wyszło na przenośne konsole i ciągle zastanawiam się jak to możliwe, że gra nie ma numerka 6! I że taki tytuł, tak rozbudowany i tak dorosły RE pojawił się na "jakiegoś" 3DSa Nintendo gdzie z natury jednak tego typu gry mniej pasują. Dla tej gry w 101% warto mieć konsolkę. Szacun dla Capcom za tak odważną decyzję i tyle roboty ile musieli włożyć w przenośny tytuł by był na równo z odbiorem z dużych konsol a nawet lepszy (3D bez okularów :D )
Ostatnio zmieniony śr 08 lut, 2012 przez Gmeru, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
4ur0n
Posty: 16
Rejestracja: czw 16 paź, 2008
Lokalizacja: Tychy

Post autor: 4ur0n »

Wlasnie skonczylem,niecale 10h. Dawno sie tak dobrze nie bawilem. Ta gra wyciaga ostatnie soki z 3dsa,oby wiecej tak dobrych gier... Teraz zabawa w Raid,nabilem narazie 8 lvl solo,gdy skoncze remont na chacie odpalam router i wsiakam online. Technicznie lepiej zrobionej gry na przenosnej konsolce nie widzialem. Klimat to inna sprawa,napewno jest lepiej niz w 5 i 4. Zero i remake nic nie przebije ,ale to tylko moje zdanie ;)

ps. sorki za brak pl znakow,mecze sie na fonie :/
3DS FC:0645-5886-3666
Awatar użytkownika
r123x
Posty: 128
Rejestracja: czw 28 maja, 2009
Lokalizacja: Żory

Post autor: r123x »

No właśnie klimat jest lepszy, niż ten w RE4 i 5 i dlatego to wielki plus. Nie jest to lepsze od dawnych Residentów od 0-3, ale spokojnie by można było zastąpić aktualnego RE4 i 5 tym tytułem.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Ja mam na liczniku 6h i jestem już za 8 epizodem, coś mi się zdaje... że chyba zbliża się koniec gry... ;( Co tam... Zacznę imprezkę od nowa... ^^
Awatar użytkownika
Alucard
Posty: 144
Rejestracja: sob 25 sie, 2007
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Alucard »

Przejście zajęło mi równe 10 godzin, wynik dobry choć oczywiście mogło być lepiej ;). Gra przypomina klimatem starsze części RE aniżeli te "nowsze" co jest wielkim plusem tej pozycji, sekcje na statku są świetne. Jest backtracking, ale nie upierdliwy, zawsze miło jest się wracać przez pół statku ze świadomością iż oprócz klucza do nowej lokacji otwiera on jeszcze miejsce z np nowymi partami do broni czy też bronią ;).

Ode mnie solide 8+ gra dostaje, fabuła niestety jest zbyt przewidywalna i za to ocena o oczko w dół.

Zapraszam też z tego miejsca do wspólnej gry w trybie RAID :)
Playstation Network: Bansai_
Xbox Gamertag: kagannpwnz
3DS Friend Code: 2105-9086-2899

Zapraszam do wspólnej gry.
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Alucard pisze:Ode mnie solide 8+ gra dostaje, fabuła niestety jest zbyt przewidywalna i za to ocena o oczko w dół.
Nie mów, bo są ciekawe smaczki, co mnie zaskoczyło nie raz... ;) Wiesz o czym mówię... ^^
Deus Ex
Zarząd
Posty: 3132
Rejestracja: sob 17 lis, 2007

Post autor: Deus Ex »

A mi się nie chce szukać, powiedz ktoś kto to był ten napakowany kolo na krześle... Proszę ładnie :)
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Deus Ex pisze:A mi się nie chce szukać, powiedz ktoś kto to był ten napakowany kolo na krześle... Proszę ładnie :)
To "sztywny Chris" :P. Sam się zdziwiłem, jak zobaczyłem, że siedzący Chris to manekin :smiech2: .

Ja na liczniku mam jakieś dziewięć godzin i zdaje mi się, że kończę REvelation, ale gra genialna i bliska korzeniom serii.
Awatar użytkownika
4ur0n
Posty: 16
Rejestracja: czw 16 paź, 2008
Lokalizacja: Tychy

Post autor: 4ur0n »

Udalo mi sie zagrac online kilka plansz :) Nie bylo to latwe bo musialem w telefonie ustawic tryb routera z predkoscia 56k (modem telefoniczny) i udostepnic wifi,o dziwo bez wiekszych lagow. Gra sie przyjemnie,niektorzy lataja juz z 50lvl i kosza wszystko. Milo ze strony Capcom ze dalo tak rozbudowany bonus.
3DS FC:0645-5886-3666
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Revelations skończony z wynikiem 9h 15 min i 23 sek. :) To się nazywa kawał dobrego RE! Coś mi się zdaje, że to nie ostatni Resident Evil na 3DS'a... ^^
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Przed chwilą skończyłem REvelations w 9h i 28 minut. W wolnym czasie opiszę w szczegółach swoje wrażenia, ale mogę powiedzieć, że CAPCOM bardzo się postarał i mamy starego-dobrego RE w nowych szatach. Fabularnie jest bardzo dobrze, a klimat horroru cały czas towarzyszył produkcji. Czas na zabawę w Raid Mode ;D.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”