Dyskusje ogólne

Ayon
Posty: 15
Rejestracja: pn 15 sie, 2011
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Ayon »

Mój przeklęty ruter nadal utrudnia mi grę w Raid...

Ale sam RE miał świetny klimat. Zwłaszcza w niektórych miejscach było to wyczuwalne. Nie sądziłem, że Rachel pod tym względem odwali taki kawał dobrej roboty :D

Osobiście mam nadzieję, że to nie będzie ostatni RE na 3ds. Zostawili sobie furtkę na wypadek gdyby tytuł dobrze się sprzedawał, a patrząc na to jak się gra przyjęła to mogliby faktycznie pokusić się o kolejną część.
wozniak97
Posty: 21
Rejestracja: wt 27 wrz, 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wozniak97 »

Wreszcie mi się udało przejść i muszę przyznać, że gra jest naprawdę rewelacyjna. Klimat i muzyka są mroczne. Mój, czas to 8:33. Czekam na następne takie RE.
Resident Evil Remake, TDC(Done)-Wii
Resident Evil 2(Done), 3, 5(Done)-PC
Resident Evil CVX, 4(Done), Outbreak, Dead Aim(Done)-PS2
Resident Evil TM3D(Done)-3DS
3DS FC: 5198-2511-8740
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Skończyłem Raid Mode na 2ch pierwszych poziomach trudności z oceną S, czyli łącznie 40 map. Choć muszę przyznać, że Abyss to już jakieś małe wyzwanie. :] Btw. Ayon, moja sieć Wi-Fi też szwankuje i raz mogę grać, a raz nie... ale nawet Solo można zapykać... ^^ Jak by ktoś miał ochotę na Bonus Stage, to szukam chętnych, bo przejść cały statek Solo, to już zadyszki można odstać, a tak to ładnie w Co-Opie zrobimy porządek z Ozzzeee... :smiech7:
Awatar użytkownika
4ur0n
Posty: 16
Rejestracja: czw 16 paź, 2008
Lokalizacja: Tychy

Post autor: 4ur0n »

Ja jestem chętny na bonus stage ,możemy powalczyć :]
3DS FC:0645-5886-3666
Awatar użytkownika
Naleśnik
Posty: 128
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: Craccoon City

Post autor: Naleśnik »

Kurcze, widzę że już chyba wszyscy przeszli grę, a ja myślałem że 3DSa ma kilka osób w kraju ;) Jakoś specjalnie nie interesowałem się tym przenośnym Residentem, ale obejrzałem wczoraj gameplay na Youtube i jestem zachwycony jak to wygląda i działa. A po waszych opiniach i czasie przejścia widzę że warto odłożyć kaskę na konsolę i grę.
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

Czy re:revelations jest dostępny tylko na 3ds? ( z tego co mówi wujek google to tak, ale zwykle fani wiedzą coś zawsze przed innymi. tak wiec mam nadzieje że ktoś napisze że będzie wersja PC :P)

W sumie 3ds teraz taki drogi nie jest jeśli przeczytam więcej takich pozytywnych komentarzy i naoglądam się filmów to kupie tę konsolkę tylko dla tej gry ( lol)
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Dreddenoth pisze:Czy re:revelations jest dostępny tylko na 3ds? ( z tego co mówi wujek google to tak, ale zwykle fani wiedzą coś zawsze przed innymi. tak wiec mam nadzieje że ktoś napisze że będzie wersja PC :P )
Resident Evil: Revelations jest grą ekskluzywną na tą platformę i nie wyjdzie na żadną inną... Znajomy mówił, że zagra na emulatorze, ale szybko się przekonał, że nie ma emulatora 3DS'a. Tak więc, doszedł do wniosku, że kupuje 3Ds'a dla RE:R.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Poza tym emulator nie obsłuży 3d ani dotykowego ekranu więc to nie co traci na jakości. Podobnie było z emu ds'a, lepiej jednak kupic konsolkę i cieszyć się w pełni ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Dreddenoth
Posty: 155
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dreddenoth »

heh niema bata teraz jestem już z obligowany do kupienia 3ds jednak gdym obchodził sklepy w moim mieście ( szczecin) nigdzie nie natrafiłem na RE:Revelations na 3ds ( jedyny re jaki znalazłem to mrerceneries 3d). Dzięki za przekonanie mnie do tej gry, a zauważyliście ze negatywne komunikaty o RE:revelations są bardzo marginalne
3ds 4725-8772-8224
Grałem:
Resident Evil 1/2/3/4/5/6 Directors Cut/ Zero/ Gun Survivor 1/2/ Operation Racoon city/ Merceneries 3D/ Revelations/Gaiden/Darkside Chronicles/ Umbrela Chronicles/RE:Code veronica/ Dead aim/Outbrek 1
Chce zagrać
Outbreak 2
Awatar użytkownika
Nemesis US
Posty: 1336
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Nemesis US »

Średnia ocen na Metacritic.com to 82 %, więc jest to świetny wynik.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Tak patrząc na świetną grafikę Revelation mógłbym stwierdzić śmiało, że pojawienie się Rebirth'a i RE0 byłoby świetnym rozwiązaniem. Huntery z Revelations wyglądają jak te z RE0 jeżeli chodzi o wykonanie, należą się brawa ;)
Ostatnio zmieniony pt 24 lut, 2012 przez WESKER-DL, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Chris93
Posty: 1192
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Chris93 »

Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

Chris93 pisze:Jestem jak najbardziej na "TAK" ;D .
Jasne i oczywiste, po pewnej scenie, gdzie pewna pani w kapeluszu coś otrzymuje... Kto miał okazję zagrać i skończyć grę, ten będzie wiedział o co chodzi.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Ta scena była dość sugerująca ale czy mogliśmy spodziewać się innego zakończenia? T-Abyss będzie dalej i w sumie dobrze, bo być może to otworzy furtkę twórcą do stworzenia kolejnej odsłony na 3DS'a ;)
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
B@rt
Posty: 302
Rejestracja: pt 21 mar, 2008
Lokalizacja: Unknown
Kontakt:

Post autor: B@rt »

WESKER-DL pisze:Ta scena była dość sugerująca ale czy mogliśmy spodziewać się innego zakończenia? T-Abyss będzie dalej i w sumie dobrze, bo być może to otworzy furtkę twórcą do stworzenia kolejnej odsłony na 3DS'a ;)
3DS to kura znosząca złote jajko, która chyba właśnie zdała egzamin na platformę do ubijania żywych trupów lub innych B.O.W.
Ostatnio zmieniony wt 06 mar, 2012 przez B@rt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

Ta gra nigdy nie powinna się pojawić na 3DS-a. Jest na to za duża i na lilipucim ekraniku dużo traci ze swoich walorów.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

Na małym ekraniku zyskuje ;) jeżeli chodzi o aspekty samej grafiki jak i 3d to na mały ekraniku naprawdę wygląda to solidnie. Fakt, że jest to Res, którego powinni inni posmakować a zdaje sobie sprawę że wywalenie 600zł + gra nie jest dla wszystkich jeszcze argumentem.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
Finka
Posty: 1082
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Finka »

WESKER-DL pisze:Na małym ekraniku zyskuje
Gra na trzy-calowym ekranie nie może się lepiej prezentować od gry na 30-40''.
Poza tym sterowanie też nie jest najlepsze i nawet circle pad za bardzo nie pomaga bo kamera leci we wszystkie strony a przecież w RE5 (z podobnym sterowaniem) nie ma takich problemów. Pomijam już jak bardzo należy uważać na przyciski żeby nie połknąć przez przypadek roślinki (oznakowanie przycisków jest po prostu fatalne na tej konsolce).
Mam jeszcze nadzieję, że będzie można podłączyć 3DS-a do Wii U i grać na dużym ekranie. Będę trzymała kciuki za taką opcję.
W piątkowe wieczory nie odpowiadam za swoje posty.
Awatar użytkownika
WESKER-DL
Posty: 3838
Rejestracja: czw 08 lut, 2007
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: WESKER-DL »

No fakt, że nie ma co porównywać gry na 40 calach ale pomyśl sobie jak blisko jesteś ekranu przy trzymaniu przenośnej konsolki :rad1: czy ekran nie jest wtedy większy? dośc subiektywne odczucia ale naprawdę to nie przeszkadza choć osobiścię również wolę na stacjonarnych więcej czasu spędzać. Co do sterowania to fakt, precyzyjne jak w RE5 nie jest ale żeby mylić się lub mieć jakieś wybitne problemu to już raczej rzadkość.
Oglądaj na YouTube - RESIDENT EVIL CGI | WIECZNY MROK EVIL TV odc. 37
PSN - WESKER-DL / społeczność FB - RESIDENT EVIL PL / Grupa FB - EVIL TV FanPage
Awatar użytkownika
J.Krauser
Posty: 1715
Rejestracja: sob 01 maja, 2010
Lokalizacja: Blackland

Post autor: J.Krauser »

WESKER-DL pisze:pomyśl sobie jak blisko jesteś ekranu przy trzymaniu przenośnej konsolki czy ekran nie jest wtedy większy?
Obraz się zwiększa wraz z wadą wzroku.

Osobiście też wolałbym aby Revelations zostało wydane na normalne konsole. Fanem Nintendo nie jestem i nie widze celu kupowania ich sprzętu dla jednej gry, a samo 3D też raczej tego nie przesądzi.
One man forced to seek REVENGE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Resident Evil: Revelations”